Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 363
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 47 970
В магазина на триумф в скай сити имаше големи номера бански! днес ги гледах.цените са от 60 до към 140 лв.

# 271
  • Мнения: 538
Големи размери бански има в Сити център София в магазините на Marks&Spencer и Oviesse.

# 272
  • София
  • Мнения: 1 341
Аз си купих голям бански на пазара "Иван Вазов"  на открита сергия м/у зеленчуците и цветята!Има най- различни! и евтини!

# 273
  • Мнения: 17 546
macceeto - за такива "форми", не се доверявай на друго, освен на Триумф. Вервай ми  Grinning
И аз бих препоръчала Триумф!За големи бюстове май са ненадминати.
Абсолютно  подкрепям двете твърдения - заслужават си всяка стотинка  Peace
Аз пък не съм никак доволна от тях.
Слаби са ми,не държат..

Shocked newsm78 Направо не вярвам на очите си като те чета! Да не взимаш модели с тънки презрамки и дантели? Това няма да държи, ако ти е едър бюста. Аз от две години нося само модела Комфорт Минимайзер и просто казвам, че няма такъв сутиен! Никога не съм носила нещо по-удобно, комфортно и здраво като сутиен, от този. Произвежда се от размери 75С до 95G, но в Б-я внасят само черен и бял цвят.
http://www.underwear24.ch/pic-products/f/93/f9377pg18.jpg

# 274
  • Мнения: 1 517
Аз също имам проблеми със сутиените и горниците на банския. А нямам претенции, че са ми кой знае колко големи. Ми нормални са си. Гадно е. Харесам си комплект бельо и вариантите са: или само бикините ми стават или ми намират по-голям размер (рядко) на който бикините ми са големи...................

# 275
  • Мнения: 5 710
Аз също имам проблеми със сутиените и горниците на банския. А нямам претенции, че са ми кой знае колко големи. Ми нормални са си. Гадно е. Харесам си комплект бельо и вариантите са: или само бикините ми стават или ми намират по-голям размер (рядко) на който бикините ми са големи...................

защо не пробваш да избереш отделно горнище и долнище?
има такива предложения от ( seven seconds май ги предлага в БГ) intimissimi.

# 276
Кошничке, познавам те лично, май от софика или от училище, или от колпоинт. не съм сигурна, ама много се зарадвах да те срещна тук. по-нататък ще си кача и аз снимка и ще се сетим от къде се познаваме. купих си най-прекрасните 2 бански от един магазин секънд хенд, но банските са нови със стерилните лепеники на бикините. магазинчето се намира на оборище между евлоги георгиев и черковна като отиваш към черковна от дясната страна. и всичко може да се пробва, алелуя!

# 277
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Аз също имам проблеми със сутиените и горниците на банския. А нямам претенции, че са ми кой знае колко големи. Ми нормални са си. Гадно е. Харесам си комплект бельо и вариантите са: или само бикините ми стават или ми намират по-голям размер (рядко) на който бикините ми са големи...................

Открай време все така си избирам комплектите бельо - бикините един размер, сутиенът - друг. Просто съм с нестандартна фигура и си го знам. Но пък с банските такива проблеми не съм имала. И бельо, и бански пазарувам основно от Триумф - с доста голям бюст съм, та само там си намирам прилични...

# 278
  • Мнения: 740
Кой е най-големия размер, който предлагат Триумф?За целите виждам ограничение 42

# 279
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Кой е най-големия размер, който предлагат Триумф?За целите виждам ограничение 42

Сега не съм гледала, но миналата година си купих 46-ти, без проблем.

# 280
  • Мнения: 1 710
Веднага се включвам и аз към суперлативите за Триумф. От години нося само тази марка сутиени. Обикновено се разделям със 70-80 лв., но имам сутиени на по 6-7 години, които не са мръднали нито в презрамките, нито в ластика. Една приятелка веднага ме контрира, че нейните сутиени са по 15 лв. от пазара, пък и те издържат по две-три години, ама тя ги пере внимателно на ръка, а аз ги хвърлям в пералнята, пускам центрофугата и пак са като нови. Освен това не съм виждала друга марка, която така добре да прибира и големи бюстове и тлъстинките понатрупани тук-там. До преди няколко години моделите не се славеха нито с кой знае каква красота, още по-малко със сексапил, но напоследък има страхотни модели за пълнички, надарени дами.

# 281
  • Мнения: 1 343
Simple Smile О сблъсквам се и особенно сега в жегите. Всички рокли като за недохранени Simple Smile
Една продавачка по едра като мен Simple Smile и на майтап и казвам Simple Smile Ами Ок ще пазаря само от вас ама ако шефа ти ми направи промоция Simple Smile За две години обличане от вас първо липосукция Simple Smile Повдигане и намаляване на бюста Simple Smile и такива неща. Simple Smile Голям смях беше .

# 282
  • tardis
  • Мнения: 329
Не че съм особено пухкава, но тия анорексична мода по "нормалните" магазини и на мен ми идва прекалено, особено сега през лятото... За бански да не говорим Crossing Arms
Пльосвам се и аз тук възмутено, ще следя темата ... Действа някак успокояващо ... Simple Smile

# 283
  • Мнения: 59
И аз съм в постоянна драма с тези дрехи.Освен ,че съм малко пухкава,имам доста особена структура.Влизам точно между два размера-единият м е голям,другият ми е малък.Като тръгна да си купувам нещо,направо до истерия стигам.

# 284
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .

Общи условия

Активация на акаунт