Гледате ли филма по Нова "ЩЕТИ"?

  • 1 743
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Харесва ли ви? Изобщо какво Ви е мнениета за филма?

# 1
  • Мнения: 98
Аз го гледам и ми е страшно интересен , ама и Глен Клоуз е брилянтна актриса . Нямям търпение да разбера кой е убил годеника на Елън .

# 2
  • Мнения: 3 042
Аз също го гледам, доколкото малкият ми позволява  Sad. Много ми е интересен и ми харесва. Глен Клоуз също много я харесвам. В този сериал е също много добра. Peace

# 3
  • Мнения: 1 434
Гледах   го още преди да го пуснат    по Нова     харесвам   Глен Клоуз  Grinning

# 4
  • Мнения: 60
Глен Клоуз взе Златен Глобус за ролята си в ЩЕТИ. Иначе е хубав сериалът...чух, че финалът е доста изненадващ...но ще видим

# 5
  • София
  • Мнения: 15 435
Гледам го с голям интерес, но нещо взех да се изнервям.Много мудно върви- ту напред, ту назад.А всичко става само за 6 месеца и непрекъснато вкарват нови герои.
bluevelvet ,моля те пиши ми на лична какво става,че ме хванаха лудите вече.  Ако някой знае от къде може да се тегли,моля да даде линк.Никога не съм теглила нищо и не знам от къде и как.

# 6
  • Мнения: 8 769
Гледам го, да. Интересен ми е до момента.
Тайна, ами мудно върви, нали е сериал. Аз заради подобни мудности и в последствие измислици - премислици спрях да гледам Изгубени и нищо не може да ме върже пред екрана да го гледам Sick Дано в този сериал не са се престарали.
Играта е много завъртяна и аз се чудя кой е убил гаджето на Елън....НЯкой знае ли колко са епизодите?

# 7
  • Мнения: 3 042
Първи сезон е от 13 епизода.

# 8
  • Мнения: 522
Дали може да се изтегли от някъде ,че вече нямаме търпение как ще се развият събитията
?

# 9
  • Мнения: 98
Може ли и на мен малко инфо за сериала bluevelvet  , ако не съм нахална ? И по точно какво се е случило с годеника ? Мерси   bouquet

# 10
# 11
# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 184
ох и аз го гледам. малко му изпуснах началото, ама то се наваксва. наистина е мудничко, искам повече действие.
глен клоуз много ми харесва. Peace понеже гледам оттук - оттам, може ли някой наистина да даде инфо най - общо какво се случва?

# 13
  • Мнения: 776
Гледам го, идеята е добра Peace, но наистина малко мудно върви. Глен Клоуз, както винаги, е блестяща Hug. Бих го определила като много поучителен от гледна точка на стратегия за изграждане на професионалните отношения. Има и доста готини фрази - а аз обичам такива филми Crazy, да има как целият да е в мисли и сентенции Mr. Green Някой знае ли ще има ли втори сезон?

# 14
  • Мнения: 60
В imdb пише, че ще има втори сезон, но със стачката, която не се знае кога ще свърши...времето ще покаже Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт