Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 336
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 132
anya , къде се намира магазина на красно село?
 

# 301
  • София
  • Мнения: 2 132
Ааа и забравих, г-жа Димова , аз също искам да знам къде имате магазинче (едва ли е голямо или верига с вашия търговски нюх) просто искам да знам, че и аз да не влизам., не искам да си губя времето.

# 302
  • Мнения: 784
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .

Не презирай дебелите, че дърпаш дявола за опашката!

# 303
# 304
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Да, като имах малко повече килограми от сега, беше голям проблем. Купувах общо взето това което ми ставаше, а не това, което ми харесваше и основно от 2-ра употреба. Имам и много ценни придобивки оттам между другото.
Все още като вляза в "нормален" магазин се чувствам като хипопотам, защото нося дрехи  над 44-ти номер.

# 305
  • София
  • Мнения: 625
anya , къде се намира магазина на красно село?
 


За съжаление не мога да ти обясня, ще препиша от плика отново:

магазин "Стефи" пазар Красно село, тел. 0878 22 89 95

# 306
  • София
  • Мнения: 2 132
anya , къде се намира магазина на красно село?
 


За съжаление не мога да ти обясня, ще препиша от плика отново:

магазин "Стефи" пазар Красно село, тел. 0878 22 89 95




Благодаря   bouquet

# 307
  • София
  • Мнения: 11 692
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .
Не можах да се сдържа...
Макар да сте от много години в този бизнес,явно не сте разбрали един много простичък закон:Клиентът винаги има право!И не виждам нищо странно или особено в това,че по-пищните дами имат претенции към облеклото,което закупуват.

П.п.Не съм от пухкавите дами,ако това въобще има някакво значение.Но имам същите изисквания към дрехите и не виждам някаква драма в това.
Един добър търговец не би трябвало да се плаши от претенциите на потенциалната си клиентела.
С последното изречение не искам да Ви обидя.

# 308
  • София
  • Мнения: 625
Ето и снимките на блузката:
http://www.bgphoto.net/photos/1279/o633518233122500000.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/1279/o633518233167656250.jpg

Белите надписи са от сребърни камъчета, жълтите от златисти!

# 309
  • София
  • Мнения: 2 132
anya , супер е блузката утре  ще потърся магазина на Красно село  Grinning

# 310
  • София
  • Мнения: 625
anya , супер е блузката утре  ще потърся магазина на Красно село  Grinning

Благодаря ти много!   bouquet
И аз си я харесвам, въпреки че е доста шаренийка!
Дано и ти си намериш нещо хубаво! Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 1 312
извинявайте момичета но искам да ви опровергая защо непрекъснато се оплаквате че няма размери за вас ? от доста време съм във този бизнес и съвсем отговорно мога да кажа че умишлено не продавам дрехи за по пухкави ,  много сте капризни ..... Ако блузите са от трико много ви описват , ако са по широки много ви разширяват ако е по семпла трябва да е по така за панталоните да не говоря ужас . много сте капризни поне  90% затова повечето от колегите избягват да зареждат аз също . ако съм ви обидела не целя това Извинявайте но много трудно се работи със по пълни хора специално за дрехи . за бельо и обувки не знам . Успех на търсещите и предлагащите .
ooooh!
Аз пък не проумявам защо най-после търговците не се научат как да подхождат към по-пълните си клиенти.
Това,че една блуза от трико или ликра е ластична и ще ми стане не означава непременно,че ще ми стои добре.
Дори в повечето случаи е обратното.
Сигурна съм,че ако видиш на улицата дебеланка с описан от материята шкембак ще се възмутиш и ще изсъскаш коментар в ухото на приятелката си.
Ако обаче стоиш зад щанда ще я окуражиш да си остави парите за въпросният парцал.
Лицемерно.
Попадала съм на продавачка,която ме върна любезно и тактично в пробната след 6 блузи,които видимо ме описваха.
На седмата ме хареса.
Можеше да не си купя нищо,тя пое този риск,но не ме засипа със захаросани приказки.
Как да не и станеш редовен клиент?
И още нещо.
Млада съм,красива съм,чувствам се добре в кожата си пък макар и тя да ми идва в повечко.
Съвременна и модерна жена съм.
Искам весели,актуални и разчупени модели.
Като леличка не ща да се обличам.
Предлагането е повече от смотано-шият като за баба ми дрехи.

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 499
anya на въпросния магазин има ли табела" Стефи", смятам да го потърся тези дни този в Красно село.Скоро съм на сватба и ми се ще да се докарам с някоя хубава туника Flutter.Страхотна блузка, да си я носиш със здраве и самочувствие. Hug   bouquet

# 313
  • София
  • Мнения: 625
anya на въпросния магазин има ли табела" Стефи", смятам да го потърся тези дни този в Красно село.Скоро съм на сватба и ми се ще да се докарам с някоя хубава туника Flutter.Страхотна блузка, да си я носиш със здраве и самочувствие. Hug   bouquet

Благодаря ти много!  bouquet
На този магазин на Ботев има табела - за другите не знам, но би трябвало! Освен това на табелата пише от L до XXXXXXL!
Дано си намериш нещо по твой вкус!  bouquet

# 314
  • София
  • Мнения: 2 132
Аз вчера не успях да го открия  Sad
Куку, ако откриеш магазин Стефи на Красно село, моля те пиши  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт