Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 382
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 810
  • Бургас
  • Мнения: 702
Момичета,дайте идея и за магазини в Бургас за по-големи номера,че като дойде време да си купувам дрехи направо ми побелява косата.За всякакъв вид дрехи. Панталони,дънки,блузи...всичко.
Благодаря предварително


Магазин за дрехи с по-големи размери има и на ул.Македония, в отсечката между Александровска и Ботева, по-близо до Ботева, от лявата страна на улицата, ако идваш от Александровска. Казва се Хубава жена.  Продават и доста простотии, но да речем 20% от нещата са добри, а някои даже много добри.

# 811
  • Мнения: 36
Unknown_lady, абсолютно веднага се съгласявам с теб за моделите и за материите, ако носиш 50 размер си добре, повечето дамски облекла достигат до 48-50, но ако носиш над 52 вече има проблем. Аз също предпочитам изчистени линии и естествени материи, не нося никакви копринени дрехи нито техните производни, аз лично предпочитам памук с малко еластан, всичките ми блузки са такива, а панталоните ми са 98% памук с 2% еластан, т.е. дънки, но съвсем класически, без маниста, без намачкани и много изтъркани участъци. Признавам си, че имам някои дрешки с малко лъскаво, но с много малко, само като лек акцент.
Истина е обаче, че и производителите си слагат етикетите както им падне (за състав на материята) и магазинерките не са виновни за това, което предлагат магазините, няма причина да се държим лошо с тях (не казвам, че ти си го направила). Между другото тези дрехи които описваш с безумните кройки и шарении са повечето турски и от опит ти казвам, че страшно много ги купуват, което за мен няма обяснение, както не си обяснявам тълпите в така наречените магазини за 1 лев, но е факт.

# 812
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Разбира се, че продавачката с нищо не е виновна, каквото им казват да говорят на клиентите, това и правят, както и каквото им заредят, това продават, няма смисъл някой да си го изкарва на тях, никога не се държа лошо с продавачките, но пък и никога те не са се държали лошо с мен  Simple Smile Ама това, което пише на етикетите в обикновените магазини, че е № 50 или 52, най-често изобщо не отговаря на този размер. Така че проблема си остава. А размери над 52 до много голяма номерация има не лоши в РУМ-а на Младост 2 на 2-я етаж в дясно/и друг път съм го писала/, там продават и някои неща, останали от ишлемета, миналата седмица пак гледах там, имат и панталони, блузи и разни комплекти, но за мен са твърде големи, даже бих казала, че там рядко се намира нещо под №56. На фона на общата шарения не са им лоши нещата. Обаче са на една идея по-скъпи от обичайното /или пък на мен така ми се струва/, но е поносимо де. Последно видях, че имаха и връхни дрехи.

# 813
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Също така, панталоните на Попов /известна е фирмата, но не мога да им намеря сайта за да покажа/ стоят много добре на пълна фигура, при това материята е вълна с ликра или памук с ликра, кройките са класически, вчера си купих 2 от тях, стоят идеално и никак не са скъпи.

и аз много ги харесвам...
От къде си ги купи?

рони   bouquet

# 814
  • Мнения: 36
Да, за РУМ в Младост 2 съм чувала точно това, че са по-скъпички нещата, това което съм виждала купено от там са някакви шалвари и турски блузки в ярки цветове, както и сатенени панталони, но може би има и други дрехи, по-прилични, не съм ходила лично не знам, по това което казваш като твой стил предполагам, че има и други. Между другото има турска стока, която е доста скъпа и с добро качество, всички знаем, че хубаво евтино няма, но има и среден вариант - приемливо качество на приемлива цена. Всяка от нас си има свой стил и предпочитания, всяка си е намерила мястото от което да се облича, в крайна сметка не ходим голи (пази Боже). Хубаво е да споделяме.  Hug

# 815
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Също така, панталоните на Попов /известна е фирмата, но не мога да им намеря сайта за да покажа/ стоят много добре на пълна фигура, при това материята е вълна с ликра или памук с ликра, кройките са класически, вчера си купих 2 от тях, стоят идеално и никак не са скъпи.

и аз много ги харесвам...
От къде си ги купи?

