American Idol-7-ми сезон!Фенове,настана време....

  • 18 704
  • 444
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 948
Новия Уилиъм Хънг, нали  Simple Smile Е, за това има толкова идиоти тази година на прослушванията  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 257
Сполай ти, Тино, за Lapuz-a! Хилихме се пак тука всичките. Laughing Скуката не прощава и на съдиите. Майтапът настрана, но ако режисьорите са в час и с чувство за хумор, могат да направят от това нещо супер хит.

# 32
  • Мнения: 2 093
е-хо, кьде са всички тази вечер,гледахте ли Сан Диего, някакви отзиви!

Много ми хареса това момиче, която влезе сьс сестра си и пя Арета Франкклин. Надявам се да се представи още по добре, звучеше страхотно и беше избрала трудна песен.

# 33
  • Мнения: 2 254
Тук сме.Да,добре беше тя.А също и Майкъл  ли,как там беше,онова момче дето каза,че е от Австралия.
 Колко общо града ще обиколят за прослушване?Хайде вече да отсяват 24 маймунки,та да стане по-интересно.....

# 34
  • Мнения: 7 091
На мен ми хареса момчето дето е имало парализа на гласните струни! Simple Smile Peace

# 35
  • Мнения: 2 254
Аз така...да извадя темата.Че преди да се усетим и до 24 ще ги сведат:)
Взех си дозата идиотизъм,взех си дозата Саймън...имаше и няколко не лоши.Гоу Спрингфийлд,Ил.!Гоу Саут Барингтън,Ил.!

# 36
  • Мнения: 7 837
Имам си вече любимка - мацката с мотора (Аманда ли беше?). Много мой тип.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 254
Да.Важи тая рок-нърс.А довечера ще е парада на нърдовете.Да минава,та да започнат малко по-сносните прослушвания следващата седмица....

# 38
  • Мнения: 2 254
Я,да си попиша в темичката  Laughing
 Това австралийчето много ме радва.За първи път в айдъла някой,който да не скасапи песен на Куин.
 Гледах от 16-годишното насетне,и то е добро.
После ще си прегледам записа,да видя кои са разкарали.
И не ме оставяйте да си говоркам сама,ей.

# 39
  • Мнения: 2 257
Ето, и аз ти припявам, Тинке. Гледах след онова 17 годишното и аз - и на мене австралийчето ми погали ушето с 'Мамаааааа уууу аааа'. Има разни елементи, дето могат да пеят, дано стане по интересно, че тая тема миналата година не слизаше от първо място на първа страница, а сега дори не си правим труда да пишем в нея.

# 40
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ей, много малък отбора на телезрителите тая година !  Joy

Кажете, мамчета, ние в Канадата пряко ли хващаме епизодите - днес даваха Холивуд седмицата, та се чудех дали същия епизод върви и при вас или сме назад с материала?

# 41
  • Мнения: 2 254
Пряко сте ,комшУ:)))
 Джи,май си забравила как пищяхме миналата година колко са скучни....сега ще се включат феновете,търпение...като започна отсяването и стана по-интересно...хайде до утре.

# 42
  • Мнения: 2 257
Не съм забравила, че хленчихме, че е скука, ама и с хленча все беше отгоре темата. А сега - пълен пас - явно и скучно не ни е вече. Нищо де, ще видим, нали така казахме в началото.

# 43
  • Мнения: 1 436
Мен австралиеца ми е дразнещ Whistling. 16годишното момче ми е симпатично, също мадамата с настинката. Видях и един претендент за most annoying частта на Санджая.

# 44
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Снощи пропуснах, но довечера съм пред TV и ще коментирам. Интересното едва сега започва Grinning

Общи условия

Активация на акаунт