ФЕВРУАРСКОТО човече чука на вратата вече!

  • 17 615
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мили мами! Аз отдавна не съм писала но вече ще съм редовна. Вчера ходих на ЖК и ми каза докито , че със сигурност ще имам момиченце. И ще раждам планово секцио само трябва да си избера дата, но ми е много трудно. Да ви кажа много ми липсвахте. Пожелавам на всички много здраве, и всички да се радваме на по едно здраво сладко бебче!!!

# 31
  • Мнения: 387
Браво естрелка , много се радвам за теб и бебетата ,хайде  да се врьща и Александра по-бьрзо при вас .........  bouquet

# 32
  • Варна
  • Мнения: 245
Ако някоя от варненките още се чуди къде е заведението, аз ще се чакам с galiv 14 часа на Валентина и може да се присъедини към нас.Не че аз съм сигурна къде, но се ориентирах и ще го намеря Wink
Естрелка много се радвам за хубавите новини  Hug Наистина какво с тава с rib4e
mozila супер е че  пак се появи как си?
Стискам палци за Белнка  и за другите мами с притеснения  Praynig

# 33
  • Мнения: 1 671
Добро утро, момичета!
Естрелка, много се радвам за вас! Браво на Явор, стискам палци тези дни и Александра да го последва у дома! Hug
Мозила, разписвай се по-честичко да не те мислим. Как е крачето?
Веднага се поправям за заглавието - Илиянка, благодарности!   bouquet (много съм разсеяна, дано ме извиниш!  Embarassed)
Тази нощ спах непробудно. Само в 4 часа станах да изпратя татито и чак досега. Вчера явно чистенето ми дойде в повечко, но съм си разпределила времето - тази седмица имам да подредя бебешките дрешки и гардероба, другата седмица - шкафовете в кухнята и стаята на Благун. Само прозорци и пердета ще оставя за след раждането - докато съм в болницата все някой ентусиаст ще се справи с тях.  Embarassed
Вчера майка ми купи на бебата много сладко лилаво гащеризонче и една памучна пелена и една от полар. Аз се отсрамих с едно боди. Онзи ден си говорихме с мъжа ми, че нищо новичко не сме й купили, всичките дрешки (без комплекта за изписване и чорапките й) са от Благовест. Та затова взех някоя друга дреболия, нека да си посрещнем с нещо новичко детенцето.
Хайде аз да закусвам и да се стягам да ходя на зъболекар.
Снощи си посчупих и очилата, та горещо се надявам да успея да си ги оправя още днес, рядко ги нося, но ми трябват в готовност за раждането.

# 34
  • sofia
  • Мнения: 482
Чара, Георги е такъв сладур! Hug
Голдън Айфул - да те попитам клетките - не ти ли казаха, че трябва да им занесеш изследвания за Хипатит В, С, ХИВ и Васерман. Също не ти ли казаха, че им трябва и технологично време, за да те впишат в някаква агенция ли беше, какво ли? Това ми казаха на мен от Крио-Корд.

Някой утре 17 ян 08г.  ще ходи ли на училищата 9 месеца в Мис Каприз. Аз - живот и здраве- смятам да го посетя.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 245
Момичета все ще ви питам, ако все пак се цедя, какво се прави с кърмата  newsm78 И ако ще я замразявам във какви шишета и колко време може?
Чара забравих да те питам кога ще сте при бате Енчо, че да гледаме Wink

# 36
  • Мнения: 387
ЧАРА  ........опасен е синьт ти -голям сладур ,а това ли е  прословутият снежен чожек ,който си правила -СТРАХОТНА Е  Laughing Joy
Ти все пак си почивай повече , не се преуморявай толкова ,пьк и колело да го учиш сега .... newsm78 ПАЗИ СЕ  Praynig

# 37
  • Мнения: 419
Привет и от мен!
Чара, наистина Георги е много готин на снимките, а в действителност още по-чаровен е.
Браво на Явор на мама Естрела, да расте бързо и неговата сестричка. Ихааа, с колко много деца ще бъде пълна къщата. Страхотно!
Мозила, стискам палци на теб и не се шашкай.
Евелинар, на теб при зъболекаря също са ти необходими Wink
Анита, колко ти е нисък хематокрита? Казаха ли на какво се дължи?
Успех на всички през днешния ден. А на Мери да пише бързо как е татко й.....

# 38
  • Мнения: 552
Ето ни и нас с малкото човече в новата тема  Crazy
Естрелка ЧЕСТИТО ПРИБИРАНЕ НА МАЛКОТО ТИ СЪКРОВЩЕ У ДОМА!!!Сигурна съм че няма по-щастлива от теб!!!И другото ти съкровище ще си е скоро при теб  Peace.Пиши как са първите ви дни заедно!
Борис от вчера е малко по-адекватен и жизнен.Почна повечко да си отваря очичките и да си ги кокори...голям е сладур/ще се опитам тия дни да кача снимки/.Чакам с нетърпение да дойде педиатра другата седмица и да видим как я караме с грамчетата и здравенцето PraynigИначе сме само на кърма от почти 2 дена,но не съм много сигурна че му е достатъчно  ooooh!
А иначе мен ме е хванала една средродилна  депресия...МАНИ-МаНИ  Tired Tired
А и да питам вече раждалите мами: Днес изкървих доста,ама доста...даже един голям парцал се стече - това нормално ли е ? newsm78
Гушки на всички!!!

# 39
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Добро утро момичета Hug
Аз не мога вече да смогвам да ви изчета та само набързо се записвам в новата темичка.
На всички мами с проблеми - стискам палци всичко да е ок и на ръцете и на краката (доколкото мога да ги видя вече там де) Mr. Green
Специални поздрави на Голден Айфул - с нея ни е писано само в Тина Киркова да се срещаме Mr. Green
Зузу, добре си ни дошла, да сте живи и здрави с малък Борис Hug
Хубав ден момичета и нека новините днес бъдат само добри!
 Hug

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
 Здравейте момичета!
estrella, страхотни новини. Дано в следващите дни да си вземете и Александра у дома. Тогава щастието ви ще е пълно. Много се радвам за вас.  Hug
mozila, здравей отново! Честито за  stork-girl. И пиши по-често.
zuzulina, май вече влизаш пълноценно в ролята на МАЙКА! Браво! И качи снимки да видим малкото съкровище.

# 41
  • Мнения: 419
А и да питам вече раждалите мами: Днес изкървих доста,ама доста...даже един голям парцал се стече - това нормално ли е ? newsm78
Гушки на всички!!!

Хм, така както го описваш на мен лично не ми се е случвало...Най-добре да кажеш на лекар, имаш ли температура? Ти как се чувстваш? То че сега ще ти тече месец го имай предвид, ама пък чак толкова голямо както ти го описваш newsm78
Цункай детето и бъди щастлива, недей да се сдухваш точно сега, когато малкия има нужда от твоята сила и кураж  Hug

# 42
  • Мнения: 23
хей и от мен!снощи не можах да заспя до 3 часа.голямо въртене падна ooooh!.и дали кръвното ми беше паднало,ставам да ходя до тоалетна и като ми се замаи главата едвам отидох ,като ме избиха едни топли вълни,охх незнам вече,това дали се дължи на ниско кръвно или нещо друго,някой знае ли?да раждам че все си мисля беба дали е добре.            estrellka честито завръщане на бебоците сладки Hug

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета и бъдещи мамчета. Аз отдавна не сам писала тук но ви чета редовно и може да се каже не пропускам почти нищо. Ще споделя притеснениятя си с вас и ви моля за савет. Предстои ми планово секцио в Ева Сливен като трябва да отида направо в деня на операцията, искам питам на тези които им предстои секцио а и тези които вече са го преживяли правят ли се предварителни изследвания и тестове за упойката /при мен ще е пълна/ защтото на мен не са ми правини никакви по специални такива.

# 44
  • Мнения: 307
Здравейте,аз да се отчета Simple Smile
Качила съм 1 кг,дотук станаха +8.Кръвното ми е 120/80,хемоглобина ми е 109.Обиколка на корема- 84 см.Височина на матката - 29 см.
Сърдечни тонове на бебка- 148.Пак потвърдиха че е момиченце.плацента и пъпна връв-всичко е наред Peace
Бебка вече се е обърнала,но главичката й е много ниско,затова ще трябва да лежа повече и да пия Магнерот 2*3 докато вляза в 9-я месец(след 10 дни).Ще раждам с планово секцио ,дата ще определим на следващата консултация на 30.01.
Бебка е много голяма ,вече е 2600-2700 г,отговаря на 34 г.с. и 5 дни,термина ми излезе на 22.02. този път.
Днес ми дадоха направлението за родилно отделение и списък с нещата за болницата,вече съм в болничен от няколко дни.
Това е засега от мен,сега отивам на бургаската среща,после ще пиша повече Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт