Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 6 ....

  • 11 719
  • 302
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 577
Да бе на работа  Joy нещо се бъзикаш май със старото
Нали поспрях гобленете вечер, че очите ме болят и това е идеален заместител  Peace

За Делайта съм с две ръце за  Peace
С удоволствие пак ще отида  Party
Имам им телефона, мога и да се обадя
 

# 211
  • Мнения: 917
Е реших да ти спестя ангажимента този път, но май ти ще спестиш моя. Нека само да кажат другите мами дали са съгласни за там и да се преброим и действаме.

# 212
  • Мнения: 527
А къде е това заведение?

# 213
  • Мнения: 2 577
а, забравих да питам - на мартеничките последно да слагаме ли цена ???

ами ако искаш да ти пратя телефона, ама на третия етаж да запазиш
че там е музиката и после става пиано бар  Wink

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 14:29 от Amelia

# 214
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ками, слагай цена  Grinning

Аз само набързо да се отчета - ДНЕС занесохме с МЕРЕЛИН витамините в Средец  Peace и понагушкахме децата и им пораздадохме малко лакомства  Hug Благодарности от Директорката за жеста   bouquet
Снимки не съм правила  ooooh! ... но то на Тържеството достатъчно ще направим  Grinning
Имат нужда от някои неща, но по-подробно утре   Peace
Утре ще снимам Свидетелството за дарение  Peace

Днес взех и Протокола за дарение за Декември от Комплекса за социални услуги  Peace /и него утре ще пусна/

От МЕРЕЛИН -   bouquet си имаме 18 лв. за касичката  Peace

За Заведението съм ЗА, въпреки че не ми е много усно къде се намира  newsm78 По важното е да се съберем и готино да си изкараме  Mr. Green

# 215
  • Мнения: 2 577
Браво момичета, страхотни както винаги   bouquet

Заведението се води на Славянска 3.
Значи от Булаир като се тръгне по пресечката м/у хим.чистене и Луксор към тенис кортовете се пада втора - трета къща  Peace
май трябваше карта да сложа  Embarassed

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 561
Браво момичета, страхотни както винаги   bouquet

Заведението се води на Славянска 3.
Значи от Булаир като се тръгне по пресечката м/у хим.чистене и Луксор към тенис кортовете се пада втора - трета къща  Peace
май трябваше карта да сложа  Embarassed


Чета, чета... всичко ми звучи познато, а въобще немога да се ориентирам.... крайно време е да се връщам на работа, явно   Crazy

# 217
# 218
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ками -   bouquet за инфото .... Освен следващата седмица горе-долу поименно да се преброим и да запазваме  Peace

А ето и обещаните снимки на Свидетелствата/Протоколите за дарение:
- от Средец за витамините: http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5112032
- пак от Средец /с огромно закъснение качен от моя страна  Embarassed от 2ри РД/: http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5112031
- и този от Комплекса за социални услуги за деца и семейства /на 2 стр/:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217131&photo=1
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217131&photo=2
включващ всичко дарено до 19.12.2007
Очаквам в скоро време да ми подготвят следващия Протокол /за дарението до края на януари неща  Peace/

# 219
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
И почти забравих  doh, нали все се старая да съм от помощ на децата - вчера питах Директорката на Средец .... дали имат нужда от нещо друго, освен от витамините за следващия курс /през март/ .... А то за късмет и Домакинката намина  Grinning ....  Ето и един кратък списък:
- един маслен радиатор TESY , за отоплението на едната група /тяхният се е повредил, и не може да се оправи  ooooh!/
- долнички на анцуг;
- ватирани блузки с дълъг ръкав;
- памучни блузки с дълъг ръкав;

Дрешките може и да са употребявани, но все пак позапазени  Praynig ... а каквото не достигне, може евентуално да обмислим дали нещо не можем да купим или да набавим от някъде другаде  newsm78

# 220
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
А размери на дрешките???

# 221
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
А размери на дрешките???

Оффф, амиии от 3 до 7 годинки /като имаш впредвид, че не са много едрички  Thinking/ ... но за всеки случай утре ще говоря с Домакинката  Peace

# 222
  • Мнения: 373
Точно днес преглеждах дрешките от сина ми, които са му малки и заделих 2-3 анцунгчета   за дечицата от дома.  Утре ще дам списък какво имам в наличност.

# 223
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
А размери на дрешките???

Оффф, амиии от 3 до 7 годинки /като имаш впредвид, че не са много едрички  Thinking/ ... но за всеки случай утре ще говоря с Домакинката  Peace
И това върши работа! Ще ги пратя с другите неща. PeaceАз докато се наканя да ги изпратя и ще взема да дойда  Laughing

# 224
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Амии хайде де  Mr. Green какво чакаш още  Wink

krasi72 - супер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт