Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 381
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 17 546
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .
Ами ако са подбрани като материи и шарки никой няма да им се куми като ги купува уважаема Пепа Димова. А като праскат дрешки за дечурлига и дебелани от едни и същи материи и десени, които на едните стоят перфектно, а на вторите гротескно, какво да правим!? Сто пъти съм казала, че не стига че дебели, ами и смешно облечени, заради приумиците на пишман производители! Като не се сещат родните производители да отворят един простичък сайт като Ла редут, примерно, където има дрехи за едри хора пък да почерпят идеи, а не зорлем да ни правят смешни. Принуждаваме се да се обличаме с каквото намерим и ни стане, пък и където ни подхванат любезни и кадърни търговци, а не такива като теб. Но понякога единствения резултат е ехидни усмивчици по адрес на някоя дебеланка, имала смелостта да облече дрешка, уж за дебеланки, родно производство, а то всъщност карикатура. Та така, да ти кажа пък аз, без целта ми да е да те засегна  bouquet

# 286
  • Мнения: 5 710
Pepa Димова, по-пълните жени са по-специфичен таргет и е хубаво, че не предлагаш, щом не го разбираш.
Дрехите СА по-специфични и трябва да отговарят на доста условия. Заради което нормално пълните хора плащат повече пари за дрехите си, от нормалната номерация. Не мисля, че е каприз да знаеш какво търсиш или да не се харесаш в първите 200 предложения на продавачката, напротив - аз се радвам, когато някой иска да се облече по реалната си преценка и не бих предала клиентка да я убеждавам, колко й е добре, когато се виждат 3 гънки корем под блузката.
Не е като да закачиш 5 парцала без номерация ( щото така е по-лесно да се шие, а и идват евтини) и все да мине някой да ги купи. Аз тепърва започвам в тази посока да работя и все още много имам да уча точно за тази таргетна група.
За дрехите мога да ти кажа и още нещо - едно е да предлагаш просто по-големи ушити дрехи от някой модел, който по принцип предлагаш примерно от 38 нагоре, друго е да предлагаш дреха, която някой я е мислил за жена/мъж примерно 56ти номер.
Ако наистина предлагаш модел/ дизайнер и т.н., който е мислен и шит за пълен човек , той няма и да е толкова капризен.
В-с на познаване на клиантелата и пазара, никой не може да има всички за клиенти.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 23:38 от 10¢'s caffè&lounge

# 287
  • Варна
  • Мнения: 1 576
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .

Нима слабите не са капризни????????????????????????????????
Капризни са и още как.Разликата е че те имат избор и им става всичко.

# 288
  • Мнения: 1 959
Аз съм КЛИЕНТ, по дяволите!!!
Имам свещеното право да съм капризна!


Как може западния производител да удовлетворява всички нужди на капризния си
клиент по отношение на: дължина, ниска/висока талия,широки/слаби бедра и т. нат.,
а Вие да ми обяснявате, колко не съм била права да искам една дреха ПРОСТО ДА МИ
СТОИ ДОБРЕ. За протокола-46 номер по българската номерация, която Вие БГ
производителите вече не спазвате.

Pepa Dimova,
може да сте от много години в този бизнес, но това не Ви прави професионалист.
Вие сте един обикновен български печалбар!
Без извинения.

# 289
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Пишман производители, пишман търговци .... Еххх!
Добре, че има Елена Миро ....

Вярно, че са от миналогодишна колекция, но има разпродажба в Миролио и
си напазарувах за по 10-12 лева ризи и панталони като за световно Simple Smile (парите за морето отидоха за парцалки)
И на щерката напазарих, 'щото и тя едра мацка се заформя
А какво велурено яке за 25 лв. уцелих  Mr. Green (оригинална цена 164  Laughing)

# 290
  • Мнения: X
Pepa Dimova, черна точка и от мен

уважавайте клиентите си, ВСИЧКИТЕ, защото и на слабите идва момент да си смeнят категорията

ето един примерен сайт с модели само за "истински жени"
http://www.ellos.se/ListPage/Category.aspx?CategoryId=23793

в HM напр тази колекция се казва B&B (Big&Beautiful)


още нещо
ако си мислиш, че си голямата работа, внасяйки съмнителни дрехи от Китай ...
че нали ХХХL за китайците е всъщност XXXS за европейците
я се заеми с производство да те видим тогава
ама производство в БГ отдавна няма точно заради пишман-търговци като теб
и ти, и всички като теб, дето само мислят как да отмъкнат парите на клиентите си, не забравяйте: "Le client est le roi" и го посрещнете и изпратете като такъв

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 11:42 от Анонимен

# 291
  • Мнения: 5 877
Я, много хубави неща.

Впрочем магазините, в които има по-големи номера и по-добри модели, намират вярна и постоянна клиентела. Особено ако са приятни като атмосфера.

