бебче след гроздовидна бременност

  • 9 860
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
ами.... spoko нормално е.Неизвестността плаши..но все пак..

# 31
of nAPRAVO se poburkvam dobre 4en  ima pone s kogo da lafq

# 32
zr momi4eta otidoh na izsledvaniqta za чхг I SLAVA NA BOGA REZYLTATITE BQHA MN DOBRI OT 154 NIVOTO MY E SPADNALO DO 15 taka 4e mn se radvam dno dr put kato otida da e spadnalo do 0 i pri 3 posldovatelni putq ao e 0 ve4e nqma da hbodq na takiva izsledvaniq mn sum radostna

# 33
  • Мнения: 340
Браво за хубавите новини! 

# 34
# 35
  • Мнения: 26
ОХОоо....Чудесно!!!Браво!!Радвам се че всичко е наред! smile3501 smile3521 newsm44.Сега спокойно и не го мисли много ,много! Wink

# 36
mnogog vi blagodaqrq 4e prez cqloto vreme ste me ospokoqvali iskam da vi kaja edno golqqqqqqqqqqqqqqqqqqmo BLAGODARQ

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Рушка, не очаквай ЧХГ-то да е 0.
Няма как да е 0 при жени в репродуктивна възраст.
Важното е да е в стойности, които НЕ показват бременност.

# 38
ami na mene mi kaza dok 4e trqbva da sleze tva ne6to do 0 i pri 3 posledovatelni pute ako e 0 ve4e nqma da otivam i az dr. put 6te o4akvam da e 0 za6toto sq e 15

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Под "нула" докторът явно е имал предвид отрицателен тест.
Няма как да е 0 - така ми обясниха в лабораторията. За това се дават и стойности, в рамките на които тестът се води отрицателен и няма бременност - мисля, че беше до 5, но то на изследването са посочени референтните граници.

# 40
E zna4i sq kato otida, ako rezyltatite sa nyla, zna4i ne6to pak ne e dobre. Taka li da go rabiram?

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Разбира се, че ще е добре, но няма как да е точно 0, разбираш ли, този Човешки хорионгонадотропин /ЧХГ/ си го имаме в някакви стойности, нормално е да присъства в организма, просто нивата му се увеличават при бременност.

И не се шашкай толкова, щом миналия път е паднал до 15, сега всичко ще е ОК Peace.

# 42
mnogo vi blagodarq za vsi4ko s koeto mi pomognahte prez tva vreme 4e em yspokoqvahte kogato bqh  se panakiosila iskam da vi kaja edno golqmo BLAGODARQ     

# 43
  • Мнения: 26
Радвам се ,че сме успяли да ти помогнем  да преодолееш този гаден период !!! smile3501
Съгласна съм с  mari_eta за стойностите на ЧХГ!!!

# 44
zdraveite mi nz sq kolko 6te sa stoinstite 6te hodq na izsledvaniq na 20 i kato vidqrezyltaite 6te vi kaja kolko 6te sa  no sq sa 15 i daje na tva mn se  Hug

Общи условия

Активация на акаунт