Вярвате ли в силата на любовта?!

  • 2 872
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
Вярвате ли в силата на любовта?!Вярвате ли че тя е способна да заличи и най-лошата магия,да се пребори със смърта,въобще вярвате ли че наистина любовта е сила?!

Аз вярвам!

Ето например баба ми и дядо ми починаха в един ден,без вторият да знае че първият си е отишъл,след шест часа го последва...Те винаги са били заедно,преживяли са толкова много заедно,включително и това че са им умряли 8 деца/за мен това е най-лошото нещо,и накрая си заминаха отново заедно,както казват хората и в живота,и в смърта...

Дадох само пример...А вие имате ли подобни?!

# 1
  • Мнения: 5 173
A kak така не са знаели, че 1 е починал?
Аз не вярвам, няма вечна любов, има вечни интереси. Не бих се омъжила за голямата любов, защото любовта умира...

# 2
  • Мнения: 1 470
A kak така не са знаели, че 1 е починал?
Аз не вярвам, няма вечна любов, има вечни интереси. Не бих се омъжила за голямата любов, защото любовта умира...
Ами по принцип баба ми беше тежко болната,от години,още от ражданията нещо,не знам точно...Но дядо ми получава инсулт,а баща ми,сестра му,и брат му,за да не тревожат майка си-моята баба,не и съобщават,като казват че дядо ми е отишъл някъде,в последствие той умира,и баба ми без да е разбрала умира 6 часа след това...


А истинската любов я има!Тя не е онова първоначално влюбване,не е и желанието към определен мъж,не е и харесването,много неща не е.ТЯ Е ПРОСТО ЛЮБОВТА!

# 3
  • Мнения: 1 029
аз също вярвам в любовта.вярвам в любовта между майка и дете най-силно.Мисля че именно тази любов може да направи изброените от Червената Шапчица чудеса,тя може да преобърне света..
Любовта между мъж и жена е друго нещо.
Знам ,че е прекрасна.
Знам ,че я има.
Но не мога да дам пример  за такава всеотдайна и вечна любов, каквато гледаме  в сериалите.
За съжаление......

# 4
  • Мнения: 45
Много ми се иска да вярвам,че съществува,но май я има само в "Тетрадката"

# 5
  • Мнения: 2 032
Но не мога да дам пример  за такава всеотдайна и вечна любов, каквато гледаме  в сериалите.

Моля?  #Crazy

А пример за "безкрайна и вечна драма" каквато гледате в сериалите, можеш ли да дадеш? Баба ти да е лишила от наследство чичо ти, а ти всъщност да си му тайна дъщеря, докато дядо ти да е транс-сексуален, а съседката е таен агент на космическата държава Лаландия?

А смяташ ли, че принцеса Диана е отвлечена от Хари Потър?

# 6
  • Мнения: 397
Вярвам в хората около мен. Това ако е любов - да - вярвам!

# 7
  • Мнения: 1 029
Но не мога да дам пример  за такава всеотдайна и вечна любов, каквато гледаме  в сериалите.

Моля?  #Crazy

А пример за "безкрайна и вечна драма" каквато гледате в сериалите, можеш ли да дадеш? Баба ти да е лишила от наследство чичо ти, а ти всъщност да си му тайна дъщеря, докато дядо ти да е транс-сексуален, а съседката е таен агент на космическата държава Лаландия?

А смяташ ли, че принцеса Диана е отвлечена от Хари Потър?



И да впрягаш въображението си, за да ми преразказваш сериали-това е не съм виждала всеотдайна и вечна любов.Млада съм още , за да си позволявам да категоризирам нещо за вечно що се отнася до мен лично.Говоря за по-зрелите хора около мен, за родителите ми примерно, за техни приятели,за непознати, за много хора..
Няколко пъти ми се е случвало да се разочаровам от такива "всеотдайни" двойки, при които 'вечната ' любов ...даже вече не е любов

# 8
  • Мнения: 2 032
Да, млада си.
А какво "вечно" си виждала, сподели с нас.

# 9
  • Мнения: 1 029
Нужно ли е да обсъждаме моите виждания извън темата?
Не искам да спорим,просто имам причина да съм на това мнение.Аз не си спомням да е имало от тази "вечна" любов в семейството на майка ми и баща ми (слава Богу вече бивше семейство), не съм виждала такава и в много други мили за мен двойки.....


Ще се радвам аз самата да се похваля с "вечна" любов Hug Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 470
Вени-б пожелавам ти искренно да се похвалиш с такава!!!
За сериалите,и аз мислех че не съществува,но в моят живот от кокто съм омъжена е имало моменти,в които аз съм била главната героиня...Някой ден ще направя бестселър от тях!!! HugНо точно тогава със съпругът ми си доказахме,че наистина сме половинките на едно цяло...Точно като в сериалите!!! Wink
Естественно за вечна не мога да твърдя,защото тази година правим само 10години,но поне издържа на натиска от вън до сега...
А може би е важно и какви примери имаш в живота,майка ми и баща ми все още са заедно,дори наскоро изживяха ново влюбване... HugБаща ми правеше бизнес на село,и се завърна трайно при нас преди 4години,защото работите горе не потръгнаха...
Затова дори и да сте разочаровани от любовта,от личен опит,или от ваши близки,търсете я!!!Това не е била точната половинка...Но някъде задължително тя ви чака!!!

# 11
  • Мнения: 2 161
Аз никога не си задавам такива въпроси.Дали е силна любовта,колко е силна,вечна ли ще бъде,няма ли да е вечна-изобщо не ми минават такива мисли.

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Харесаха ми разсъжденията на Шанел.
Оставям се на течението и аз и където ме отведе.
Има сила в любовта, но не ми трябва да я изпитвам колко е голяма тя, мога само да я усещам.

# 13
  • София
  • Мнения: 672
Вярвам! Ако не вярвах какъв би бил смисъла на всичко?  newsm12

# 14
  • Мнения: 3 425
Извинявам се,но не мога да спра да се смея чак плача  Laughing  Joy  Joy 


Баба ти да е лишила от наследство чичо ти, а ти всъщност да си му тайна дъщеря, докато дядо ти да е транс-сексуален, а съседката е таен агент на космическата държава Лаландия?




По темата:

Аз бих искала да вярвам,че съществува....вярата понякога е много,ама наистина много по-важна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт