Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 353
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 1 712
Да се похваля днес се сдобих с ботуши ест. кожа за 109лв и палто 100% вълна за 98лв от Произведено в БГ. Имаше много модели ботуши с ластична лента, която позволява закопчаване на по-пълен прасец. За майка взех шуба за 99лв. Има избор и като за нас.

# 841
  • Мнения: 105
От НДК изложението. Палтото е на някаква пловдивска фирма (на етикета пише "КВД") , не ми е позната, имаше лилаво,червено,бежаво/екрю и черно. Дължина до над коляното. Мисля до 56 номер имаше. На 2 или 3 етаж беше, както и шубата на софийска фирма Тигра 54номер с подвижна качулка дълга до над коляното. Цветове имаше черно,бежаво, шоколадово кафяво и бордо. Тигра имаха и още 2 щанда с якета и шуби под 50лв, но там големи номера не видях. Ботуши имаше на поне 4-5  места от ест. кожа и с ластик отгоре или отзад. И палта, и панталони, и всичко имаше, но не издържах в блъсканицата и нямах нерви всичко да огледам и да меря. Хич ме няма по обясненията, за което се извинявам.

# 842
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря ти много, но аз търся дълго палто  Sad

# 843
  • Мнения: 16
Аристон С имат големи номера дълги палта; много са удобни и елегантни

# 844
  • Мнения: 1 941
Само да ви кажа, че в немските онлайн магазини има големи размери. Например тук - http://www.bonprix.de/bp/XXL-1-2011-shop.htm?id=1629986787283564 … avi%26Shop%3D2011
Е, не е висша мода Simple Smile но мисля, че се намират интересни неща. Аз не говоря немски и съответно не съм проверявала за доставки до България, но има фирми посредници за поръчки...

# 845
  • Sofia
  • Мнения: 501
Петрина ,кои са фирмите посредници от Германия?

# 846
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Също така, панталоните на Попов /.
и аз много ги харесвам...От къде си ги купи?
Купих ги от Илиянци 2 Simple Smile 

аха, сещам се. Бях забравила, че и там имат магазин. Имам 50-ти номер техен панталон, който ми е супер. Имам и 52-ри, който ми "хлопа". А ми беше ОК. Но е повече от 10-сет годишен, де. Може да се е отпуснал.

# 847
  • Мнения: 36
Тези стоки в БонПри вече сме ги обсъждали, освен това не е нужно да поръчвате от Германия защото си имат представители в България, това което споделиха вече поръчвали от този сайт е, че качеството е доста на ниско ниво и не си заслужават парите.
Искам още нещо да кажа, и то е, че не разбирам защо дами с размери 46, 48 и 50 се смятат за макси дами, аз ли нещо не съм в правилната тема или ... наистина не разбирам  Rolling Eyes

# 848
  • Мнения: 47 963
Смятат се за макси, защото не могат да си намерят дрехи, за това

# 849
  • Sofia
  • Мнения: 501
Тези стоки в БонПри вече сме ги обсъждали, освен това не е нужно да поръчвате от Германия защото си имат представители в България, това което споделиха вече поръчвали от този сайт е, че качеството е доста на ниско ниво и не си заслужават парите.
Искам още нещо да кажа, и то е, че не разбирам защо дами с размери 46, 48 и 50 се смятат за макси дами, аз ли нещо не съм в правилната тема или ... наистина не разбирам  Rolling Eyes
В Бг сайта на БонПри избора е много по- малък в сравнение с немския, аз бих рискувала с една поръчка ,има и изгодни и намалени неща. Но не съм чула досега за фирми, които доставят от Германия, знам за такива от Англия.Ще съм благодарна ако някои ме светне Wink

# 850
  • Мнения: 36
Не ми се сърдете, но повечето дамски дрехи стигат до 52-54, ако говорим за младежката мода за 14-19 годишните, там вече има проблем с номерацията, но дамската мода е дори до 56 и то масово.  newsm78

# 851
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... не разбирам защо дами с размери 46, 48 и 50 се смятат за макси дами, аз ли нещо не съм в правилната тема или ... наистина не разбирам  Rolling Eyes

не се смятам и това лято яко се погрижих да си вляза в 50-ия р-р панталон. Сега мераците са ми и за 48, най-вече за 46-ти р-р.
Общо взето както и да ги гледам модните дрешки, всички пО-така "спират" около 42-44 р-р. Ми то по тази логика сме макси-дами.  Rolling Eyes

П.П: да не кажа, че водещи модни дрешлета от френските ширини рядко надвишават 40-ти р-р. Почти никога не получавали 42-ри р-р. Справка: Sinequanone в МОЛ-София.

# 852
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Не ми се сърдете, но повечето дамски дрехи стигат до 52-54
Стигат ако ги намериш ...  Simple Smile

# 853
  • Мнения: 1 941
За съжаление ботушите, които си поръчах от САЩ са ми големи и ще се разделям с тях. Ако някой се интересува - да ми пише. За широк прасец са...

# 854
  • Мнения: 157
Общо взето както и да ги гледам модните дрешки, всички пО-така "спират" около 42-44 р-р. Ми то по тази логика сме макси-дами.  Rolling Eyes

П.П: да не кажа, че водещи модни дрешлета от френските ширини рядко надвишават 40-ти р-р. Почти никога не получавали 42-ри р-р. Справка: Sinequanone в МОЛ-София.

Шани, моя приятелка се ядосваше и тя като теб. Накрая си купи плат, отнесе модела на модна шивачка, която го уши съвсем прилично.
Да, ама не /казваше Бочаров/.
Изглеждаше гротескно. Оказа се, че моделът /едно супер сладурско костюмче/ просто не е за по-едра фигура.
Може би фирмите, които шият по-големи размери се съобразяват и с едрата фигура. Това, което на закачалка не стои добре, облечено от по-едра жена може да е много хубаво.
И обратното - хубав модел, но облечен от едра жена може да стои смешно.
Затова предполагам, че някои фирми шият до 40 размер.

Общи условия

Активация на акаунт