Край с цигарите!

  • 32 169
  • 616
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 248
Мая,веднага да се включваш към нас!!! #Cussing out
А вие нали не си мислите че на нас с мажо ни е зле с цигарка? Joy-ууууф,много си ги обичкаме,аз с кафенце,той с уиски... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesобаче Мая аз знам че му помагам много като ги спирам заедно с него,а той в момента има нужда от подкрепа-след лошите резултати. Sad
Освен това при нас жените също вредят цигарите за бебче.  Naughty
Така че-край с цигарките, някои прекрасен ден,може пак да припалим някоя,дай боже. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 939
П. П.Питах някъде, къде не помня, ма и тука да си питам, що тази истерия масова за тказване от цигарите тука от няколко дни? newsm78 Където погледна, все тема за отказване от цигарите виждам
ми защото една седмица вече колежката ми не може да си каже името от грипа, текат й сълзи, кашля... но цигарата от устата си не вади. Да не говоря, че не дава да отварям прозореца, че й било студено... Така че, съм ЗА спирането от производство на цигарите окончателно (пропуших в 7 клас и допреди 3 - 4 години бях като комин, но винаги съм се съобразявала дали има непушачи около мен, ама когато на някой му липсват първите седем-найсет години....)

# 32
  • Мнения: 1 335
Аrcanа,колко дни не пушиш-и бързо да си признаеш колко цигарки припали-позволиш ли да припалваш от време на време,май май няма да я бъде работата с отказването-патила сам много пъти,май и аз съм like. hahaha newsm78

Доклад - 8 дни на лепенки, ... 4 цигари, не ги допушвам. Последната на 12, че ми беше много тъжен ден

Мишинка, ми тя твоята колежка като мене. Болна, не мога да гледам, ма цигарката задължително дими ... Tired
Чудех се просто защо така масово народа се юрна да ги оказва. Иначе е много хубаво, дано като сме много накуп, да има повече ефект ...

# 33
  • Мнения: 1 248
Аркана,хубав доклад,съвсем да не припалваш вече...пк аз днес имам чувството че ми е повредена лепенката-ппппуууушшшииии ми се... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Иначе,дано има ефект,от толкова тормоз. Twisted Evil
А за масовото спиране-ами аз мисля че има значение това че започваме нова година,много хора се заричат-от нова година отслабвам,от нова година спирам цигарите-и всяка нова година се повтаря. hahaha hahaha hahaha Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 335
Споко, душа, така е. Казват, че първите 3 дни били най- зле. Дръж фронта, никакви цигарки,ч е тука виртуално дърпаме ушета Twisted Evil
Лигавя се. Ще се почувстваш по-добре, да знаеш. Ще видиш тялото ти как ще ти покаже, е не иска цигари.

# 35
  • Мнения: 1 248
Тоз път сам мнооого сериозна,ще видите, аз и преди сам ги спирала за по седмица с лепенки,но този път си купих от средните мг.,не от най силните,защото в последно време гледам да пуша по-малко...явно затова не усещам голям ефект от лепенката. Thinking
Аркана,я кажи колко се изръси ти за лепенки?-аз още сам възмутена от цените...ами как да спрат хората цигарите,при тези цени на "помощите"??? #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
П. П.Питах някъде, къде не помня, ма и тука да си питам, що тази истерия масова за тказване от цигарите тука от няколко дни? newsm78 Където погледна, все тема за отказване от цигарите виждам
ми защото една седмица вече колежката ми не може да си каже името от грипа, текат й сълзи, кашля... но цигарата от устата си не вади. Да не говоря, че не дава да отварям прозореца, че й било студено... Така че, съм ЗА спирането от производство на цигарите окончателно (пропуших в 7 клас и допреди 3 - 4 години бях като комин, но винаги съм се съобразявала дали има непушачи около мен, ама когато на някой му липсват първите седем-найсет години....)
Аз като пушач да кажа..винаги съм се съобразявала с непушачите и с това дали в помещението има деца. В нас не се пуши вече/ две години вече/...който иска на терасата.

# 37
  • Мнения: 1 335
tonita12, сега видях  #Crazy #Crazy #Crazy какви са тия 43 Евра, какви са тия лепенки .... Моите са 32 лева за 7 дни и пак са скъпи (най-големия размер)
Ще се псравиш  гадните цигари, знам си аз!!

