Има ли някой брошурката за коледната промоция на Bol.bg?

  • 609
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Проблемът е в това, че вчера след като подписах договор с тях, който включва въпросната промоция, ми сервираха, че не мога да се възползвам от нея ако не представя рекламната брошурка при включването, когато дойдат техниците #2gunfire #2gunfire #2gunfire Представяте ли си?!? Пускаха ги тези брошурки по пощите около Коледа и Нова година, но аз изхвърлих своята - откъде мога да предположа, че ще трябва да я представям!!! Та ако на някой от вас случайно му се мотка още из къщи и няма да се възползва от нея ще му бъда безкрайно благодарна да ми я прати. Благодаря на всички предварително  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 129
Бягай възможно най-далеч от тях.
Това са най-големите некадърници в този пазарен дял!

# 2
  • Мнения: 230
Сериозно ли? Ама защо? Офф точно си мислек, че съм решила проблема с интернета Tired

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Незнам в кой квартал си, но ако има в района МЕГАЛАН се вържи при тях Peace за мен са най-добрите, даже сега имат промоция, плащаш 3 месеца и получаваш 5 или нещо такова Laughing

# 4
  • Мнения: 230
В Борово съм - май не ме хващат Tired Tired Tired Tired Tired Tired

# 5
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Там май нямат newsm78
виж тук
http://megalan.bg/

# 6
  • Мнения: 230
Нямат, нямат - току що проверих Rolling Eyes Благодаря ти, все пак!

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
straighty говориш така, защото не си попадала на по-големи некадърници Simple Smile Няма да коментирам лан мрежите в квартала, но бол.бг ме устройва идеално Simple Smile

# 8
  • Мнения: 230
ООООХ никой ли няма брошурката? smile3518 newsm45 smile3518

# 9
  • Мнения: 2 584
http://www.maxtelecom.bg/ погледни и това, за интернета не мога да ти кажа моя мъж го ползва и е доволен, аз пък съм доволна от телефона говоря си с майка ми в Гърция на мобилен и ми излиза стотинки на минута, и има май 100 безплатни минути,ние го имаме от декември когато излезе и сме на промоция 39.00лв. за всичко, хубавото на интернета е че може да се местиш където си искаш, лятото ще го пробваме в провинцията hahaha

Общи условия

Активация на акаунт