Безмлечна каша на Хумана?

  • 1 675
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 683
Искам да попитам следното:
Днес взех 2 каши инстантни на Милупа и на Хумана но тази на Хумана е безмлечна,трябва ли да добавям АМ и по колко?
Ако не добавям може ли да се замести хранене?
И може ли да добавям плодови пюрета към нея?

# 1
  • Мнения: 9 973
аз от Виви разбрах,че безмлечната се приготвя с готово АМ Peace

# 2
  • Мнения: 9 973
въпроса с пюретата и мен ме вълнува.момчето ми не желае каша и искам да я избутам с плодово пюре

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 18:25 от desi_h_d

# 3
  • Мнения: 745
ако е безмлечна се приготвя  с ам.пюре добавям само,ако не хареса вкуса на кашата.на кутията не пише ли как се приготвя?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 683
Пише но само за водата а АМ не е опоменато?

# 5
  • Мнения: 9 973
Пише но само за водата а АМ не е опоменато?
колкото е посочено вода-толкова АМ Peace

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 19:10 от desi_h_d

# 6
  • София
  • Мнения: 5 683
е не е ли много newsm78

# 7
  • Мнения: 9 973
аз правя половината на упоменатите дози.
доближа го до устата му,реве,пищи и я хвърля Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Предполагам, че се слага в зависимост от количеството вода - например ако е необходима 90 мл вода, се слагат 3 лъжици АМ.

Извинявай за линка, обърках се. Hug

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 19:53 от passion

# 9
  • София
  • Мнения: 5 683
Мерси!  bouquet
Това го пише на кутията да но не пише за добавяне на АМ!

# 10
  • Мнения: 81
Аз не добавям АМ.Тя затова е БЕЗМЛЕЧНА, за да си остане БЕЗМЛЕЧНА, иначе си взимайте МЛЕЧНА

# 11
  • Мнения: 630
Въпрос на желание, според мен, освен ако детето не е с алергия и тогава е за предпочитане да се дава безмлечна каша. Аз я правя с АМ на око - половината вода и другата половина АМ. Понякога добавям плод към кашата, така че няма проблем да добавяте и плодово пюре ако желаете.

# 12
  • Мнения: 8 999
Ако искаш да е по-хранителна, добавяй АМ. Но може и без АМ, а само с вода. За вкус може да добавиш и плодове пюре. А може  и да редуваш, за разнообразие.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 522
С оглед на възраста на бебето бих добавяла АМ. Добавя се по толкова, колкото вода слагаш. Т.е. ако слагаш 90 гр. вода, добавяш и 3 м.л. АМ. Принципно можеш да я направиш и с по-малко АМ или пък съвсем без. Плодово пюре можеш спокойно да слагаш.

Когато дъщеря ми ядеше каши, копувах безмлечни с идеята да слагам вътре АМ-то което по принцип си пие, за да не ги смесвам на различните фирми. Никога не съм давала безмлечна приготвена само с вода.

# 14
  • Мнения: 351
Аз правя кашата с АМ!Дала съм 2 пъти до сега,но следващия ще я направя с вода че ние сме дебелички! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт