Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 373
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 268

Междудругото днес попаднах на едно магазинче, на една пресечка на Стамболийски. Имаше БГ конфекция, която на първо гледане много ми допадна - костюми, панталони, ризи. Номера до 56, цени - костюми 98 лв., панталони и ризи 36 лв. Много бързах, а и нямах пари в мен, че да меря и пазарувам, но мисля скоро да го преслушам, пък току виж съм успяла да си купя нещо читаво. А, и още нещо важно, поне за мен - панталоните ми се сториха достатъчно дълги.
\

Да допълня инфото за това магазинче - вчера отидох с големите надежди да си купя костюм и ризка, излязох с нищо Sad Костюмите хубаво са до 26 номер, ама ръкавите са им къси като за мен с поне 7-8 см. Много се разочаровах, панталоните и те къси, ризките са до към 50-52 номер, явно са умалени...

# 526
  • Мнения: 228
В момента на ул. Солунска в София в магазините БОБО ЗАНДЕР Аутлет и АРИСТОН С има достатъчно дрехи с номера 48-50-52. За ЕТЕРЕ наистина по-големите номера като 50 и 52 се намират по-трудно, но за мен това е поради по-голямото им търсене. Но има такива магазини в които остават - например ЕТЕРЕ в Добрич, в МОЛ София и МОЛ Мото Пфое Варна. Преди седмица си закупих 52ри размер костюм черен - панталон и вталено сако на АРИСТОН С. Даже с намаление, че бяха останали 2 броя от големите номера. Истината е, че когато си търси човек конкретна дреха и размер - почти винаги не може да намери - затова аз купувам когато го намеря и ми хареса - и естествено и имам пари.
Желая усмихнати празнични и почивни дни на всички.  Grinning

# 527
  • София
  • Мнения: 6 268
добрата новина е: има диети, има и фитнес.
диета+фитнес+постоянство=носиш каквото си искаш

Благодарим, че се регистрира и влезе да споделиш това блестящо просветление.

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Да споделя само, че в сайта даден по-рано от Rima (за www.yoursclothing.co.uk става въпрос) в момента има намаления и могат да се вземат неща на доста сносни цени. Освен това са си оправили вече доставката и ни таксуват като страна в Европа (както е и редно де), а не като "Други". Метнах аз една поръчица, уведомиха ме даже кога са я пратили, сега ще чакам  Mr. Green

# 529
  • София
  • Мнения: 17 277
Да споделя само, че в сайта даден по-рано от Rima (за www.yoursclothing.co.uk става въпрос) в момента има намаления и могат да се вземат неща на доста сносни цени. Освен това са си оправили вече доставката и ни таксуват като страна в Европа (както е и редно де), а не като "Други". Метнах аз една поръчица, уведомиха ме даже кога са я пратили, сега ще чакам  Mr. Green

Ей, супер!
А как се оправи с номерацията, кое на какво отговаря?
Същата ли е като номерацията в Маркс и Спенсър например?

# 530
  • София
  • Мнения: 3 978
Да споделя само, че в сайта даден по-рано от Rima (за www.yoursclothing.co.uk става въпрос) в момента има намаления и могат да се вземат неща на доста сносни цени. Освен това са си оправили вече доставката и ни таксуват като страна в Европа (както е и редно де), а не като "Други". Метнах аз една поръчица, уведомиха ме даже кога са я пратили, сега ще чакам  Mr. Green

Ей, супер!
А как се оправи с номерацията, кое на какво отговаря?
Същата ли е като номерацията в Маркс и Спенсър например?

да, точно като М и С!

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
За номерацията дали съм се уцелила...ще видим  Praynig Гледах по техните таблици уж и си изплясках всички неща в един размер, но дали ще са ми добре  Thinking (На М и С не съм пробвала нищо, така че не знам)  Rolling Eyes

# 532
  • Мнения: X
Тюх, от моите номера за панталони- нищо не останало...

# 533
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Направо ме изумиха със скорост-поръчах във вторник вечерта и днес сутринта ми дойдоха нещата  #Crazy Не са лоши дрешките, но не съм се уцелила много (между два техни номера съм и поръчах по-малкия  Blush ). Всъщност едната  туника като че ли е леко умалена, другата ми е добре, но можеше да е една идея по-свободна (и по-тънка, защото уж е лятна, а е от доста плътен тежък и леко грубичък лен), а дънките са ми добре, но тъй като нямат еластан са малко по-опнати, отколкото трябва. Дрехите, естествено, са шити в Турция, Китай, Румъния...и са с отрязани етикети  Thinking Общо взето съм доволна все пак  Peace

# 534
  • Мнения: 5 370
Брадата, размер 16 на какъв Бг размер отговаря?
Аз , по наш стандарт, съм 48, в момента леееко поотслабнала, може и 46, но зависи от фирмата.

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Уффф  newsm78 аз оттук много отдавна не съм си взимала дрехи и не знам кой точно размер съм  Rolling Eyes Ще ти пиша на лични  Peace

# 536
  • София
  • Мнения: 3 978
Брадата, размер 16 на какъв Бг размер отговаря?
Аз , по наш стандарт, съм 48, в момента леееко поотслабнала, може и 46, но зависи от фирмата.

Ох, а от Ларедут нищо ли не си купувала, че и аз нищо с български номер нямам.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 130
Cvetelinka,ти какви номера взимаш?Питам теб защото знам какви номера поръчваш от Ла редут Simple Smile

# 538
  • Мнения: 5 370
Брадата, размер 16 на какъв Бг размер отговаря?
Аз , по наш стандарт, съм 48, в момента леееко поотслабнала, може и 46, но зависи от фирмата.

Ох, а от Ларедут нищо ли не си купувала, че и аз нищо с български номер нямам.
Купувах, вземах 44-ти. Ма вече не пазарувам там, нещо ми дотегнаха.Като качество имам предвид.

# 539
  • Мнения: 1 959
Жозефина,

най-общо:
UK12- BG44
UK14- BG46 
UK16- BG48
UK18- BG50   

Ей сега си прехвърлих гардероба, ми то има разлика и в техните си етикети.
Ривър Айлънд и Н+М дават различна ЕУ номерация, както и да е...

Горните размери не са официалните.
Но след 4 години живот и пазаруване тук, се придържам към това съотнасяне.
Аз вечно съм между 12-14. Отделно, ако имаш голям бюст...
В повечето таблици дават, че УК10 е 44 и М, според мен идва твърде малък..             

Общи условия

Активация на акаунт