# 38
  • Мнения: 939
Аз като пушач да кажа..винаги съм се съобразявала с непушачите и с това дали в помещението има деца. В нас не се пуши вече/ две години вече/...който иска на терасата.
ти като пушач, вземи, че спри да пушиш! Знаеш ли после как почва да ти става гадно само като помиришеш цигарен дим...
Аз ги спрях отраз, без да искам, без да има причина - ей тъй - един ден се хванах, че гася трета недопушена цигара и ми се сгажда. И... приключих - два дни след това умирах за цигара, но магарето си е магаре и точка - заинатих се и така вече не знам 3 или 4 години....

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Мишанкеееее мила не искам да отказвам цигарите Mr. Green това ми е сладък лош порок...ама аз си го обичам Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 59
Прочетох всички мнения с интерес. Хера, харесва ми твоята позиция за цигарите. В крайна сметка всеки си живее собствения си живот и решава сам кое е по добре за него. Аз пуша от 15 години. Обожавам цигарите, особено с едно малко  уиски и маркова цигарка си е голям кеф, ама голям. Никога не са ми пречили цигарите-имам хубава кожа, никога не съм кашляла или задъхвала. Работя в колектив със страстни пушачи, но в моята стая съм сама и аз решавам дали да пуша или не. Не мога да забременея, но не мисля че това се дължи на цигарите-имам безкрайно много примери за това, страстни върли пушачки, които от първия път забременяват. Та в един момент преди шест дни реших спонтанно да спра цигарите, честно не знам за какво. Може би провокирана от изказвания на бивши пушачи, колко било хубаво виждаш ли да спреш цигарите. Е сега от шест дни живота ми е ад-пуши ми се зверски, кашлям, дробовете ми горят, сънувам кошмари, храня се доста обилно, абе изобщо всички странични ефекти описани някъде са налице при мен. Та каква ми беше идеята-обичам да пуша, никога не съм искала да ги отказвам, просто си правя експеримент май. И чакам да видя положителните моменти да си непушач. Калявам си волята и ината-май това е единственото положително нещо, засега!!!!!Но твърдо съм решила, напук на себе си, че три месеца няма да запаля, пък после каквото сабя покаже, това е!

# 41
  • Мнения: 59
И съвети от сорта: Трябва да откажеш цигарите са смешни. Това си е мой проблем и само мой и никой няма право да ми дава подобни съвети. Говоря по принцип не за себе си.

# 42
  • Мнения: 646
Оооо Беле, я не с лошо   bouquet. С теб съм знаеш го!

# 43
  • Мнения: 939
И съвети от сорта: Трябва да откажеш цигарите са смешни. Това си е мой проблем и само мой и никой няма право да ми дава подобни съвети. Говоря по принцип не за себе си.
тогава ще ти дам друг съвет - като си написала мнение и след 4 мин се сещаш да добавиш нещо, а след теб никой не се е изказал - редактирай си написаното вече, вместо да постваш второ.
Мишанкеееее мила не искам да отказвам цигарите Mr. Green това ми е сладък лош порок...ама аз си го обичам Twisted Evil
много обичлива си се извъдила.... Laughing

# 44
  • Мнения: 1 248
И съвети от сорта: Трябва да откажеш цигарите са смешни. Това си е мой проблем и само мой и никой няма право да ми дава подобни съвети. Говоря по принцип не за себе си.

Белла,и аз не разбрах какво провокира реакцията ти?
Естествено че си е твоя работа,дали ще пушиш, някои май  нещо те е ядосал по въпроса, но не сме ние нали? Hug
А за кашлицата и аз се дера,а мъжо пак снощи така се беше разхъркал,че се преместих в хола, това от много време не се беше случвало.Явно се чистим,и затова ли незнам... newsm78
Хера,аз те подкрепям напълно,особенно ако не пушиш много,и при положение че си си родила вече,и не се чувстваш зле-ами наслаждавай се!То ако вземем да мислим само за вреди-край нямат-стрес,дима на колите които вдишваме,изкуствени и пълни с химии храни-списъка е без край! ooooh!
Но,аз поне за мен,знам че го правя заради бебче,и се надявам да има поне малко ефект.
Scent,Аrcana,нали държите фронта?-аз днес отказах на едни приятели да им отидем на гости довечера-по добре затворени в къщи,да няма цигари наблизо... Crossing Arms
Arcana моите лепенки са средните-20tc,но са 14 бр.-така че горе-долу еднакво...но заплатите в бг с тукашните кога ще ги уеднаквят? #2gunfire #2gunfire #2gunfire Sad

Общи условия

Активация на акаунт