Бебета Юни 11

  • 11 426
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 36
Трънче, кво да ти кажа за мак.. Пълна съм с поговорки по повода, на които самата аз съм жертва - От зор умри, гъзар бъди... Гъзарията не мори, ми мъчи... Кво до направя, срещнах веднъж един приятел, и той "ей гледай какъв телефон имам" и ми показа една снимка и като ми я врътна два пъти и на мен ми се завътя главата. Ама на мен така ми се завърта главата 3 пъти на ден. Обаче що ми трябваше да го казвам на съпружето ..? Като изгубих телефона си (след втория ми видеозон, сигурно от вълнение) той на следващия ден дойде в офиса ми с айфона... И от там започнаха мъките...  Сега си имам нормален сони ериксон любим, а другия се чудя где да го пробутам-. В българия все още се ползва със страхопочитание. Айде ,няма да ти казвам, че лаптопа ми е макбук про, че ще се отчаяш, ама както каза айтито - "ще търпиш, всички криейтив директори имат такива". И аз търпя.

 За раждането, само ще ви слушам, мацки - аз съм си секцио..Ама ако имах избор, щях сигурно да искам да родя нормално.

Качих се на кантара вчера и йееее - още няма 64! може да са 200-300 гр надолу но още не съм чукнала 7 кг. Траллалааа!! 6 килца отгоре си седя (добре че не е невъзпитано да се пише с пълна уста, макар клавиатурата да е пълна с трохи, тва поне не се вижда). Неслучайно ми е отесняло якето - в раменете, в гърдите..  Shocked

Вчера бях на фризьор - ох, падна сърце на място. Само дето през половината време фризьора ми се заливаше от смях, като му разправя каква съм истерична бременна и само цъкаше с език и съжаляваше "кирето".  Чак ми стана неудобно от мен самата. а той моя фризьор две момиченца има и е много печен татко... Аз май доста зе превземам. даже снощи, имахме гости, аз лежа на дивана и съпружето идва с лъжичката и ампулата магнезий, чупи ми я и само дето не ми я изля в устата...  Embarassed
Ще се снимам днес, че се харесвам, докато не ми е паднал сешоара и ще се цопна ама не знам къде - при коремите, при гъзетата ли newsm78

айде, мацки, хубав ден, че имам да пиша годишни оценки на хората в отдела ми и съм много важна и заета  Sunglasses

# 286
  • Мнения: 1 404
: Рurshing ,и аз пия магнезий,но на хапчета.Ампулите с инжекции ли ти ги слагат или ги пиеш?

# 287
  • Мнения: 36
Пия ги и са много вкусни, сладички са -  Магне Б5. Мразя да пия хапчета.... Абе глезотии. Embarassed

# 288
  • Мнения: 339
Здравейте!  bouquet

Хайде на новата тема!!!

Общи условия

Активация на акаунт