От местопрестъплението...

  • 50 943
  • 684
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хоп ! Ето ме и мен Simple Smile още една почитателка на сериала . Аз до момента съм гледала Маями и Лас Вегас , но Вегас повече ми харесва . Любимец ми е Грисъм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 502
Момичета,знае ли някой от къде може да се свали музиката от сериала?Ще ви бъда много благодарна Laughing!

# 48
  • Мнения: 2 631
Момичета,знае ли някой от къде може да се свали музиката от сериала?Ще ви бъда много благодарна Laughing!

Аз си я дръпнах от замундата!  Peace
CSI Las Vegas OST

*Да знаеш само, че там парчето "Who are you", с което започват сериите е бъгнато, така че можеш да си го свалиш от датата!  Hug

# 49
# 50
  • Мнения: 1 685
Луд фен съм на сериала Mr. Green.Маями ми е любимото,вече съм гледала всички сезони и пак ми е интерсно

 PeaceИ на мен,и на мен-видях новата тема и се записвам и тук-а иначе както и в другата казах,класацията ми е Маями/Хорейшо Wink/гледам заради Синийз-NY,а саради Ийкс -LA  Laughing

# 51
  • Мнения: 6 441
И аз да се цопна в темичката за един от любимите ми сериали  Flutter
Грисъм и Сара са ми любимците  Heart Eyes
А някой може ли да ми каже какво стана с тях?Аз последната серия,кошто гледах беше тази,която даваха по Нова-Сара беше затисната от онази психопатка под една кола. Rolling Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 3 816
Още един фен на CSI Las Vegas и на Грисъм и компания, с нетърпение чакаме новите серии. Peace

# 53
  • Мнения: 331
И аз съм фен, и аз!!! Не само на сериала, и компютърните игри по него много ги харесвам Simple Smile Някой може ли да ми каже тези серии, дето вървят сега по Нова от 22:30 нов сезон ли са на Маями? Аз последния сезон, който гледах, свърши със смъртта на сестрата на латиноса (сори, имена много трудно помня). Та в този сезон сега действието след това ли се развива? Съвсем им загубих края...

# 54
  • Мнения: 6 441
И аз съм фен, и аз!!! Не само на сериала, и компютърните игри по него много ги харесвам Simple Smile Някой може ли да ми каже тези серии, дето вървят сега по Нова от 22:30 нов сезон ли са на Маями? Аз последния сезон, който гледах, свърши със смъртта на сестрата на латиноса (сори, имена много трудно помня). Та в този сезон сега действието след това ли се развива? Съвсем им загубих края...
Според мен е нов.След смъртта на сестрата на Делко,май се казваше(и аз като теб с имената)

# 55
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
много готин сериал,преди много го следях,но сега нямам много време... Peace

# 56
  • Мнения: 1 685
 PeaceСезона на Маями,който излъчват сега е повторение. Hug

# 57
  • Мнения: 331
PeaceСезона на Маями,който излъчват сега е повторение. Hug
Да, сега и аз разбрах това, вчерашната серия я бях гледала...
Няма ли да има нов сезон?

# 58
  • Мнения: 5 478

Грисъм и Сара са ми любимците  Heart Eyes
А някой може ли да ми каже какво стана с тях?Аз последната серия,кошто гледах беше тази,която даваха по Нова-Сара беше затисната от онази психопатка под една кола. Rolling Eyes


Сара успя да се измъкне от там. Хубаво я наваля дъжда, после тръгна да търси път през пустинята, но явно беше доста топло и припадна от горещината и дехидратацията. През това време я търсиха всички. Мсиля, че Катрин и Ник я намериха случайно... но може и да греша. Качиха я в хеликоптера да я транспортират до болницата, Грисъм беше с нея вътре и когато тя дойде в съзнания първото нещо, което видя беше неговото име на униформата му  Heart Eyes
След като тя се възстанови Екли започна да им прави проблеми и да ги разпитва и двамата от кога имат връзка... Защото политиката на отдела не позволявала такова нещо... После Грисъм й предложи да се оженят. Бяха при някакви пчели и бяха облечени като космонавти, когато й предложи. Страшна романтика...   Joy Дано не бъркам хронологията на нещата. След това Сара се премести в дневната смяна и изведнъж реши, че не може повече да гледа смърт и насилия и напусна. Беше написала писмо на Грисъм, което беше много тъжно  smile3518 И от този епизод с писмото я няма...


Съжалявам за дългия псст  Blush


Дан. Дим, я сопдели какви са тези игри? И от къде мога да ги дръпна?  Flutter

# 59
  • Мнения: 671
А на мен най-ми харесва "От  местопрестъплението-Люлин 7 микрорайон" Mr. Green  Ммммдааа.....

Общи условия

Активация на акаунт