Въпрос за бисквити,бишкоти и сухари?

  • 3 617
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 483
Бисквити-Закуска или Обикновенни на Житен Дар.А сухари Голдис или Елит.Бишкоти не съм давала.

# 16
  • Мнения: 508
Сухари слагам в попарата по 2, на Ети или Голдис мисля,че няма значение какви са newsm78Вечер когато е при нас на масата й давам по две бисквитки ЧиЧИБЕЙБИ ТЕ СА ДВА ВИДА С ВАНИЛИЯ И БАНАН,ИЛИ БИСКВИТИ Закуска.
Ако не си захранила с глутен започни постепенно,аз в началото купих бисквити на Хип,и започнох да й давам по малко,но те са търдички и малката поваче харесва тези на Чичибейби Peace

# 17
  • Мнения: 756
извинявайте за невежеството и мързела / не ми се рови из нета/защо се дават тези бишкоти  и от кога , с какво са полезни.Биляна пише че били много сладки , което не е хубаво за бебе.АЗ също се загледах по бишкоти , ами те всички имат много захар-нещо не мога да схвана защо се дават, извинявайте за тъпия въпрос.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Някой мами ги дават във вечерното мляко,за да е по-засищащо.Аз съм слагала не повече от 10 тина пъти/Тери им се мръщеше/.А иначе бисквити и т.н. доста след годинката дадох.

# 19
  • Мнения: 674
Сухари - Голдис, първоначално 1, сега- 3. Попарата я правя с АМ - 3 м.л.
Бишкоти - Плазмон за мляко, слагах по 1 вечер в млякото.
Бисквити - Закуска, с плод (настърган) и 2 м.л. АМ - това често го яде за следобедна закуска. Няколко пъти съм й давала да си гризка, но резултатът е да прави мазало около себе си! Crazy

# 20
  • Мнения: 1 586
Сухари - ползвам Голдис,слагам по три но ти можеш да започнеш с два ако си въвела глутена.

Бишкоти - дълго време ползвахме на Плазмон и ги слагахме вечер в млякото по едничка за да го засища повече.Имаше ефект.

Бисквити - в началото давах от бебешките,после обикновените на Нестле и тези последните на Нестле с мляко и калций.

# 21
  • Мнения: 213
От няколко дни започнах да давам на дребния бисквити - на Плазмон и на Хип съм му купила. Давам му по 1-2 на ден, за да се учи да гризка или пък когато ние сме на масата му давам да не стои "с празна чиния"  Simple Smile 

# 22
  • София
  • Мнения: 489
А сухарите от къде ги купувате?

# 23
  • София
  • Мнения: 15 216
От магазините за хранителни стоки.  Simple Smile
До щандовете за хляб са, обикновено.

# 24
  • Мнения: 232
А тия бисквити с настърган плод как точно ги правите? Натрошавате бисквити ,приготвяте АМ с вода и заливате, така ли?

# 25
  • Мнения: 506
Сухари-от най-разпространените,а бисквити и бишкоти не давам,не ги одобрявам като основна храна,а като допълнителна само намаляват апетита за по-полезни неща

# 26
  • Мнения: 3 312
сухари - не ги харесва - нито в супа нито в попара  ooooh! 
би6коти - давам на Плазмон да си гризка
бисквити - Чичи бебе,Закуска,Житен дар и на Нестле - буквичките ... и тях си ги гризе

# 27
  • Мнения: 34
сухари -  в попарата на Чичи бебе
бишкоти - давам на Плазмон
бисквити - Чичи бебе и да си гризка на Хип ,но са твърдички и повече ги хапваме + плодово пюре и в киселче съм слагала, но ние сме малко злоядички и си позволявам и в някои зеленчукови пюрета /само и само да хапне малко Rolling Eyes/

# 28
  • Мнения: 228
На синът ми давах сухари - обикновени на Голдис. Също така му давах и обикновени бисквити "Житен дар"....
бишкоти май не съм му давала  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт