Държавата помага: Евтин дом за второ бебе

  • 5 244
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
хммм,маи нещо пак льжат аз живея в двустаино жилище на свекито и сме 9човека и чакаме етьрвичката да роди десетия член и пак не ни дава общината,а пьк да погасява част от заема изопщо не ми се вярва ,а и аз вече родих второ преди 3 месеца.Изобщо не и пука на дьржавата пак ще облажи някои  #Crazy

# 31
  • Мнения: 111

Мисля, че прочетох някъде, че кредита ще може да се жземе ,ако двете деца са родени до 5-тата година от брака.
Някой сме закъснели Sad

# 32
  • Мнения: 1 427
Някои може ли да ми даде линк към статията или проектозакона? Ние сме младоженци,с наскоро теглен ипотечен кредит,чакаме първо дете,второ в проект до 2-3 години.Дали ще можем да се класираме? Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 38 211
Някои може ли да ми даде линк към статията или проектозакона? Ние сме младоженци,с наскоро теглен ипотечен кредит,чакаме първо дете,второ в проект до 2-3 години.Дали ще можем да се класираме? Wink

Мечтай си. Няма проектозакон. Всичко е само на приказки засега.

# 34
  • Мнения: 1 427
Еми за какво го нищим тогава newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 8 272
Туй нЕма да стане!
Мене на избори почна да ми мирише... и преди имаше такива идейки, още преди да родя 1вото си дете.
Идеята не е добра, 'щото нЕма да я бъде.

# 36
  • Мнения: 2 556
Хм, и аз родих 2 деца за 5 години след брака, само че доста поработих, за да си вземем жилище, явно съм се прецакала, трябвало е да почакам държавата да ми помогне  Outta Joint

# 37
  • Мнения: 599
Аз не вярвам.Някой много яко се е изхвърлил пак май.Какви избори идваха сега newsm78парламентарните ли са наред?

# 38
  • Мнения: 1 427
Когато нещо звучи прекалено хубаво за да е истина,със сигурност не е ! Grinning

# 39
  • Мнения: 17 936
Има ли някакво развитие по този въпрос, чували ли сте или са поредните празни приказки на мазната Масларова? Четох, че ще бъдат определени банки, дали ще важи за вече изтеглени зеами или за предстоящи такива? Дайте малко оптимизъм

# 40
  • Мнения: 2 374
ама това дали е прието или се гласува и дали ще важи за всички?или само за соц.слабите????????

# 41
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не искам апартамент без лихва, дарявам го направо на децата в домовете Sad
Мисля, че държавата трябва да помага на хора, които наистина имат реални проблеми, а не да се чудят какви критерии да измислят и пак помощите да съ насочени към малцинствата ooooh!

# 42
 newsm78 e dobre de koga stego priemat tozi zakon.nyakoy da mi kaje ako znae pothvirliha ne6to i tova e  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 5 178
newsm78 e dobre de koga stego priemat tozi zakon.nyakoy da mi kaje ako znae pothvirliha ne6to i tova e  Twisted Evil

Няма нищо такова, ако имаше Масларова щеше да се бие в гърдите по медиите..
Стига бе хора, безплатен обяд няма искайте работа и достойно заплащане, а не помощи..
Искаме ли помощи винаги от тях се уфайдосват определени прослойки, които за съжаление не отглеждат качествени деца , за сметка на това пък ги създават по много 

# 44
  • Лондон
  • Мнения: 403
Дъщерята на моя съседка има жилище.След като прочете статията ,каза че ще прехвърли имота на майка си и ще си купи ново без да плаща лихви.

Общи условия

Активация на акаунт