Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 324
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 167
Точно така. Триумф предлагат и не бабешки сутиени.
Единият модел в който съм влюбена е Ladyform Soft R. Струва 60 лева. Заслужава си всяка стотинка.
Сутиенът е уникален! Има банел, който е достатъчно широк, сутиена смалява визуално бюста ( не много).
Прибира много добре и не изглеждат като триъгълни  Laughing Изглеждат кръгли и секси.  Има не само бяло-черно-телесно, а и винено червено.  Номерацията е малко странна, т.е аз например съм била винаги D, а този е F.

Мъжът ми каза " най-после нещо приятно на вид и допир".


# 121
  • Мнения: 6 243
Аз даже ползвам 20% отстъпка   bowuu
Елена Миро НЕ се шие в България.
Има марка Миро(без Елена отпред),която се шие в Пловдив  Peace
А Мотиви,които се продават тук не са така хубави,както тези в София.
Вайлит, сигурно си най-добре запозната от нас тук с нещата, които се шият в Мирильо. Но аз съм си купувала многократно дрехи от магазина (тоя същия, който е срещу Билла, с марката Елена Миро, и не мога да си представя, че не са шити в завода, а са ги внесли от Италия. Не и на тия цени  Grinning

А Мотиви, ми се струва, че си права само отчасти. В магазина в Сф зареждат и от завода в Сливен, и от други заводи, където се шият на ишлеме дрехи с тяхната марка, затова изборът е по-голям и има различни неща, които в заводския м-н на Мирольо липсват. Но съм виждала дреха с марка мотиви, която аз си купих в Сливен, на двойна цена провесена в софийския магазин.

# 122
  • Мнения: 6 167
Наскоро попаднах на един зашеметяващ календар на клиентки на един магазин за по-едри жени. Моя позната също позира за него. От всички календари, които получих за 2008ма, запазих само този. Идеята е, съвсем обикновени жени с по-едри форми да пресъздадат сцената на известна картина. Затова на всяка сцена долу вдясно е и оригинала. Календарът ми напомни за онзи филм, където жени на средна възраст в Англия направиха  календар с голи снимки, за да съберат пари за диван в болницата. Превъзмогването на стереотипите, клишетата, усещането за себе си и отношението на публиката към различното е толкова различно от царящата тесногръдие у нас. Което се отразява и в отношението на бизнеса в крайна сметка. За разлика от магазини "Гигант", " Макси" и тн измъчени опити, това малко магазинче  има сладкото и непреведимо име " Жените, които са меки, като масло" и продава скъпи, но страхотни дрехи.


Април
Декември
Март
Май

# 123
  • София
  • Мнения: 593
 smile3501 smile3501 smile3501 Браво на сладурките!

# 124
  • Мнения: 784
Календарът е страхотен - вече е рядкост да се попадне на такива добри идеи в рекламата!

# 125
  • Мнения: 7 430

 Купувала съм дреха с етикет на Елена Миро и от магазина на Миролио в Сливен.  Първата очебийна разлика, разбира се е цената.


И не си се обадила Crossing Arms
В момента имат 50% намаление - купих си розово сако с розово - бледа пола bowuu за мойто зноЙно дупе Laughing

Преди често си купувах и платове, но не от магазина им срещу Билла, а в самия завод - цените на някои са доста по-ниски Wink ...и си шия Joy
Някой ако идва насам да свирка Whistling

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Със сутиените обаче имам голям проблем. Нося 80С и въпреки това моделите са адски бабешки с едни дебели презрамки и дантели и все бели или кремави... Аз обичам свежи цветове, изчистени, без дантели, твърда чашка, тънки презрамки, без растояние между чашките и още куп изисквания имам, такива 80С просто няма. Българските не ги харесвам, много са ми цветни с всичките им цветя и дантелки и тн.
И аз съм този номер и се бях отчаяла, докато не влязох в Etam. Направо от вратата им заявих какво искам и ми извадиха 7-8 модела, от които 4 ми седяха добре, а в 2 се влюбих и направо ги взех, макар че бях планувала само 1. Специално тези , които взех, имат и дантелки, но ГОТИНИ и секси, а не като на други, които са ми направо гнусни и се виждат шарките и под 5 ката дрехи.
За сравнение в 7 seconds ми показаха само 2 модела по 150 лв единия и бяха с гнусните дантели, а цветовете още по-ужасяващи, дори не ги мерих.

# 127
  • Мнения: 22 725
Със сутиените обаче имам голям проблем. Нося 80С и въпреки това моделите са адски бабешки с едни дебели презрамки и дантели и все бели или кремави... Аз обичам свежи цветове, изчистени, без дантели, твърда чашка, тънки презрамки, без растояние между чашките и още куп изисквания имам, такива 80С просто няма. Българските не ги харесвам, много са ми цветни с всичките им цветя и дантелки и тн.
И аз съм този номер и се бях отчаяла, докато не влязох в Etam. Направо от вратата им заявих какво искам и ми извадиха 7-8 модела, от които 4 ми седяха добре, а в 2 се влюбих и направо ги взех, макар че бях планувала само 1. Специално тези , които взех, имат и дантелки, но ГОТИНИ и секси, а не като на други, които са ми направо гнусни и се виждат шарките и под 5 ката дрехи.
За сравнение в 7 seconds ми показаха само 2 модела по 150 лв единия и бяха с гнусните дантели, а цветовете още по-ужасяващи, дори не ги мерих.
Да,забравих и ЕТАМ,те също имат големи размери,които са доста шик.

# 128
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
т.е аз например съм била винаги D, а този е F.

Мисля, че Д и Ф почти нямат разлика. В началото ти се струва, че има, но после...
Къде е Etam? Макар аз да съм си понапазарувала от Триумф...

П.П: Lennie, имам Ladyform Soft R. Невероятен е, но се подлъгах на чашка F. Трябваше да си взема D.

# 129
  • Мнения: 526
Този проблем ми е познат до болка.  Имам широк ханш и панталони да си намеря е адски трудно. Да не говоря за ботуши-все са ми тесни на прасеца. Цяла Варна обикалям, докато си намеря нещо на сносна цена. Всички облекла са шити като за манекени  Close Как е възможно такава ограниченост  CloseНай-големият размер, който съм срещала е L за панталони или 52, като в повечето случаи не си отговарят на номерата.

# 130
  • Мнения: 17 546
Не съм чела всички постове, но да спомена къде си намирам от време на време големи номера дрешки.
Първото място е на ул."Екзарх Йосиф" в посока пазара от ляво малко преди банката на самия ъгъл на пазара (не знам на кой номер е магазина Embarassed ) има и спортни  и по-официални дрехи.
Втория магазин е под колоните на "Пиротска" преди "Ботев". Основно там са дънки и панталони, но има ризи, блузи, сака.
И третия магазин е в РУМ Младост-2, на втория етаж. Там обаче са официални дрехи и са основно торбести модели, има и попадения понякога, но не са конфекция като че ли, ами по скоро са направени от любителки шивачки. Но пък последния път си купих чудни дънки от там.

Да не зебравя да спомена и фирма "Роска", чиито дрехи виждам тук-там из магазините за конфекция. Но единствения обособен магазин на фирмата, за който съм чула и в който цените на дрехите са просто на половината на това, което е по другите магазини (Примерно сако в самия магазин "Роска" е 25 лв. Същото сако на "Роска" в друг магазин е 40 лв.) е в доброто старо Илиенци.

Иначе и аз в отбора с дрехите. С ботушите се справям някак си. Леко ги набирам надолу и от височината се губят не повече от 3-4 см.

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 14:49 от Балу

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Къде е Etam? Макар аз да съм си понапазарувала от Триумф...
В мола на 2рия етаж, а има и един на Витошка, ако не се лъжа.

# 132
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
И аз в отбора  Wink
В анорексичните модели не влизам, а специализираните големи номера са ми огромни. Българските производители са се наговорили да не правят номера 48-50 (по нашата номерация). Нито текстил, нито трикотаж. Макси-размерите започват от №56. Добре че мога да шия, та от време на време спасявам положението. Сега обаче ме е домързяло, ама май нямам алтернатива, та ще трябва.
Ботуши не нося, само боти. То и с поли не ходя през зимата, така че това не ми е проблем. Дънки и панталони винаги стеснявам в талията и скъсявам задължително, висока съм 168см., мисля, че това е много стандартен ръст, ама не е имало случай да купя панталон без да го подгъвам после. Положението с бельото също е критическо  Mr. Green Харесала съм си едно магазинче за бельо в Красна поляна и прекосявам цяла София за да си купувам от там. Не че винаги има това, което търся, но все пак има избор. Да не отварям дума, че си търсех палто. Тъй като не намерих, вече не си и търся. Наврях се в едно яке и това е. Аман.

# 133
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670

Да не зебравя да спомена и фирма "Роска", чиито дрехи виждам тук-там из магазините за конфекция. Но единствения обособен магазин на фирмата, за който съм чула и в който цените на дрехите са просто на половината на това, което е по другите магазини (Примерно сако в самия магазин "Роска" е 25 лв. Същото сако на "Роска" в друг магазин е 40 лв.) е в доброто старо Илиенци.


Би ли пояснила къде точно се намира фирменият им магазин?

# 134
  • Мнения: 47 956
дали да не си отворим тема с координати на магазини за по- пухкави мадами и съответно с придобивките от там, цени и др подобна информация?

Общи условия

Активация на акаунт