Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 332
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 1 005
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Аз пък преди 2 дена си купих ето тази блуза и панталон

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.20716326

Не знам - може би за вашия вкус не са ок, обаче са български, качествени и общо за двете неща дадох 22 лева  Grinning
Сега остава и да споделиш откъде са? Simple Smile
Блузката памук ли е?
Герчо, виж в пакета дали са ти сложили фактурата и дали на нея има описано всичко, което си поръчала. Ако някой артикул е бил изчерпан и не са ти го пратили заради това, разбира се че ще ти възстановят парите.

# 1 006
  • Мнения: 47 958
Снимай се с тях, да те видим

# 1 007
  • Мнения: 1 668
ми да се надяваме, че или ще ми върнат парите или ще получа втори пакет. Писах гневно писмо и нямам отговор, естествено.

# 1 008
  • Мнения: 317
violante , ако не е прекалено нахално от моя страна - може ли да те помоля да покажеш реални снимки на някои от нещата.
То на сайтовете всичко е супер, а като дойде...
Другия месец и аз може да се присъединя към вас  Wink

пп Lost, писали сме заедно Grinning

# 1 009
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък преди 2 дена си купих ето тази блуза и панталон

http://avgustinki.snimka.bg/family/svatbata-na-nana-i-mitko.159136.20716326

Не знам - може би за вашия вкус не са ок, обаче са български, качествени и общо за двете неща дадох 22 лева  Grinning
Сега остава и да споделиш откъде са? Simple Smile
Блузката памук ли е?

По-скоро комбинация от памук с нещо еластично.
Панталонът е памук с еластан.

И двете са от пазара на Младост 1. Описала съм къде е магазинът в по-ранни постове.

# 1 010
  • Мнения: 714
violante , ако не е прекалено нахално от моя страна - може ли да те помоля да покажеш реални снимки на някои от нещата.
То на сайтовете всичко е супер, а като дойде...
Другия месец и аз може да се присъединя към вас  Wink

пп Lost, писали сме заедно Grinning
Изобщо не е нахално, даже с кеф ще се изтипосам на снимка  Hug ще опитам още утре! Ако не, имайте търпение до сряда  Simple Smile
Значи да споделя за номерацията на тоя сайт. По тяхната таблица съм 22 ама и двете ми рокли са свободни, можело е и 20.
Зеленото палтенце (то е есенно якенце де) от първата ми поръчка е можело също с 1 размер по-малко, тоест L, въпреки, че по тяхната таблица съм за XL. Нищо де, аз го изпрах на висока температура защото е памучно и после го ментах в сушилнята (все неща, които не трябва да се правят по принцип, ама аз нарочно) и мънично се сви, сега е добре, малко е свободно, но съм си добре така. Ръкавите са по-дълги, но това си е мой постоянен проблем. По тази причина си поръчах бежовото болеро и рошавото пухкаво якенце направо размер L. Не сгреших! Точно са ми, иначе щяха да са ми големи. Така че за горните дрехи внимавайте!

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 19:28 от violante

# 1 011
  • Мнения: 714
А, да не забравя, последната ми покупка (трите неща) са в София, ако има желаещи мацки от Люлин или Западен парк, близо до мен, показвам  Peace

# 1 012
  • Мнения: 82
Не мога да не се похваля, че се възползвах от поканата на violante и освен, че имах удоволствието да се запозная с нея  Heart Eyes Hug , видях и трите неща от последната й поръчка. "на живо" дрехите изглеждат точно като на снимките в сайта и наистина качеството им е на ниво  Peace
Ще се пробвам и аз с поръчка и ще споделя  Peace   

# 1 013
  • Балчик
  • Мнения: 734
Привет   bouquet да ви следя , че ме вълнува мнооого темата за облеклото на нас пухкавите, в МОЛ Пловдив има хубави магазинчета и за нас , заедно със слабичките , на втория етаж в мол- а , магазин " Овиес " / дано не бъркам името / , страхотни поли си взех за лятото , а сега и два пуловера по тънички са , от Манго също имам блузки и жилетки , по българската номерация съм 52-54 , в Тракия във ТЦ "Форум " на първият етаж също има няколко магазинчета , като за нас . Peace

# 1 014
  • София
  • Мнения: 6 545
http://www.onestopplus.fr от Ла Редут ми го пуснаха на мейла. има и ларедутски марки, и други.

# 1 015
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В Маркс&Спенсър също има идейни неща..

# 1 016
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
В Маркс&Спенсър също има идейни неща..

подкрпям напълно!
особено  ного ги харесвам по време на намаленията.  Wink

# 1 017
  • при моите любими
  • Мнения: 2 519
Момичета, а да споделите, къде сте срещали шлифери с по-големи размери?

# 1 018
  • София
  • Мнения: 9 847
Не съм изчела цялата тема,но да споделя от къде се облича моя милост от около година насам.В подлеза на метростанция СУ,изхода за ул Сан Стефано.Та там ,накрая на подлеза,има едно магазинче с български дрешки.Последно онзи ден си купих два чифта панталони размер 50-52,български,на цена 22 лв за брой.Лятото си бях купила също от там два летни панталона.Качествени неща на изгодни цени според мен.Продавачите са много мили и разполагат с разнообразие от размери.

# 1 019
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм изчела цялата тема,но да споделя от къде се облича моя милост от около година насам.В подлеза на метростанция СУ,изхода за ул Сан Стефано.Та там ,накрая на подлеза,има едно магазинче с български дрешки.Последно онзи ден си купих два чифта панталони размер 50-52,български,на цена 22 лв за брой.Лятото си бях купила също от там два летни панталона.Качествени неща на изгодни цени според мен.Продавачите са много мили и разполагат с разнообразие от размери.

В този подлез преди много години имаше едно магазинче, чийто продавач беше млад мъж с лек говорен дефект. Същият ли е?

Общи условия

Активация на акаунт