# 292
  • София
  • Мнения: 6 268
От поста на Пепа Димова илиза, че не стига,ч е сме дебели ами и претенции имаме, да се благодарим, че не ходим тотално голи  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Аман от пишман търговци, които си мислят, че като направят един гараж на магазин и вече са открили топлата вода! Не знам кога ще се научат да уважават клиентите си и да се борят за тях! А аз като съм и висока, според г-жа Димова трябва да се примивя с панталони до над кокълчетата, а?  Close

Ох, много хубави модели  Rolling Eyes



# 293
  • София
  • Мнения: 625
Момичета сигурно вече е коментирано, но т.к аз сега открих този магазин искам да го похваля.
Магазин Стефи на Ботев имали и на Красно село и в Люлин. Дрехи от L до XXXXXXXXL!
Купих си страхотна блуза и влязох в най-малкия размер. Почуствах се като бял човек. От всички дрехи имаха размери за мен! На мен малко скъпо ми се стори, та няма да е за ежедневна употреба, но пък си заслужава! Материите са страхотни, изработка също!
А между другото имаше и бански!

# 294
  • София
  • Мнения: 6 268
Момичета сигурно вече е коментирано, но т.к аз сега открих този магазин искам да го похваля.
Магазин Стефи на Ботев имали и на Красно село и в Люлин. Дрехи от L до XXXXXXXXL!
Купих си страхотна блуза и влязох в най-малкия размер. Почуствах се като бял човек. От всички дрехи имаха размери за мен! На мен малко скъпо ми се стори, та няма да е за ежедневна употреба, но пък си заслужава! Материите са страхотни, изработка също!
А между другото имаше и бански!

Къде точно в Люлин? А какъв тип дрехи има точно, че на мен след месец ще ми трябва нещо по-делово,ч е се завръщам на работа, а не успях да вляза във форма за старите си костюми, както исках  Embarassed

# 295
  • София
  • Мнения: 625
Ей сега ще изровя плика и ще препиша адреса!

Магазини дамска мода "Стефи" - Люлин, Кооперативен пазар, тел. 0878 22 89 93

Официалните дрехи бяха дори почече от ежедневните! Имаха страхотни ленени костюми! Особено саката бяха върха! Очите ми останаха!

# 296
  • пак там
  • Мнения: 2 885
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .

Бихте ли ми казали къде са ви магазините, за да НЕ ВЛЯЗА НИКОГА там. Когато ми се предлагат дрехи, които не би облякла дори клошарка - естествено, че няма да ги харесам. Погледнете моделите на марковите фирми, и сравнете с това, което Вие се опитвате да ни пробутате. Вероятно ще откриете огромна разлика. А ако Вашето отношение към клиентите е такова, то вие не сте търговец, а търгашка.

# 297
  • София
  • Мнения: 1 638
Момичета сигурно вече е коментирано, но т.к аз сега открих този магазин искам да го похваля.
Магазин Стефи на Ботев имали и на Красно село и в Люлин. Дрехи от L до XXXXXXXXL!
Купих си страхотна блуза и влязох в най-малкия размер. Почуствах се като бял човек. От всички дрехи имаха размери за мен! На мен малко скъпо ми се стори, та няма да е за ежедневна употреба, но пък си заслужава! Материите са страхотни, изработка също!
А между другото имаше и бански!

Моля те, дай някаква примерна цена. КОлко скъпо?

# 298
  • София
  • Мнения: 6 268
Ей сега ще изровя плика и ще препиша адреса!

Магазини дамска мода "Стефи" - Люлин, Кооперативен пазар, тел. 0878 22 89 93

Официалните дрехи бяха дори почече от ежедневните! Имаха страхотни ленени костюми! Особено саката бяха върха! Очите ми останаха!


  bouquet Благодаря ти

# 299
  • София
  • Мнения: 625

Моля те, дай някаква примерна цена. КОлко скъпо?

Блузката която си купих беше 38 лв. Панталоните варираха около 50 лв. Имаше туники по 29 лв.
За мен беше скъпичко на друг може и евтино да му се стори!
Сега излизам, като се върна ще снимам блузата и ще пусна линк!

Общи условия

Активация на акаунт