Картини рисувани с бои върху платно

  • 2 802
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте!Реших да сложа картина в хола си, но не съм запозната къде във Варна има картинни галирии от който мога да си я закупя. Какво ще кажете за идеята картина с цветя за хола, или имате по-добра идея.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 15:29 от ani kiko

# 1
  • Мнения: 3 830
Провери магазините, в които се продават предмети на изкуството. За хола бих избрала нещо различно от ваза с цветя или нещо от сорта.

Картини рисувани с боИ върху платно...

Написано с "й" означава съвсем друга дума и смисълът напълно се променя. Става нещо от сорта, че търсиш картини, нарисувани чрез физическо насилие... Laughing Peace

# 2
  • Мнения: 636
Помислих, че е някакъв нов стил, включващ насилие Shocked
Май си имала предвид бои, а? Т.е. живопис или акварел. Във Варна има мноооого галерии:
http://www.yes.bg/category.php?city=3&cat=230

Оправи си заглавието, че звучи комично и не ти прави чест Whistling

# 3
  • Варна
  • Мнения: 692
Цветя?  newsm78  Развихри въображението си, има толкова по-интересни картини... Когато отидеш в галерията разгледай и друго освен цветя и може би изненадващо ще откриеш нещо, което да ти хареса повече.  Peace

# 4
  • Мнения: 824
Ако не си добър познавач на изобразителното изкуство,помоли някой,който има поглед върху нещата да ти помогне в избора.Щом не знаеш адреси на галериите във Варна,наистина ще ти е нужен помощник.Има галеристи,които знаят как да рекламират стоката си,нищо чудно да ти продадат "откровен кич".Картината с цветя в хола може да стои много добре,ако стилът в който е нарисувана,кореспондира добре с мебелите и атмосферата като цяло.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 213
Като намериш галерия, избери си тази картина, която на теб ти харесва - може и да не я намериш, не е толкова лесно. Важното е на теб лично да ти харесва - цветя, дървета, къщи или пък нищо разпознаваемо... Коренспонденцията на картината с мебелите не може да е толкова важна, по-добре е хармонията да е с твоята душевност. Peace

# 6
  • Мнения: 824
Коренспонденцията на картината с мебелите не може да е толкова важна, по-добре е хармонията да е с твоята душевност. Peace
Като казах,че някой трябва да й помогне в избора,имах предвид човек,който разбира от техниката на рисуване.Например дали е рисувана с маслени бои върху платно,акварел с паспарту и т.н.Защото ако не си познавач в тази насока,спокойно можеш да се сдобиеш с картина направена на фазер с "кофти "бои,която никога няма да достигне уникалността на една стойностна такава.
Въпрос на усещане е,но аз продължавам да твърдя,че не само картината,всеки аксесоар  трябва да е в хармония с останалите компоненти в обзавеждането.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 213
Така е, права си! Peace

# 8
  • Мнения: 1 877
Виж картините на моичкия и ако кажеш,ще ти "загънем" някоя Wink

http://www.milart.gateway.bg/

# 9
  • Мнения: 29
Ами те всички картини са много красиви , но най ми допаднаха 41,45 и 57,макар че честно казано всичките са супер.

# 10
  • Мнения: 8 999
Виж, изборът на картина не зависи само от обзавеждането и цветовете в хола ти. Внимателно избирай самата картина да е добра, в смисъл да е качествено произведение на изкуството, а не просто цветно петно. Да не стане така: "Моля, дайте ми картината с червени макове, ама да са  зелени, за да ми се връзва със завесите!" Ако просто търсиш цветен акцент, по-добре е да вземеш някоя фотография или репродукция, а не да се нахвърлиш върху някой пошъл кич само заради цветовете и формите.
А добрите картини, нарисувани от добри художници, са доста скъпи.

# 11
  • Мнения: 1 877
Ами те всички картини са много красиви , но най ми допаднаха 41,45 и 57,макар че честно казано всичките са супер.

От тези трите само 45 не е в наличност,а 57 даже е с рамка Wink

Общи условия

Активация на акаунт