Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 371
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 3 978
asichka_82 не е кой знае колко. Освен това цената на шипинга пада ако поръчката е за по - голяма сума... Понякога момичетата си правят комбина и си делят сумата за доставка.

Остава и риска от обмитяване...и 30% отгоре. Май ще си остана само на Ларедут!

Малко е голяма темата, затова да попитам има ли в Ларедут големи номера дрехи и може ли линк към тази категория?   Благодаря!  bouquet

http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Hea … yword=taillissime

# 466
  • Мнения: 42
Здравейте! Тази година имам бал и съм доста пухкава но проблема е, че нямам желание да свалям а искам да изглеждам добре... може ли някой да ми препоръча някакъв модел или сайт за рокли ... Мерси много на всички Simple Smile

# 467
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Мами от Сливен, започнаха ли намаленията в магазин Миролио? Че там ми е надеждата.
До 6 февруари е -50%.
Нещо не можах да си харесам нищо като за -50 %.
Ще чакам тоталната. Ако остане нещо - остане.

# 468
  • Мнения: 5 370
В момента има намаления, ОГРОМНИ, в Ларедут. УСпях да си поръчам ризи, пулоФерчета, 2 офис панталона. За справка-движа между 48 и 50 размер.

# 469
  • София
  • Мнения: 4 412
И в Миролио, София има намаление 50%. Вчера ходих и имаше разнообразие, щандовете бяха пълни. Другото е въпрос на вкус, аз си харесах няколко неща.

# 470
  • Мнения: 5 877
Някой може ли да ми помогне за ЛаРедут? Искам да поръчам разни работи, обаче докато се ориентирам кое как става, сигурно ще свърши намалението.  Laughing

# 471
  • Мнения: 24 467
Ах, намаления, имат ли детски дрехи големи номера /големият ми син, писах по тази тема, е извън стандарта, а не влиза в дрехите за по- големи, нито в детските с неговия 1,55 м. височина и 38-39 номер обувки- последните са ми по- голямата грижа/ и дамски № 46?

# 472
  • Мнения: 1 195
Здравейте момичета Simple Smile
как може до сега да не съм видяла темата просто не знам  Flutter
Та и аз съм в отбора на пухкавите мами и свясните дрехи са си проблем.
На Ботев и Пиротска има един много голям магазин за дрехи, номерата са до 68-ми мисля.
В момента има намаление почти на всичко.
Вчера си купих  палто което беше намалено от 145 на 105 лв.
Има панталони, джинсита,  дънки за около 28 -30 лв. Има дори и летни панталони които са намалени на 10 лв.
Дано съм ви била полезна

# 473
  • София
  • Мнения: 6 268
Здравейте момичета Simple Smile
как може до сега да не съм видяла темата просто не знам  Flutter
Та и аз съм в отбора на пухкавите мами и свясните дрехи са си проблем.
На Ботев и Пиротска има един много голям магазин за дрехи, номерата са до 68-ми мисля.
В момента има намаление почти на всичко.
Вчера си купих  палто което беше намалено от 145 на 105 лв.
Има панталони, джинсита,  дънки за около 28 -30 лв. Има дори и летни панталони които са намалени на 10 лв.
Дано съм ви била полезна

Точно на ъгъла ли се намира?

Ах, намаления, имат ли детски дрехи големи номера /големият ми син, писах по тази тема, е извън стандарта, а не влиза в дрехите за по- големи, нито в детските с неговия 1,55 м. височина и 38-39 номер обувки- последните са ми по- голямата грижа/ и дамски № 46?

В Ларедут дамските са до 45 Sad http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=Att … AttributeValue=45

А за детските огледай. Има много хубави неща там.

# 474
  • Мнения: 24 467
Ама че съм- имам предвид № 46 нашенска номерация. Голям съм блей днеска!
Благодаря! За сина ми е по- проблем, аз не толкова, моят номер по- го има по магазините.
Къде е това "Ларедут" и до кога са намаленията?

# 475
  • София
  • Мнения: 6 268
ОО, ти имаш предвид за дрехи 46 номер, аз разбрах обувки и даже се учудих на номера, но като знам аз кой нося, няма нищо чудно Simple Smile

Това е Ларедут - онлайн магазин: www.laredoute.fr , намаленията са тук: http://www.laredoute.fr/achat-les-aubaines.aspx?categoryid=23107224

# 476
  • Мнения: 24 467
Злато си!

# 477
  • Мнения: 4 447
Анда, правила съм една - две поръчки от Laredute, мога да опитам да помогна.

# 478
  • Мнения: 24 467
Камъче, обясни как става, каква е цената на доставката и за горе- солу колко време се изпълнява, моля те! Плащането кога и на кого се прави?

# 479
  • Мнения: 1 195
Точно на ъгъла ли се намира?

не е на ъгъла Simple Smile А някъде около 50-60 метра в посока централна гара по Ботев. Точно на ъгъла има магазин за обувки след него е за чанти и малко по надолу е този магазин пише нещо от рода дамски дрехи до ХХХХХL.ьц

Общи условия

Активация на акаунт