Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 393
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 281
Доколкото разбрах на показаните дрехи на по-женствената манекенка в каталога им е уголемен XL-a.
И показват как може да се носи от жени с по-заоблени форми.

# 181
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Само покзазват обаче. Да вземат и да ги ушият  Mr. Green

# 182
  • София
  • Мнения: 4 412
Иначе Манго са до 44 бг.номерация.

От Манго в МОЛ-а на Стамболийски съм купувала 44 и 46 номерация, което отговаря на 48- 50 БГ. Друг е въпроса, че съм намирала само панталони, тениски и пуловери, а от по интересните им модели не съм виждала.

# 183
  • Мнения: 22 865
Иначе Манго са до 44 бг.номерация.

От Манго в МОЛ-а на Стамболийски съм купувала 44 и 46 номерация, което отговаря на 48- 50 БГ. Друг е въпроса, че съм намирала само панталони, тениски и пуловери, а от по интересните им модели не съм виждала.
48-50 никога не съм виждала там.

# 184
  • Мнения: 281
Таня говори за БГ номерация.

Иначе Манго са до 44 бг.номерация.

От Манго в МОЛ-а на Стамболийски съм купувала 44 и 46 номерация, което отговаря на 48- 50 БГ. Друг е въпроса, че съм намирала само панталони, тениски и пуловери, а от по интересните им модели не съм виждала.

# 185
  • Мнения: 22 865
Таня говори за БГ номерация.

Иначе Манго са до 44 бг.номерация.

От Манго в МОЛ-а на Стамболийски съм купувала 44 и 46 номерация, което отговаря на 48- 50 БГ. Друг е въпроса, че съм намирала само панталони, тениски и пуловери, а от по интересните им модели не съм виждала.
Това го разбрах,именн 50 не съм виждала.Аз съм 46-48 и не влизам в никакви дрехи от Манго.

# 186
да в софиа има магазини за по-пухкави,но там дрехите са за над 50г.има големи размери в мола и другите скъпарски магазини.аз лично следя намаленията там.в обикновените маг.размерите са до #31 за дьнки и "s"за блузки.

# 187
  • Мнения: 24 467
Отворих сайта на "Манго" и много ви моля за отговор на следните въпроси-
ако пазарувам он- лайн- какви са условията за доставка, имам предвид срокове, допълнителна цена  /потърсих информация по въпроса, но такава не открих/? Също така на моят номер № 46 /български стандарт/ кой номер следва да отговаря- М или L? По този въпрос също не намерих информация в сайта, а има неща, които много ми харесват.

# 188
  • Мнения: 281
http://www.mangoshop.com/index.faces

Judy, има информация на страницата.

# 189
  • Мнения: 24 467
Благодаря, ще я погледна.
То било в Хелпа- а, не се сетих.

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 10:06 от Judy

# 190
  • Мнения: 526
Здравейте мамита!  smile3525 Във Варна, в Манго правят страхотни намаления от 50% до 70%! Има голям избор и разбера се, бързо се изчерпват. За първи път виждам във Варна такава разпродажба. Даже успях да си купя риза, която да мога да я закопчея на бюста  smile3521. Наистина, повечето дрехи бяха малки номера, с повече търпение и ровене, се намират и по-големички.

# 191
  • София
  • Мнения: 4 412
Знаете ли Ани Салич кой номер дрехи носи? Харесвам я, зачетох се в коментарите за нея в една друга тема и ми стана интересно.

# 192
  • София
  • Мнения: 625
Знаете ли Ани Салич кой номер дрехи носи? Харесвам я, зачетох се в коментарите за нея в една друга тема и ми стана интересно.

Според коментарите носи дрехи за супер дебели!  ooooh!

# 193
  • Мнения: 382
Благодаря на Лени и другите момичета,които препоръчаха един модел на Триумф-супер е,по-добро попадение не съм имала!

# 194
  • Мнения: 6 167
Благодаря на Лени и другите момичета,които препоръчаха един модел на Триумф-супер е,по-добро попадение не съм имала!

Много се радвам, със здраве да го носиш!

Ето едно място, от което имам шанс да се обличам (вече). Мисля, че след като ги открих ми 'дойде сърце на място".   Laughing

http://www.simply.dk/


Общи условия

Активация на акаунт