Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 372
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 89
Здравейте момичета, включвам се за да ви кажа, че имам големи сребърни балеринки, чистно нови и ако някой проявява интерес, може да ми пише на ЛС Simple Smile

# 901
  • София
  • Мнения: 3 978
Здравейте момичета, включвам се за да ви кажа, че имам големи сребърни балеринки, чистно нови и ако някой проявява интерес, може да ми пише на ЛС Simple Smile

Големи, ама кой номер и колко е дълга стелката отвътре? А снимка, може ли?

# 902
  • Мнения: 89
Здравейте момичета, включвам се за да ви кажа, че имам големи сребърни балеринки, чистно нови и ако някой проявява интерес, може да ми пише на ЛС Simple Smile

Големи, ама кой номер и колко е дълга стелката отвътре? А снимка, може ли?
Водят се 43-ти номер, отвътре стелката е около 27,3 см., според мен отговарят на 41,5-42, зависи от крака.
Ще ти пиша на лични, за да не раводнявам тук  Peace

# 903
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен Simple Smile
Отдавна не съм влизала в темата, защото напоследък си купувам дрехи изключително от yoursclothing.co.uk, но сега имам проблем - дънките! Нося изключително и само дънки, но по магазините в София не мога да си намеря. Последно си купувах едни от магазина на Далас на Мария Луиза, но скоро не съм ходила там. Моля ви ако можете да ми кажете откъде мога да си взема дънки, че вече останах с 1-2 чифта и ще се скъсат скоро от носене. По БГ номерацията нямам представа вече коя съм, но по европейската съм 50, а по UK 20-22.
Много ще съм ви благодарна!!!

В ибей има големи размери дънки Grinning пращаш на адреса на някой превозвач и готово  Peace

# 904
  • Мнения: 8
Здравейте пухкавелки,

вижте на какво попаднах http://www.joanabg.com/index.html ако някой си е взимал нещо от там нека да сподели какво е качеството и как са цените.

# 905
  • Мнения: 157
Цените са меко казано високи.
Имам магазин, в който половината от стоката е в по-големи размери.
Когато се поинтересувах за цените на едро на тази фирма се оказа, че пола  на едро е 60 лв., блузи 35-40 лв., не помня панталоните и др. артикули, но за мен това са непродаваеми дрехи. Рядко някой би си ги позволил, особено при свит пазар, като в момента.
Инфото ми е от преди нова година.
Може сега да са свалили цените.

# 906
  • София
  • Мнения: 6 268
Ако наистина това са им цените на едро, са си доста високи, а и гледайки снимките не виждам кое е е луксозното в тях. Ако ходя на там ще го проверя този магазин.

# 907
  • София
  • Мнения: 1 247
Хайде сега от мен един запис, че аз и тема пуснах онзи ден. Сега се връщам да чета отначало. Но първо питам - някой знае ли дали ZIZZI случайно имат магазин в БГ? Имат невероятни неща, все едно са шити за мен специално, но ги намирам само и единствено в магазини втора употреба.

# 908
  • Мнения: 36
Здравейте, аз съм си пазарила от Джоана през лятото, имат и по-ниски цени и дрехите са с много добро качество, това са ишлемета, има хубави модели дънки и много интересни блузи и туники, вярно е, че са малко по-скъпи от останалите дрехи в България, ама и изобщо не приличат по нищо на обичайните срещани по магазините дрехи за пухклавелки. Моите дънки са за 45 лв. имам 2 чифта, а блузките ми са по 27-35 лв. не мисля, че това са скъпидрехи, в търговската мрежа ще бъдат на доста по-високи цени. Ако отидете в магазина и си купите повече от 3 блузки ще ви ги дадат по цени на едро, а разнообразие има и всичко е въпрос на договорка. Вярно е, че полите там са скъпи, но знаете ли какви размери има, аз ще вляза почти 3 пъти в една такава пола, нормално е да не струва колкото една пола дето се шие от 60 см. плат. Според мен си струва да посетите магазина. Стига сме се оплаквали, че няма дрехи за нас! Държа да отбележа, че нямам нищо общо с този магазин, не му правя реклама или нещо такова, просто изразявам мнение.

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 11:14 от durik

# 909
  • Мнения: 1 095
Хайде и аз при вас ! Simple Smile
Да се представя набързо Simple Smile Размер 52 и с големи трудности в намирането на дрехи ! Онзи ден си купих дънки, ама мъжки, защото дамски не правели толкоз големи Sick

# 910
  • Мнения: 36
Tea - fea, не ходиш на правилните места, има дамски дрехи до 62 размер, а твоя 52 изобщо не е плашещ, така че просто се разходи по магазините и в моловете има дрехи като за теб.

# 911
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
В софийските молове има ли магазини с по-голяма номерация/за обувки и дрехи става дума/
Да знам дали си губя времето въобще.

# 912
  • Мнения: 1 095
Tea - fea, не ходиш на правилните места, има дамски дрехи до 62 размер, а твоя 52 изобщо не е плашещ, така че просто се разходи по магазините и в моловете има дрехи като за теб.

Хубаво,ама не живея в София, а в малкия Добрич  Wink

# 913
  • Мнения: 36
В софийските молове има и големи обувки и големи дрехи в новите молове - Сердика и Карфур.
Tea - fea, Добрич не е ли близо до Варна, там е пълно с магазини с по-големи номерца. Ако се интересуваш, аз лично зная един магазин, пиши ми на лични и ще ти го обясня къде е.

# 914
  • Мнения: 318
здравейте,аз съм52-54 номер .от 5-6 г.си купувам дрехи от фирма"нели"-Димитровград и съм много доволна ,защото ми дават шанс въпреки килограмите да изглеждам и да се чувствам елегантна.

Общи условия

Активация на акаунт