RIXOS Анталия

  • 14 434
  • 63
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 219
Здравейте! От известно време следя форума за почивки и екскурзии и винаги съм получавала много точна и подробна информация. Вие сте страхотни! Колкото пъти съм се доверила на вашите отзиви, не съм съжалявала. Разглеждайки форума много харесахме хотела/ Rixos- Belek/ и мислим лятото да отидем. Разгледах сайта но, не получих достатъчно информация. Моля ви, ако сте били дайте повече информация:
-Струва ли си по-високата цена;
- Какви са цените на различните типове настаняване ;
- Един основен хотел и вилички ли е комплекса;
- През туристическа агенция ли направихте резервация;
- Има ли отстъпки за ранни записвания;
- Как е плажа, защото ми се стори доста каменист;
- Всички ресторанти ли са в пакетната цена;
и разбира се всякакви други подробности, ще са ми е от полза.   

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 594
И аз се интересувам Praynig

# 2
  • Мнения: 265
и аз се интересувам.

# 3
  • Мнения: 1 243
И аз и аз Laughing

# 4
  • Мнения: 1 243
Тази вечер разглеждах сайта на Orient http://www.orient99.com/02/987-01-07/index.html.Te imat ranni zapiswaniq но самоз аМармарис май.Офффз ащо наистина бг туровете не предлагат ранни записвания #Cussing outАз така по лесно мога да дочакам лятото-като знам че съм си платила почивката вече и съм ХHAPPY Laughing

# 5
  • Мнения: 5 103
Бях преди две години в този хотел , горещо го препоръчвам, сега нямам време по късно ще пиша повече.

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Бях преди две години в този хотел , горещо го препоръчвам, сега нямам време по късно ще пиша повече.

моля те наистина да ни помогнеш с инфо ,когато можеш Praynig

# 7
  • Мнения: 5 103
По високата цена си струва.
Нямам спомен за точната цена, бяхме в хотелската част.
Да хотел и вилички е комплекса.
С он травел пътувахме, като по чудо всичко беше ОК.
За ранни записвания не знам.
Не е каменист плажа.
Всички ресторанти са в пакетната цена, скъпите алкохоли са отделно.
водните атракции са супер.
Масажите също.
Има представления на мини театър.
С лодка ви возят по каналите до Троя / водния център/.
Има тематични партита и гала вечери.

# 8
  • Мнения: 5 103
Погледнете и Калиста, друг много хубав хотел.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 272
Здравейте!
Бяхме в Риксос за Нова година. Несравнимо е!
По-високата цена си струва категорично.
Има един тип настаняване (поне аз не знам за друг:)
Основно тяло (огромно) и вили с прайвит зона.
Пътувахме с Онтравъл - без забележки!
Не разчитай на някакви отстъпки - местата за лятото според мен ще са "букнати" мнооого от рано Simple Smile
Плажа не е каменист.
Всичките а-ла карт ресторанти са в цената.
Спа центъра е прекрасен, постоянно има фрешове, сървиса е страхотен, скука - изключено!
Препоръчвам го и много се колебаем пак там ли да ходим лятото, или в другото приказно място - Испания  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 336
Здравейте! От известно време следя форума за почивки и екскурзии и винаги съм получавала много точна и подробна информация. Вие сте страхотни! Колкото пъти съм се доверила на вашите отзиви, не съм съжалявала. Разглеждайки форума много харесахме хотела/ Rixos- Belek/ и мислим лятото да отидем. Разгледах сайта но, не получих достатъчно информация. Моля ви, ако сте били дайте повече информация:
-Струва ли си по-високата цена;
- Какви са цените на различните типове настаняване ;
- Един основен хотел и вилички ли е комплекса;
- През туристическа агенция ли направихте резервация;
- Има ли отстъпки за ранни записвания;
- Как е плажа, защото ми се стори доста каменист;
- Всички ресторанти ли са в пакетната цена;
и разбира се всякакви други подробности, ще са ми е от полза.   

Здравей!

Ходила съм 2 пъти в този хотел и съм разглеждала наоколо всички други хотели и спокойно мога да кажа, че в Белек този е най-добрия. Ходихме преди 2 години на сватбено пътешествие и тази година просто защото ни хареса. С мъжа ми сме пътували много и сме видяли какви ли не хотели, но като Риксос няма втори. Не само от гледна точка на лукса, а и храната е страхотна и децата има къде да си оставиш - има голям център и т.н.

И аз знам за един тип настаняване - всичко включено в цената.

Както мравчето е писала има основна хотелска част, отделно има вили, има и прайвът зона с отделен плаж с едни шатри с плодове и шампанско. Но за това се доплаща отгоре.

Плажа не става за плажуване, откровено казано, пясъка е много ситен, има камъчето и после са ти като мръсни краката. Но има едно като мост-платформа над водата и там е чудесно за печене и независимо, че е далече идват да ти сервират напитки.

Само един от ресторантите не е включен в цената. Ако ходите спокойно можете да пропуснете руския ресторант. Но за нищо на света не пропускайте азиатскитя, атмосферата е вълшебна!

Спа-то е невероятно, има и стая със сняг, която можеш да ползваш след сауна, вместо горещ душ. Пред турската баня има страхотно кафененце, излежаваш се по хавлия и бански и ти сервират чай и кафе на приглушена светлина и един мъж свири на флейта.

Всяка вечер шоу и след тов адискотека.

Едно от най-големите предиства на хотела е, че има собствен аква парк /безплатен за гости на хотела/ и в него има представления с делфини всеки ден, които за гости на хотела са безплатни. Можеш да плуваш с делфини срещу 100 долара, което не знам дали другаде в Европа се предлага.

Лошото е, че този аквапарк е единствения в района и се ползва от всички хотели наоколо/срещу заплащане/ и съответно бъка от всякакви микроби в басейните. Първия път като бях там бях бременна и ме хвана бъбречна инфекция от аквапарка, а сега херпес на устните. Така че лично аз бих пропуснала аквапарка ако отида пак.

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 219
Някой има ли идея дали работи през зимата? А дали е добра идея да се отиде там през майските празници/какво е времето там през май/. На коя туристическа агенция да заложа?

# 12
  • Мнения: 265
мисля,че чартърите за анталия и въобще за турска ривиера започват от  юни месец.но все пак може да попиташ някоя агенция.знам,че силни в турция са:"он травел","алфа тур"

# 13
  • Мнения: 3 336
Някой има ли идея дали работи през зимата? А дали е добра идея да се отиде там през майските празници/какво е времето там през май/. На коя туристическа агенция да заложа?

През май времето ще е чудно, предполагам и в началото на май. Ние сме били там и с Астрал и с Он травъл. Астрал се представиха по-добре, екскурзовода от Он травъл изобщо не се появи на срещата в деня след пристигането Rolling Eyes Съответно екскурзията до Анталия отпадна, но така или иначе предния път бяхме ходили, та не съжалихме особено.

Миналата година бяхме през юни и умряхме от жега ooooh!

А някой има ли инфо за риксус в Бодрум? Там бил хотела като къщички, но не знам дали може да се сравни с този в анталия, който е премиум newsm78

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 16:22 от mishlentze

# 14
  • Мнения: 4 668
Записвам се да следя темата  Peace
Малко ме притесни това за навалицата и микробите в аквапарка  Rolling Eyes , но ... все пак , мисля , че за детето ще е интересно.
Тази година вече сме резервирали за Гърция за май и септември , така че проучвам отдалеч - за другата година  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт