Препоръчайте ОДЗ в Младост

  • 9 021
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Можете ли да ми кажете къде точно се намира 9то ОДЗ Зорница

# 16
Намира се в Младист 1 близо до ТМаркета
ОПРЕДЕЛЕНО НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ВИЖ ТЕМАТА В НАШИТЕ ДЕЦА-ЛЕЛКА БИЕ ДЕТЕТО МИ
ТАМ ОРЕДЕЛЕНО ИМА ПРОБЛЕМИ И ШЕФКАТА НЕ Е ДОБРА

# 17
  • Мнения: 2 807

malechka palechka, би ли дала линк към темата, за която по-горе пишеш?
Опитах се да търся с търсачката, но безуспешно...

Благодаря предварително  Hug

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Гита, знаеш ли нещо за 17 ОДЗ? Много ми е близо, но като ходих не ми направи добро впечетление, макар че не ме пуснаха вътре. Та много се чудя за него дали става.  newsm78

Не, нищо не знам за там. Констанца е в 71ОДЗ(Младост 1). Доволна съм от учителките ни, а това е най-важното. На който детето от септември ще е 1гр. и мисли да го пуска в нашето ОДЗ, няма да сбърка.
А това  71ОДЗ ПОСЛЕДНО как се казва?В сайта пише:"Незабравка",а на табелата на сградата 71ОДЗ"Щастие".КОЕ ОТ ИМЕНАТА Е ИСТИНСКОТО? newsm78

В сайта е Незабравка, а иначе е Щастие. едно и също ОДЗ е. Не знам защо е така.

# 19
да но просто не съм толкова добра с интернета кажи как да ТИ ГО ПРАТЯ

# 20
# 21
  • Мнения: 752
И аз съм доволна от 28-мо ОДЗ в Младост 2. но много зависи при кои г-жи е детето.

# 22
# 23
pro4ete li ? kakvo misli6 po vaprosa? ne e li ko6mar?

# 24
75 ОДЗ е доста добро на фона на нещата, които чувам за другите детски заведения...госпожите са много добронамерени и усърдни. Често се организират празници за децата, а за директорката мисля че вече някой беше написал положителни отзиви:).Моето дете е там от 3 години и се чувства прекрасно, рядко боледува (а това ми е много важно)...защото имам познати които споделят, че само да пуснат детето на градина и е болно...значи няма контрол при пускането на болни деца... Успех с намирането на свободни места по градините, аз съм от майките, които са твърдо ЗА посещаването на детско заведение

# 25
  • Мнения: 636
 И аз като други ще напиша, че най-важно е какви са уителките. Директорката на 11то ОДЗ е страшно свестен човек, работила съм с нея, но наистина учителката е много по-важна. Директорката, колкото и да е добра, оказва само ограничен контрол върху ситуацията - хигиена, храна, материална база. А всъщност най-същественото е какво отношение ще получи детето ти.

# 26
  • Мнения: 9 814
За17 ОДЗ и 9 ОДЗ съм чувала  добри отзиви. Но въпросът е да попаднеш на добри учителки. Peace

# 27
28ОДЗ Ян Бибиян е в Младост 2.Ние сме там и аз съм много доволна и я препоръчвам определено.

Ние също сме в 28 ОДЗ- 1 ясла. Проблемът е, че едната от сестрите- Румяна е изключително невротична, невъзпитана и негативно настроена към дечицата и родителите. Няколко пъти аз и други родители сме ставали свидетели да си изпуска нервите и да крещи безпричинно. Нито един път до сега, когато сме оставяли детенцето не го е заговорила за да се успокои, а то само като я види се разплаква. Притесняваме се по цял ден заради нея. Поздравява с половин уста, ако изобщо поздрави някой родител. Още първия път когато го видя вместо да се усмихне, или гушне, както правеше г-жа Найденова тя го завлече буквално(краката  се влачеха по земята), остави детенцето в стаята и  изкрещя" Спри да ревеш бе !!!!"

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
28ОДЗ Ян Бибиян е в Младост 2.Ние сме там и аз съм много доволна и я препоръчвам определено.

Ние също сме в 28 ОДЗ- 1 ясла. Проблемът е, че едната от сестрите- Румяна е изключително невротична, невъзпитана и негативно настроена към дечицата и родителите. Няколко пъти аз и други родители сме ставали свидетели да си изпуска нервите и да крещи безпричинно. Нито един път до сега, когато сме оставяли детенцето не го е заговорила за да се успокои, а то само като я види се разплаква. Притесняваме се по цял ден заради нея. Поздравява с половин уста, ако изобщо поздрави някой родител. Още първия път когато го видя вместо да се усмихне, или гушне, както правеше г-жа Найденова тя го завлече буквално(краката  се влачеха по земята), остави детенцето в стаята и  изкрещя" Спри да ревеш бе !!!!"
Ние явно сме в една група. Но има значение разбира се при коя госпожа ще се паднеш. В началото наистина беше госпожа Найденова и нещата бяха по съвсем друг начин.  Детото ходеше с голямо желание. А тази Румяна дойде по-късно. По средата на годината. Абе с една дума всичко е до късмет при какви госпожи ще се падне детето.

# 29
Двете ми дъщери са в ОДЗ 11 Мики Маус и съм много доволна. Особено директорката е изключителен човек, това беше и причината да ги запиша там - прояви пълно разбиране още при подаване на документите и така е досега.
сайт на градината - http://odz-11.hit.bg

Общи условия

Активация на акаунт