Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 6 ....

  • 11 709
  • 302
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Емии не успях да го сваря тъпия магазин, що за болен мозък може да роди работно време на магазин до 17,00 часа, че и обедна почивка имат да не се преработят  Twisted Evil Twisted Evil, направо побеснях снощи, ей тази държава върви все по на зле...........
От пощата ще взема каквото пратите, а за легените ща дам пари като се видим, и пак казвам аз съм с кола и мога да взема 1-2 човека /че ми е малка колата и да е по удобно/ но при повече желаещи и 3 мога да кача. За сокчетата кажете от къде ги взимате мога и аз да отида  bouquet
Утре пак няма да мога да се включа за Средец, ама в работната седмица хич не ми е удобно.
А за мартениците имам предложение- който прави качва ги в албум, номерира ги и слага цена, като е хубаво да се упомене горе долу бройката с която се разполага от модел, а аз ще пратя албумите на моята приятелка дато иска повече да ги разгледат и да си изберат и съответно поръчат. Момичета освен от мартеници и дарения на всяка от вас, друго с какво си захранвате касата?

# 196
  • Мнения: 2 577
madlena, чудесна идея за албума
Ще отворя един с акаунта на Бургаските мами и довечера ще кача каквото мога  Peace
Сокчета най-добре от метро и пази фактурата, че я приемат като сертификат за качество  Peace

Знам за магазина, че са с такова работно време и затова казах, че няма да сваря, тъй като и аз работя до 17.30ч.
За Средец се включвам само за РД, защото е неделя, иначе където и да ходите през седмицата не ме бройте  Sad Като изляза някой ден в отпуск може да се включа

# 197
  • Мнения: 917
Мисля, че цените на складовете ни устройват, та даже може и за отстъпка да се преговаря.  Velvet_s , ако имаш възможност и пари в теб ги вземи, а после Люси да ти ги възстанови или както там се разберете.
За тортите, на мен Захаро ми е най-близо, но не съм сигурна, дали ще мога днес или утре да отида да поръчам, че малката е болна. То до 17ти има време, тъй че ако оставите на мен все до края на седмицата ще успея да отскоча и да поръчам тортите. Само ми припомнете какви поръчвахме 2*30 парчета ли беше newsm78, че нещо нямам спомен.
А да, за легените бяха 30 броя, а сушилници 10 броя.

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 560
Сушилниците от Практикер, мога и аз да ги взема  Peace
Ако друг не вземе сокчета, мога да отскоча и до Метро, само ми кажете Hug

Вчера занесох още 540 памперса в центъра.

# 199
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
madlena - сокчета, взимаме обикновено от Метро, от тези малките кутийки със сламка .... трябват ни 60 сокчета, не е нужно да са еднакви, може и да са различни на вкус ... За фактурата - Ками вече ти е писал Peace
За мартениците - чудесна идея  Peace
Относно даренията: за момента, основно събираме парички помежду си ... това с мартениците е инцидентно Wink Предполагам, че питаш за базарите  Thinking .... за съжаление вече сме я дъвкали тази тема  ooooh! и поне към момента нямаме някакво окончателно решение на въпроса  ooooh! ... но като се видиме може пак нещо да се обсъди  Thinking

Velvet_s - щом bubi4ko казва  Wink, действай тогава за легените /30 бр./ Peace ... Ако нямаш достатъчно парички към момента, тогава  Whistling и утре мога да мина, но следобеда и заедно да отидем да ги вземем  Peace ... и да не забравиш да качиш някоя снимчица  Wink

bubi4ko - за тортите, наистина имаме време ... може и аз да мина, ако ти минеш 1ва пиши  Peace
Да, трябват ни 2 бр. по 30 парчета всяка - предполагам ще ти предложат правоъгълни  newsm78

GJK - за сушилниците, ако ти е удобно и имаш възможност - тогава направо мини и вземи 10 бр. А за паричките, когато кажеш съм на линия  Peace

# 200
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Ок значи сокчета аз ще отида до Метро и ще взема, ще пиша като се случи това Crazy

# 201
  • Мнения: 1 294
Ето ги моите мартенички момичета:







Успяла съм да направя едва 30 EmbarassedИма да им дишам прахът на някой от момичетата Rolling Eyes
Надявам се все пак да успея да изработя едно прилично количество до март месец.

# 202
  • Мнения: 521
lusil30,утре ще гледам да отида за легените,но ако не успея ще ида в други ден.кажи само какъв докомент трябва да искам,че нещо не видях даже касов апарат.ще мрънкам за отстъпка но не обещавам.ако искаш да се видим и да идем заедно,утре до 13:30 съм свободна.казваш каде ти е удобно да се чакаме и отиваме.ако не ти е удобно,аз ще ги взема пък после ще се разберем

# 203
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Asya_ - мартеничките ти са чудесни  Hug

Velvet_s - за утре преди обяд не мисля че ще успея  Rolling Eyes, нали ще пътувам до Средец   Simple Smile
Ако решиш да дойдеш й ти -  Hug В четвъртък ще съм с малкия и ще ми е малко трудно, но в петък ще съм на линия - за момента със сигурност - следобед  Peace
Ако случайно не успеем да отидем двете, относно документа: по възможност вземи фактура, ако ти направи проблем, че си Физическо лице, фактура пак може да ти издаде  Peace /срещу трите имена, ЕГН и адрес/ ... ако се окаже, че е прекалено сложно  Rolling Eyes ...другият вариант е касова бележка или евентуално стокова разписка  Peace

Ако има друга мама, която да е решила да дойде утре до Дома в Средец, също е добре дошла  Hug
[/i]

# 204
  • Мнения: 521
ами тогава утре ще гледам да ги взема,пък когато си свободна,тогава ще се срещнем.евентуално остава за петък следобед.

# 205
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
ами тогава утре ще гледам да ги взема,пък когато си свободна,тогава ще се срещнем.евентуално остава за петък следобед.

ок  Peace Ти си на ход  Hug

# 206
  • Мнения: 2 249
момичета-сътворили сте невероятни красоти и понеже искам да си купя а в събота си тръгвам-как да го направим???
вариант 1- е да оставя предварително пари4ки на Люси и после да ми пратите мартени4ки като ги разпределите
вариант 2 - да пием по кафе в близките 2 дни и да ми дадете направо мартени4ки
то кафето и за вариант 1 важи де Wink
???? искам около 20 мартени4ки-без зна4ение какви Praynig

# 207
  • Мнения: 1 267
Люси, няма как да дойда през седмицата. С млакия няма просто как.

Към Аsya, zajka, Amelia, само суперлативи за творенията. По-скоро аз дишам във врата ви, щото нищо не правя, но наистина няма как с мъника. Да ме извини, че само се правдавам с него  Blush

# 208
  • Мнения: 2 577
Ето, направих албум и качих някои мартенички

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=216804&photo=1
/сега в офиса правих снимките, ама стават:)/

потр. име - burgaski
парола     - mami

# 209
  • Мнения: 917
Супер сте момичета! Браво на вас! Ками, ти на работа ли ги правиш тези хубави мартеници? Да не си хванала колегите да помагат?
За срещата, гледам че се очертава за 23ти, и предлагам да се съберем в Дилайт. Не съм ходила, но от доста хора чувам вече хубави отзиви. Та ако кажете мога да прескоча да запазя места. Ками, ти какво ще кажеш за там, знам че скоро ходихте?

Общи условия

Активация на акаунт