Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 351
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 24 467
дали да не си отворим тема с координати на магазини за по- пухкави мадами и съответно с придобивките от там, цени и др подобна информация?

Чудесна идея, ако може и информация за магазини за детско и юношеско облекло, също... за по- едри дечица. Embarassed

# 136
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дали да не си отворим тема с координати на магазини за по- пухкави мадами и съответно с придобивките от там, цени и др подобна информация?

Наистина добра идея!

# 137
  • Мнения: 1 114
дали да не си отворим тема с координати на магазини за по- пухкави мадами и съответно с придобивките от там, цени и др подобна информация?

Чудесно предложение.  PeaceЩе следя с интерес.

# 138
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Кой ще пусне темата?

# 139
  • Мнения: 6 167
няма смисъл, премества се тази в красива мама и продължаваме  Laughing

# 140
  • Мнения: X
вече знам какво ще правя, ако се върнем в БГ
представителство на нЕкои тукашни вериги
да има и човешки дрехи

аз в БГ никога не съм имала толкова много дрехи като в момента
но тук и избор има все пак

# 141
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
няма смисъл, премества се тази в красива мама и продължаваме  Laughing
Не може, ще ни изгонят. Там всички са едни такива слабички, стройнички, перфектни, тежат макс. 45кг., нямат проблем с намирането на дрешки. Ще ни линчуват. Не сме за там.
 Mr. Green

# 142
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Да се включа и аз по темата с набавянето на дрешките. Наистина си е голям проблем особено в по малките градове. Когато пътувам до Варна винаги си намирам сносни дрехи. Преди си купувах на една Добричка фирма "Евея" но при последното ходене видях че магазинът им вече го няма. Това лято попаднах на "Роска". Сега да не прозвучи като реклама но стандартни размери и панталоните са им с чудни кройки. може да се пазарува и от тукhttp://www.roska-fashion.net
Бельото ми е проблем но понякога имам и добри попадения. Дънки си купувам основно от Илиенци. Намерих си една сергийка в халето с китайците и там от едно свястно момиче си меря на спокойствие.

# 143
  • Мнения: 4 585
Стойте си тук бе, къде ще ви търся в КМ. Календара е свежарски, а каките са хубави.
Темата е по-реална от виртуална.

# 144
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Сега да не прозвучи като реклама но стандартни размери и панталоните са им с чудни кройки. може да се пазарува и от тукhttp://www.roska-fashion.net
Не им виждам цените, а иначе има какво да се избере.

# 145
  • Мнения: 47 963
ами може темата да е в "на пазар"?
снощи минах през андрюс на коперник, има големи номера намалени, но освен саката, според мен другите им дрехи не са много интересни, полите седят странно, защото са доста разкроени, а панталоните са с ужасна кройка
иначе сега има 50% намаление и са добри цените

# 146
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Сега да не прозвучи като реклама но стандартни размери и панталоните са им с чудни кройки. може да се пазарува и от тукhttp://www.roska-fashion.net
Не им виждам цените, а иначе има какво да се избере.
Когато ги попитах как точно се пазарува ми обясниха че може чрез поръчка по телефона или на електронната им поща. Ако някой се интересува ще ги напиша. Летният ми панталон струваше 26 лв. от магазин в центъра на Варна

# 147
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
mama_mima, може ли да напишеш поне ориентировъчно цени?
Все пак мисля, че дрехите трябва да се мерят, а при такава поръчка не се знае дали размерите си отговарят точно.

# 148
  • София
  • Мнения: 4 412
Темата много ми харесва как се е развила. Магазините сме ги обсъждали и преди, та съм ориентирана. Но психо момента е много съществен.  Преди 10 дни пазарувах в Бианка, ЦУМ от януарските намаления, достатъчно избор голям размер, но по интересното беше, че се почувствах много добре сред такова избилие.
Освен адреси на магазините, може ли да дадете и адреси на сайтове с модели за по-пухкави размери, мога да се вдъхновя за някакво разнообразие. Много добре ми се отразява на настроението снимки на добре облечени пухкавелки.

# 149
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
няма смисъл, премества се тази в красива мама и продължаваме  Laughing
Не може, ще ни изгонят. Там всички са едни такива слабички, стройнички, перфектни, тежат макс. 45кг., нямат проблем с намирането на дрешки. Ще ни линчуват. Не сме за там.
 Mr. Green
Ще ви изгонят модовете, защото тема за магазини и адреси е за На пазар, а не Красива мама.

Общи условия

Активация на акаунт