Днес ми е мъчно, защото....3

  • 27 768
  • 347
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 166
Веснеце, обичам да казвам - понякога просто трябва да вярваме, да продължим да вярваме, след всяко разочарование... Hug

# 31
  • Мнения: 2 331
Днес ми е мъчно заради несправедливостта, сполетяла тези хора:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261974.0
http://janetzaharieva.com/

# 32
  • Мнения: 3 166
Стана ми много мъчно.... Дано поне бащата се оправи, за да бъде опора и подкрепа на дечицата... Praynig

# 33
  • Мнения: 2 331
Дано!А дотогава бихме могли да помогнем поне финансово на семейството и да се опитаме да им спестим поне тази грижа!

# 34
  • Мнения: 3 166
Мислех да не пиша за това, ама утрешното ми пътуване до София още повече напомня. Точно преди една година си тръгнах от София....без бебе. Без онова мъничко момченце, което последва сестричката си. Мъчно ми е... Трябваше да съм мама на три деца. Не съм.
Имам обаче Вики. И безумно го обичам. Благодаря на Бог за него. И знам, че един ден ще СЪМ майка на три деца. Защото случилото се беше не наказание, а изпитание и струва ми се, преминах успешно през него - не загубих вярата си. Знам, че във всяко нещо има промисъл и това, че аз не го знам, не означава, че не е основателен.
Има една мисъл на Морис Уест, която много харесвам:"Половината от сътворението управлява смъртта, но другата половина - управлява животът". Убедена съм в това!
Вярвам, че дечицата ми са добре там горе. Искам да знаят, че и аз съм добре. Че ми е мъчно за тях, но искам да продължа да живея. И че днес знам - ако се опитам да бъда щастлива, не значи че ги предавам. И че те го разбират... И е време вече да продължа живота си... без тях. За да мога да дам възможност на щастието ми да ме открие. И да имам своето бебе.

# 35
  • Мнения: 2 331
Вярвам, че дечицата ми са добре там горе. Искам да знаят, че и аз съм добре. Че ми е мъчно за тях, но искам да продължа да живея. И че днес знам - ако се опитам да бъда щастлива, не значи че ги предавам. И че те го разбират... И е време вече да продължа живота си... без тях. За да мога да дам възможност на щастието ми да ме открие. И да имам своето бебе.
И аз вярвам, че са добре там.И знаят, че си добре.Просто известно време няма да сте заедно.Докато си нужна тук на някого.Сигурна съм, че не се чувстват предадени и биха искали да продължиш напред.Без тях си физически, но ги носиш в душата си.Те са с теб и очакват да дариш още живот!Вярвай в това!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 7 109
Светленце,  Heart Eyes
Твоето миналогодишно изпитание е още нещо.
Направи от форумът ни това, което е в момента - приятелки, за които щастието на всяка една от нас е общо щастие.  Hug

# 37
  • Мнения: 651
Светленце,  Heart Eyes
Твоето миналогодишно изпитание и още нещо.
Направи от форумът ни това, което е в момента - приятелки, за които щастието на всяка една от нас е общо щастие.  Hug
По-добре не бих могла да го кажа. Peace
 Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 366
Светле  Hug Hug Hug

# 39
  • Разград
  • Мнения: 377
Току що видях за катастрофата и албума на семейството. Не успях да не се разплача. не е истина колко много страдание и мъка има по Земята. Горката майчица, а за децата просто нямам думи. Мир на праха й!  smile3518

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
омръзна ми от такива бездушни цифри...защо света някак върви към все по-лоши неща не разбирам? не стига тази статистика и онази на проблемното забременяване, но не - не ни стига това - трябва да има статистика на катоастрофи и убийства, пребивания и ....нямам думи просто... затова не гледам новини, не искам да знам колко зле става...не ми трябва...

и аз не гледам новини, мразя ги даже  Sick

в момента ми е тъжно, много ми е тъжно даже  Cry
за happy_mama  Flowers Rose Flowers Rose
за трите момчета, които вече нямат майка  Cry
за съпруга й, за всичките й близки, които ще трябва да живеят с тази огромна загуба...
темата за хепи в дир-а

# 41
  • Мнения: 8
Мъчно ми е защото точно на тази дата миналата година получих къвено и всико свърши за миг, всички мечти и илюзий за голямо семейство, .Мъчно ми е че не мога да обясна на децата си аджеба защо днес цял ден плача и си искарвам яда и болката върху тях вместо да им се радвам че са до мен.

# 42
И моята съдба не се различава от вашата.Болката не стихва. Преди 6 месеца и мен ме сполетя нещастието  - детенцето ми почина на 5 дни.От една страна го приемам като съдба но от друга не . Нали затова са бекарите - да се борят за човешкият живот.За съжаление в Бургаската болница цари пълно безхаберие.Най грубо казано на никой не му пука за нещастието на другия.Когато се разбра че има проблем с детенце межа ми вървеше по коридорите след КОЛАРОВА- педиатър като последния глупак за да я пита за състоянието защото тя не благоволи да дойде ида каже как е.Това е една бездушна жена. Иработи с деца.Нямам думи.Загубих детето си заради  такива като нея  като КАЛЧЕВА  ак.гинек. като Димитрова - завеждаща отделението  Колева - отново педиатър.Дано Бог ме пази да не попадна  втори път в тази болница.Много се страхувам да забременея отново.А искам да имам още 1 дете.Случилото се стана със второто раждане.Имам по голямо момченце.

# 43
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Reni 805 Безхаберието цари в повечето болници на "България" дори и в София Детска педиатрия,когато бях в интензивното с моето вече ангелче  Cry гледах и слушах дори как ме обсъждаха и нареждаха сестрите а аз се съдирах от мъка и безсилие.А когато исках лекарско внимание да види детето ми от дежурния на смяна ми се отговори с следните думи "Аз нищо не мога да направя тя доцентката си го магери така че ще чакате до утри",а този същия лекар съм го чувала и как говореше за детенцето в съседната стая което беше изцяло на животоподържащата апаратура и може би му оставаха броени дни ,но беше живичко въпреки прогнозите им вече няколко месеца та той викаше "а тази Биляна до кога смятат родителите и да я държат тука да си а прибират"Представяте ли си дум .Потресена от всичко видяно и чуто в тази клиника която е изцяло за деца се питах как може да има такива хора по света ,но явно има и са доста.А що се отнася до бургаските лекари нямам думи като се почни от общо практикуващата "лекарка " която уж е и със завършено педиатрия Георгиева и за нея няма проблем когато е положителен белтъка в урината и изписва капки за уши и хомеопатични за спокоен сън ,Калчева само където има скъпа и хубава апаратура а не знае как да я използва ,Братова която изписва лекарства на бременни от които водят до големи увреждания и накрая смърт на плода,Драгнева която не й харесват парите колкото и даваш въпреки казаната цена от нея и т.н много е дълъг черния списък на бургаските лекари.Бъди силна макар да е много трудно  Hug

# 44
  • Мнения: 1 008
 reni 805  Hug съжалявам за загубата ти.
silviayo Още преди време разгледах снимките на твоето слънчице... Не мога да повярвам, че това сладко бебенце го няма... Много е несправедливо и жестоко... Не знам какво утешително да ти кажа, миличка ... Съжалявам детенцето ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт