Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 378
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 945
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
. Фирмата е  NS INISESS - Разград.
Извинявам се, не я забелязах. Дали някъде могат да се видят и в София?

# 946
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
. Фирмата е  NS INISESS - Разград.
и мен ме интересува за софия.
в  интернет нищо не открих  newsm78

# 947
  • Мнения: 1 668
Здравейте, аз съм къмв 95 кила на 170 см. Като тръгна по магазините и обиквоненно си тръгвам разплакана. В Америка обаче намерих една марка Dressbarn, която ме разби просто. Купих си 2 официални рокли (в които не изглеждамм като кит), няколко блузки и едно сако. КАто се върнах в хотела осъзнах, че съм голяма патка заспала, че не купих още неща, но нямаше как да се върна. някой има ли идея къде може да се намери тази марка в България? Препоръчвам я горещо на всички, които са с моите габарити, че и над тях - имаше чудесни неща - младежки, весели и т.н. Ако я няма се залавям да я внасям  Joy Joy Joy...
Преди дни обикалях мола - ми успях да си взема само един бански от разпродажба. Много зле се почувствах. Всички дрехи, които се продават са за жени до 50 кила

# 948
  • София
  • Мнения: 12 554
Герчо, ми ти що търсиш ма злато в Мола? Там е за модели на Освиенцим  Grinning Другият път да ми се обадиш да те заведа да си накупиш дрехи за по 12-15 лева  Wink

# 949
  • Мнения: 1 668
Ми, Нана... Водихме големия дзвер на кино и реших да обиколя... Направо ми се дорева за една туника, дето беше направена за пухкави дами, ма без цици  Rolling Eyes и моите не успях да ги напъхам в нея. Явно освен, че човек трябва да ходи бос и гол, ако е по-пухкав, то и задължително гръдната му обиколка трябва да е същия размер като талията...

# 950
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Герчо, ми ти що търсиш ма злато в Мола? Там е за модели на Освиенцим  Grinning Другият път да ми се обадиш да те заведа да си накупиш дрехи за по 12-15 лева  Wink


За София ли се отнася това,за дрешките по 12-15 лв.Моля открехни ме. Praynig

# 951
  • София
  • Мнения: 6 555
Явно освен, че човек трябва да ходи бос и гол, ако е по-пухкав, то и задължително гръдната му обиколка трябва да е същия размер като талията...
аз пък имам наблюдения, че според производителите на бански (цели) гръдната обиколка следва да е точно на талията, щото почти всички бански с размер 46-48 немски чашките им са ми на пъпа.  Mr. Green Whistling ooooh!

# 952
  • София
  • Мнения: 12 554
Герчо, ми ти що търсиш ма злато в Мола? Там е за модели на Освиенцим  Grinning Другият път да ми се обадиш да те заведа да си накупиш дрехи за по 12-15 лева  Wink


За София ли се отнася това,за дрешките по 12-15 лв.Моля открехни ме. Praynig

Аз и преди съм писала.
Пазарувам си дрехи от едно магазинче на пазара в Младост 1. Ако решиш ще ти напиша как да го намериш.
Панталоните са български - цената им от 10 до 16 лева.
Блузи, костюми, памучни спортни панталони и блузи. Всичко има.
За това лято си купих три памучни панталона по 10 лева и две блузи памучни с ликра за по 5 лева.

Другият магазин е Мания на пазарчето на Слатина, което е точно на кръстовището. Там тениските Левис са по 7 лева. Цялата стока е шита на ишлеме за чужбина. Има дрехи с етикетите на Н&М и ЛаРедут. Цените са от 3 до 7 лева на бройка.

# 953
  • Sofia
  • Мнения: 501
Моля те ,пиши къде се намира точно магазинчето, на пазара в Младост 1.

# 954
  • София
  • Мнения: 12 554
Магазинчето е на много лесно място. На самия светофар на пазарчето на Младост 1 - пешеходният. От дясната страна като се гледа от посока бул. Александър Малинов към 27-ма поликлиниката.
Зад него има магазин за хляб. А пред него е химическото чистене. Синьо е на цвят. Продавачът се казва Митко. Нисичък човек с черна коса. Той е постоянно там. Само той продава.

# 955
  • Sofia
  • Мнения: 501
Благодаря  bouquet

# 956
  • Мнения: 1 095
Момичета, ще ми помогнете ли по този въпрос?  Praynig Praynig Praynig Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524288.0
Не мога да изчета цялата тема, не ме оставят домашните  Mr. Green

# 957
  • Мнения: 1 668
Нана, а магазина в слатина къде е. На мен слатинския пазар ми е на 5 минути от офиса...

# 958
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, а магазина в слатина къде е. На мен слатинския пазар ми е на 5 минути от офиса...

Другият магазин е Мания на пазарчето на Слатина, което е точно на кръстовището. Там тениските Левис са по 7 лева. Цялата стока е шита на ишлеме за чужбина. Има дрехи с етикетите на Н&М и ЛаРедут. Цените са от 3 до 7 лева на бройка.

# 959
  • Мнения: 47 981
Този на слатинския пазар е като застанеш с лице към пазар Мания- на дясната редица последният магазин
За съжаление аз не мога да го хвана отворен, но имам дрехи от там от преди година две и съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт