Imate li glavobolie vecherno vreme po vreme na bremennost?

  • 1 132
  • 15
  •   1
Отговори
Zdraveite,
az sum edna mlada mama v kraia na 4-ti mesec i po nqkoga vecherno vreme imam ujasno glavobolie koeto zapochva ot ochite i se prenasq kum ushite.
ne znam dali nqkoia mama se e izpravqla pred podoben problem dokato e bila bremenna, no men napravo me vludqva.
posuvetvaite me kak da se spravq s tozi problem. V nachaloto smqtah, che moje da e preumora i ne otdadoh znachenie, no minalia weekend bolkata beshe prosto ujasna.
mojete li da mi preporuchate nqkakuv chai ... nqmam predstava...prosto suvet, kak da se spravq ili pone da olekotq.

Blagodarq vi predvaritelno i mnogo zdrave i usmivki na vsichki budesti i nastoqsti mami

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз имах проблеми миналия месец-страдах от безсъние и вследствие на това от ужасно перманентно главоболие.Това продължи около 1 седмица,в началото търпях,но после няколко пъти взимах Ефералган/в опаковката пише,че може да се ползва от бременни,макар че съдържа Парацетамол.../.Когато споделих с моя АГ той каза,че това не е свързано с бременността и ако имам главоболие просто да взимам лекарство,без да се притеснявам.Но след 1 седмица ми мина всичко и вече съм ОК.Може и при теб да е временно явление,но ако продължи и не спира най-добре се консултирай с твоя лекар.

# 2
  • Мнения: 2 258
Страдах от страхотно главоболие през бременността.Единственото ,което ме спасяваше и беше позволено,бе Парацетамол....Друго спасение няма...

# 3
# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не съм имала главоболие

# 5
# 6
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
И аз имах глаvоболие,докато бях бременна.Не си спомням то4но,кога се пояvи ,но беше ужасно.Лекарят ми каза,4е е мигрена и ,4е много жени я полу4аvат по  vреме на бременноста.Даде ми парацетамол да го пия по три пьти на ден и тоvа бешЕ,след около дvе седмици болката из4eзна сама.

# 7
  • Мнения: 456
Когато бях бременна, не, но сега............ всяаааааааааака вечер!!! Laughing  Laughing  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
До края на четвъртия и средата на петия месец бях с много гадно главоболие, но аз съм с мигрена и си мислех, че е от нея.
После се оказа, че и бременността си имала такъв "страничен" ефект. Парацетамол и достатъчно сън. Други лекарства само след консултация с лекар. Нека мъжът ти ти прави масаж на шията, раменете, гърба, слепоочията - дори да нямаш болка.
Не прекалявай с телевизията и компа.
Успех и лека бременност с прекрасен завършек ти желая. Grinning

# 9
  • Мнения: 5 245
Да болеше ме главата,но това се дължеше на ниското ми кръвно (по принцип преди да забременея си беше нормално).

# 10
  • Мнения: 2 494
Като забременях спрях кафето и си навлякох страшно главоболие по цял ден. Това обаче отшумя за 2 седмици.
Твоето може да е преумора, прекалено стоене пред компютъра или ТВ-то, ниско кръвно. Консултирай се с лекаря си. Единственото позволено лекарство е Парацетамол, но не го пии на своя глава. Успех и леко бременеене!

# 11
  • Мнения: 1 737
Като не пия кафе имам силно главоболие вечер, иначе - не. Wink

# 12
  • Мнения: 3 116
Имах в началото на бременността, всяка вечер. После отшумя.

# 13
  • Мнения: 6 472
В продължение на 3-4 месеца си ме болеше глава по 24 часа в денонощието:). Предполагам, чесе дължеше на ниското кръвно.

# 14
Blagodarq na vsichki, koito se otzovaha na problema mi.

Glavobolieto pozatihna blagodarenie na suvetite vi.


pojelavam na vsichki priatna sedmica i do skoro    Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт