Има ли подобен случай като моя???

  • 978
  • 11
  •   1
Отговори
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Здравейте мами:) Родих преди 2 месеца-нормално с външни и вътрешни шевове,но 2 часа след раждането ми правиха ревизия на матката,т.е пак ме шиха от вътре! И преди няколко дни ме заболя от вътре,отидох при докито и тя ми каза че около вътрешните шевове имало насъбрана излишна тъкан,която трябва да се премахне!!! Не ми каза как, не ми обясни от какво се е появила........тя си такава докторката -никак не се обяснява!Изписа ми полижинакс и Лиотон 1000 гел (супер странно) и ми каза като свършат капсулите да ида! Та някоя от вас имала ли е подобна случка? Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 068
Лиотон 1000 за коя част от тялото  newsm78
по-добре смени лекарката.
Успех  Peace дано да бърка

# 2
  • Мнения: 27 524
Определено бих потърсила поне още едно мнение от друг специалист. Успех и дано всичко е наред. И не отлагай, понякога се получават тежки възпаления.

# 3
  • Мнения: 476
На мен преди 2 месеца ми премахнаха тъкан, която се беше разраснала от шевовете. Аз си я видях. Отидох, настаниха ме в стая, сложиха ми абокат, консултирах се с анестезиолог и една сестра дойде с инжекция уж успокоително (както каза тя)  Laughing,  следващото, което помня е че се осъферих в стаята си и питах мъжът ми няма ли да ме карат вече в операционната, а той ми каза, че вече са ме върнали от там. Това беше. След 1час се прибрах вкъщи. На 5ия ден ми падна и възелчето от конците (те не се свалят) и така. Изпратиха тъкан за изследване. Оказа се, че няма проблем! Не е страшно, въпреки, че аз се притеснявах доста!  Peace

Дописвам - предварително ми пуснаха изследвания, за да няма някаква инфекция или нещо друго. Лекарства не са ми изписвали ей така , профилактично. Товае странното при теб  newsm78

# 4
  • Мнения: 257
Аз  родих преди 2 седмици и имах усложнение та и мен доста са ме шили от вътре и много ме е страх да нямам още проблеми по нататък.Искренно се надявам лекарката ти да греши. newsm17

# 5
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Вече наистина много ме е страх! Писна ми от усложнения и болки и възстановителни периоди! В понеделник ще и звънна да я питам за подробности! Благодаря ви все пак!

# 6
  • Мнения: 1 062
Потърси още едно мнение.  Peace

# 7
  • Мнения: 4 053
иди на друг лекар  Peace

# 8
  • Мнения: 668
и аз имах проблеми.ходих на хирург .лудница е с тези шевове,но какво да правим.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
търси друго лекарско мнение  Peace

# 10
  • Мнения: 1 103
Консултирайсе с друг доктор   newsm78

# 11
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според мен също трябва да отидеш на друг лекар Hug Rolling Eyes
Сега вместо да си гледаш и да се радваш на детето, ще се наложи да стоиш в неведение и да се бориш с възпаления Praynig
Дано всичко мине добре и дано новата лекарка те успокои, или поне да ти обясни като хората Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт