Що за хора?

  • 2 370
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 14 514
http://dnes.dir.bg/2008/01/14/news2540806.html

От снощи след новините ме е замъчил този въпрос-що за човек трябва да си та да се качиш да караш без книжка-бременна, с малкото си дете и в лоши атмосферни условия? И да караш на всичко отгоре с несъобразена скорост?
Все повече си мисля, че дивото балканско начало взима връх в нацията ни.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 099
Предполагам, нарича се "безотговорност".

# 2
  • Мнения: 2 161
Как какви хора?Хора като Максим Стависки.Без грам мозък.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Как какви хора?Хора като Максим Стависки.Без грам мозък.

Шанел, позволи да изразя смирено умереното си несъгласие. Грамажа го има. Грапавостта бива да е проблема.

# 4
  • Мнения: 2 161
Как какви хора?Хора като Максим Стависки.Без грам мозък.

Шанел, позволи да изразя смирено умереното си несъгласие. Грамажа го има. Грапавостта бива да е проблема.
Да,права си.Мозъкът на едно бебе има повече грапавини.

# 5
  • Мнения: 2 755
Как какви хора?Хора като Максим Стависки.Без грам мозък.

Шанел, позволи да изразя смирено умереното си несъгласие. Грамажа го има. Грапавостта бива да е проблема.
Да,права си.Мозъкът на едно бебе има повече грапавини.

Има разлика между грапавини и гънки. Колкото по-дълбоки са гънките, толкова по-добре.  Peace
На въпросната пишман шофьорка, май мозъчето и е слабо нагънато.  Crazy ooooh! Горките й деца, роденото и нероденото.

# 6
  • Мнения: X
От цялата  история единствено несъобразената скорост ме притеснява.
С риск да ме разпнете на кръст ще кажа, че не книжката кара колата.След всички репортажи за това как някои хора си купуват книжките, едва ли проблемът в случая е, че нямала книжка.
Второ, като е бременна какво? Да си стои вкъщи ли?!Нима е единствената бременна, която шофира?!Нима е единствената бременна, която качва детето си в колата?!

# 7
  • Мнения: 5 647
За съжаление безотговорните и безмозъчни хора стават все повече.

Да си стои вкъщи ли?!Нима е единствената бременна, която шофира?!Нима е единствената бременна, която качва детето си в колата?!

Тук не става въпрос за това, че бременна кара кола и вози детето си, а за превишената и несъобразена с пътната обстановка скорост. 

# 8
  • Мнения: X
Да си стои вкъщи ли?!Нима е единствената бременна, която шофира?!Нима е единствената бременна, която качва детето си в колата?!

Тук не става въпрос за това, че бременна кара кола и вози детето си, а за превишената и несъобразена с пътната обстановка скорост. 

Ако не ставаше въпрос за това, едва ли щеше да е упоменато в първия пост.Хайде, прочети го отново, и пак ми кажи дали не става въпрос за това.

# 9
  • Мнения: 25 449

С риск да ме разпнете на кръст ще кажа, че не книжката кара колата.След всички репортажи за това как някои хора си купуват книжките, едва ли проблемът в случая е, че нямала книжка.


Е, хайде сега, дай никой да не кара курсове, защото някои си купували книжките?  Crazy
Ами и тя точно така е разсъждавала и ето докъде я е докарала...
И да, точно това е най-скандалното в тази история, че жена, която не само вози собственото си дете, ами е и бременна, вместо да е два пъти по-внимателна от другите, тя самата причинява ПТП с наглото си шофиране. И става убийца.

# 10
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Безрасъдството от нейна страна няма защо да се коментира за това нейната приятелка плати с живота си. В сливенския затвор ще има достатъчно време да размисли над действията си. Жалко само за дечицата и, ако не е убила и това в нея  Weary

# 11
  • Мнения: 47 902
мисля че това е голяма трагедия, няма защо да правим излишни злобни коментари
загиналата булка, тази майка...ами че всички загинали на пътя са нечии деца, родители, близки, просто нека всички да сме тройно по- внимателни винаги и да сме стриктни шофьори

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Специално бременната без книжка заслужава да и се отнемат родителски права. Сама е поставила детето си в опасност, почти го е убила. Че като роди и бебето да и вземат. Хайде да не си говорим как децата трябва да са при майките си. Да, трябва, обаче не и когато майките им застрашават живота.
А на всички, които карат без книжка, глоба, затвор и да им отнемат колата. И да не е тяхна, който я е дал на човек без книжка да му мисли.

# 13
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не може да седнеш зад волана със самочувствието на велик шофьор да погубиш човешки животи и да очакваш положителни коментари и съпричастност  #Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 14 514
Да си стои вкъщи ли?!Нима е единствената бременна, която шофира?!Нима е единствената бременна, която качва детето си в колата?!

Тук не става въпрос за това, че бременна кара кола и вози детето си, а за превишената и несъобразена с пътната обстановка скорост. 

Ако не ставаше въпрос за това, едва ли щеше да е упоменато в първия пост.Хайде, прочети го отново, и пак ми кажи дали не става въпрос за това.

Мила, съгласна съм с теб-за купуването на книжки и шофирането на бременни. Това, което ме потресе е ирационалното поведение на хора, за които се предполага, че имат някакво шесто чувство за съхранение на човешкия живот. Защото снощи, докато гледах репортажа ми изплуваха няколко подобни случая с майки
-пияната шофьорка с огромните промили от Перник-и тя возеше детето си  и уби трима; жената от Варненско, която сипа сода каустик в сока на едно дете; пак снощи-някаква заровила бебето си в яма #2gunfire #2gunfire

Ей това се опитвам да осъзная. 

Общи условия

Активация на акаунт