рони   bouquet

Купих ги от Илиянци 2 Simple Smile Значи, като идваш от центъра по трамвайната линия, след като отминеш стадиона, има отбивка в ляво където започва редицата с магазини /направо ако продължиш по трамвайната линия се излиза пред централния вход/, а това е в началото, в отбивката. /Виж картата по-долу/.От дясната страна има цял ред магазини с големи стъклени витрини и пред тях има изкарани щендъри с поли и панталони. Изкарани са точно отпред, близо до паркинга и не може да не ги видиш.Даже ако попиташ продавачките за панталони на Попов, ще те упътят. До техния магазин точно има магазин за мъжки костюми. Между двата магазина  има вход навътре, където в затворено голямо помещение има много други магазини, вкл. и един, в който продават бг дрехи с големи номера, но те не стават, трикото им е много некачествено, а и са скъпи за това, което представляват, вече купувах от там няколко неща, всичките до едно се скапаха много бързо.
На същата редица, но по-в началото е и магазина на фирма Роска, ето карта за ориентир http://roska-fashion.net/PlanSofia12.html
Сайта на фирмата не е обновяван скоро и това, което е показано не хваща око, но влизах в магазина им в Илиянци 2, имаше хубави блузи и ризи, има и панталони, имат много прилични неща, които незнайно защо, не са ги качили на сайта, а са хубави и има много хора, които пазаруват от там. Магазинчето обаче е твърде малко, а стоката е много  и става бутаница вътре.Щанда с панталоните на Попов е на същата редица. Дано ме разбрахте, че май не го обясних много добре Simple Smile
Ако някой иска да види къде има и други магазини на Роска ето сайта им http://roska-fashion.net/magazini.html
И не знам защо хубавите модели не си ги качват на сайта, а са качили разни бабешки модели newsm78 От там си купих много хубава блуза от копринен сатен, е, без български номера не мина - върху хубавата материя на блузата бяха плеснати грозни пластмасови копчета като за пижама  Mr. Green ама веднага ги смених с подходящи и блузката сега изглежда супер.

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 13:17 от Unknown_lady

# 816
  • Мнения: 36
Unknown_lady, не се чуди защо не качват новите модели, преди време бях обяснила това за сайта на друга фирма - защото производителите си крадат моделите и си подбиват цените Simple Smile

# 817
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
А, ясно Grinning
Всички си крадат моделите. Аз понеже шия и много често виждам в магазините реализирани всички модели от Бурда  Mr. Green

# 818
  • Мнения: 36
И аз преди, когато имах повече свободно време си шиех от Бурда, вярно е, че ги има в магазините. Няма лошо, нека има  Wink

# 819
  • Мнения: 47 981
Дайте снимка на тия панталони на попв де, да знам дали да с еразкарвам до там  newsm78

# 820
  • Мнения: 157
Unknown_lady, благодаря за това, което си ми писала.
Всеки ден влизам в темата и чета мненията ви.
Не ме бийте, но мострите ми от Динис посвършиха, приемат се добре. Аз познавам вкуса на клиентките си и бях сигурна, че ще се приемат, но явно по-младите дами ще ги обличам от друга фирма.
Сега ще звъня на фирма Роска, дано продават на едро.
Ако се сещаш името на фирмата, на която нещата се скапват бързо, моля те, напиши ми го.

# 821
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ако се сещаш името на фирмата, на която нещата се скапват бързо, моля те, напиши ми го.
Не помня как се казваха. Като ходя натам пак, ще погледна името и ще ти пиша. След едно изпиране дрехите им се покриват с пилинг, цветовете пускат и избеляват, платовете, от които са изработените дрехите са с лоша апретура, икономисано е от всичко. При това, в магазина са нелюбезни и дръпнати.
Към качеството на изпълнение на дрехите на Роска имам забележки /бивш производител съм, затова се заяждам за качеството/ Simple Smile
и затова гледай добре какво ти продават  Simple Smile

# 822
  • Мнения: 157
Unknown_lady,  durik - благодаря ви за помощта, момичета.
Много ми се иска моите клиенти да са доволни и да купуват добри стоки на добри цени.
Тук, в нашия град по-едрите жени са пренебрегвани досега и не мога да ви опиша радостта на клиентките, когато открият голям номер дреха. Говоря за клиентки около 58,60-ти номер.
А Unknown_lady ти си много мъничка, къде се буташ в "А" група с твоя 50-ти номер   bouquet

# 823
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
А Unknown_lady ти си много мъничка, къде се буташ в "А" група с твоя 50-ти номер   bouquet
Като идваш в София, обади ми се да те почерпя за благите думи  Grinning Hug 

# 824
  • София
  • Мнения: 12 554
А Unknown_lady ти си много мъничка, къде се буташ в "А" група с твоя 50-ти номер   bouquet
Като идваш в София, обади ми се да те почерпя за благите думи  Grinning Hug 

Точно това щях да напиша.  Mr. Green
Аз нося 58-60, ако носех 50 щях направо да си свиркам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт