Слаби&Дебели

  • 6 670
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 918
Я кажете, кои са по-лоши, дебелите или слабите жени. Казват, че клыощавите не могат да надебелеят от злоба, но аз доста дебели злобни лелки съм виждала. Та имали някаква зависимост.

# 1
  • Мнения: 17 407
Не, няма зависимост.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма, но злобните по-лесно отслабват.
Аз затова не съм отслабнала още Mr. Green

# 3
# 4
  • Мнения: 25 571
Звезделинче, женски кеч ли ти се прииска? Няма лошо, ама да беше потърсила предишните серии, а?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 585
Абе слабите сякаш са по-злобни, никоя дебеланка не би пуснала такава тема,
дето уж между другото да стане дума, че е под 50 кг. и има перфектно тяло.
Дебелана по-скоро би се самоиронизирала в тема като "Ние голи ли да ходим, а?"
А, да, запис!

# 6
  • Мнения: 750
Слабите са по злобни разбира се! Mr. Green
Аз съм кльоща....щото съм зла! Twisted Evil
Не мога да напълнея,щото сама се ям отвътре! Joy Joy

# 7
  • Мнения: 3 423
Аз съм дебела и лоша. Изключение.

# 8
  • Мнения: 212
Я кажете, кои са по-лоши, дебелите или слабите жени. Казват, че клыощавите не могат да надебелеят от злоба, но аз доста дебели злобни лелки съм виждала. Та имали някаква зависимост.
Не само че има зависимост а има огромна зависимост между характера на човека и теглото му.
Който не вярва да се замисли само защо Дядо Коледа (Мраз) винаги е изобразяван като дебел, с розови бузки, добродушен старец. А сега си представете Дядо Мраз като съсухрен старец и ми кажете коя визия на Дядо Мраз подхожда на характера му на добър старец - слаб като върлина или дебел и щастлив.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз съм дебела и лоша.

# 10
  • Мнения: 17 407
НЕ ми се рови да търся темата Дебела или не. КАкъв беше процентът на самоопределилите се като дебели? Саня, само теб си спомням Mr. GreenПЕрфектното тяло се споменава при всеки удобен случай, Волф.
Боре,  пак  си подписа присъдата!

# 11
  • Мнения: 918
По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.

# 12
  • Мнения: 17 407
е, ако беше слаба, щеше да е злобна, щото е със самочувствие, вероятно. ТАка че...

# 13
  • Мнения: 516
Поредната тема, която ще завъши с ключ. Не ви ли омръзна? Темата се разисква почти през месец и винаги се хващате за косите накрая.
По темата- била съм много слаба, била съм и много дебела. И все така добричка.

# 14
  • Мнения: 212
По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.
Какъв извод трябва да си направим от този факт. Че хората работещи в държавната администрация са дебели жени които всъщност не са хора а животни...

# 15
  • Мнения: 25 571
Какъв извод трябва да си направим от този факт. Че хората работещи в държавната администрация са дебели жени които всъщност не са хора а животни...

Борьо, пак не четеш!  Naughty
Не животни, а свещени крави! Има разлика, съгласи се!  Mr. Green Joy

# 16
  • Мнения: 918
Наистина не търся това Флор.  Просто си мисля за големината и мирогледа. Не мисля, че слабите са с повече самочувствие, както и че, ако си дебел, трабва да си жертва.

# 17
  • Мнения: 918
По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.
Какъв извод трябва да си направим от този факт. Че хората работещи в държавната администрация са дебели жени които всъщност не са хора а животни...

Борисе, ти си изключение........в дыржавната администрация Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз съм дебела и лоша. Изключение.

Изключенията винаги потвърждават правилото. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 488
Лошотията няма връзка с това дебел ли си , слаб ли си...

# 20
  • Мнения: 25 571
Наистина не търся това Флор.  Просто си мисля за големината и мирогледа. Не мисля, че слабите са с повече самочувствие, както и че, ако си дебел, трабва да си жертва.

Мама и тати не са ли те учили, че външността на човека няма нищо общо с душевността му?
Или толерантността е за другите, пък ние да си плюем, както си знаем?  newsm78
Уф, добре, че не спомена, че въпросната слоница е циганка, тогава темата щеше да е отсвирена отдавна-отдавна...  Whistling

# 21
  • Мнения: 918
Наистина не търся това Флор.  Просто си мисля за големината и мирогледа. Не мисля, че слабите са с повече самочувствие, както и че, ако си дебел, трабва да си жертва.

Мама и тати не са ли те учили, че външността на човека няма нищо общо с душевността му?
Или толерантността е за другите, пък ние да си плюем, както си знаем?  newsm78
Уф, добре, че не спомена, че въпросната слоница е циганка, тогава темата щеше да е отсвирена отдавна-отдавна...  Whistling

Не, учили са ме, че всичко има значение. И това как изглеждаш и това кога и с кого да си толерантен. Не сым писала нито за слоници, нито за крави и твоито име не сым споменавала кака. А това дали е циганка, не би ми направило впечатление.

# 22
  • Мнения: 3 447
Ето на, днес си мислех, че скоро не е имало кеч в кал Слаби срещу Дебели  Simple Smile
Добре би било форумските кобри да си сложат килограмите в подписа, в името на статистиката.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Дона, ако ги сложа ще се срути форома.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 370
Ето на, днес си мислех, че скоро не е имало кеч в кал Слаби срещу Дебели  Simple Smile
Добре би било форумските кобри да си сложат килограмите в подписа, в името на статистиката.
Немой бря!!!! Shocked Никой вече няма да иска да излиза срещу мене на тепиха, щот' съм тежка категория.
А така си плуваха блажено в неведение. Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Индекс на телесната маса - по- дискретно е. Но и информативно.

# 26
  • Мнения: 2 253
'баси злобарката съм.

# 27
  • Мнения: 2 407
Мисля, че няма значение дали си дебел или слаб.

# 28
  • Мнения: 17 407
Без снимка на нищо не вервам аз Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
Много обичам такива заключения  Thinking
Щом си слаб = злобен
Щом си дебел = самата доброта
Щом си еди каква си зодия значи си такъв и онакъв.
Що за глупости ???  newsm78

# 30
  • Мнения: 4 668
Вижте какво - само едни и същи си говорите две страници  Crossing Arms
Хайде , да влезят състезателите/кечистите/ ... Popcorn

# 31
  • Мнения: 918
Джу, прочети пак темата и ще видиш, че не е точно така Laughing

# 32
  • Мнения: 3 447
Имаше преди известно време тема, застъпваща тезата, че дебелите са много добродушни. Така ли е, кажете си  Grinning

# 33
  • Мнения: 25 571

Не, учили са ме, че всичко има значение. И това как изглеждаш и това кога и с кого да си толерантен. Не сым писала нито за слоници, нито за крави ...


Права си! Само спомена за свещено животно - слонът и кравата са мои асоциации. А може и други добитъци да са, да.  Peace

По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.

И въпреки това, темата ти е гнусна провокация!

# 34
  • London, baby
  • Мнения: 800
Има и дебели лелки, който са злобни.. има и слаби, ама и в двата случая, колкото по далеч толкова по добре!

# 35
  • Мнения: 516
Дефинирайте ми "слаб" и "дебел", моля. Кога си слаб, кога дебел? Къде е границата на женската злоба, един вид?. Не мога да се определя в момента лоша ли съм или добра. И колко кг. трябва да надебелея или отслабна, за да съм злобно свещено животно?

# 36
  • Мнения: 918

Не, учили са ме, че всичко има значение. И това как изглеждаш и това кога и с кого да си толерантен. Не сым писала нито за слоници, нито за крави ...


Права си! Само спомена за свещено животно - слонът и кравата са мои асоциации. А може и други добитъци да са, да.  Peace

По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.

И въпреки това, темата ти е гнусна провокация!

Разбирам, че градиш имидж Peace Не се притеснявай!

Има и свещени котки, с определението си не искам да обидя никой. Просто днес Аз бях провокирана, темата е продължение. Не разказвам подробности, защото питам за вашето впечатление.

# 37
  • Мнения: 804
Имам дебееела приятелка, която е най-добронамереният и положителен човек, който съм срещала;
Зъболекарят ми е мноооого дебеел, но има най-нежните и безболезнени пръсти на света
Една мнооого дебела служителка в общината ме докарва до колапс със злобата и мързела си.
Една много слаба чиновничка в N-ското министерство е любезна и мила почти колкото зъболекаря ми...
Едното е метаболизъм или лакомия, а другото характер. Смятам, че няма зависимост, но все пак аз съм слаба и мноооого зла (понякога)

# 38
  • Мнения: 3 447
Винаги съм се чудила - в този род теми никога не се оставя място за нормално сложените жени. Тези, които не са слаби, но и дебели не са. Има ли такива? И ако не - къде е границата слаб/дебел? Или е само в мисленето?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 783
Бръбърите също са свещени животни. И чакалите

# 40
  • Мнения: 804
Дона, мисля че е в мисленето. Един диетолог преди години ми беше казал, че здравият организъм сам намира оптималното си тегло и той лично никога не се наема да определи кое тегло е нормално.

# 41
  • Мнения: 2 196
Винаги съм се чудила - в този род теми никога не се оставя място за нормално сложените жени. Тези, които не са слаби, но и дебели не са. Има ли такива? И ако не - къде е границата слаб/дебел? Или е само в мисленето?
Има.
 Тези,на които им се виждам  дебела,са злобни.
 Тези ,на които им се виждам  слаба,са завистливи.
Само аз  съм бяла и добра,но никой не ме разбира.

# 42
  • Мнения: 3 447

 Тези,на които им се виждам  дебела,са злобни.
 Тези ,на които им се виждам  слаба,са завистливи.
Само аз  съм бяла и добра,но никой не ме разбира.
А, ей това е  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 1 783
Е, к`ви са па тия нормално сложени. Ако държавната служителка не беше с наднормено тегло, щеше ли да има повод за тема? А за спор с животни?

# 44
  • Мнения: 918
Е, к`ви са па тия нормално сложени. Ако държавната служителка не беше с наднормено тегло, щеше ли да има повод за тема? А за спор с животни?
държавната служителка си е отделна тема Joy Joy

# 45
  • Мнения: 25 571
Просто днес Аз бях провокирана, темата е продължение. Не разказвам подробности, защото питам за вашето впечатление.

Продължаваш!
Разбирам, че си ядосана, разбирам да пуснеш тема срещу поредната самозабравила се държавна служителка, но да поставяш външността й под общ знаменател, като при това обиждаш невинни хора и предизвикваш напълно умишлено (щото не изглеждаш чак толкова тъпа) форумски спорове... Е, много ми идва на имиджа!  Mr. Green

ПП Очаквам с нетърпение да родиш няколко деца и да..., хм, придобиеш вид на свещено  животно.  hahaha

# 46
  • Мнения: 3 447
Моля, Како, познавам жени с по 3 деца и с вид на свещен ибис  Grinning

# 47
  • Мнения: 25 571
Да, ама авторката няма да е от тях.  Mr. Green
Нали знаеш - присмял се щърбел на хърбел...  Whistling

# 48
  • London, baby
  • Мнения: 800
ПП Очаквам с нетърпение да родиш няколко деца и да..., хм, придобиеш вид на свещено  животно.  hahaha
Това беше гадно! Познавам много жени , който не са раждали и приличат на крави!
 
п.п. не защитавам никого!

# 49
  • Мнения: 918
Да, ама авторката няма да е от тях.  Mr. Green
Нали знаеш - присмял се щърбел на хърбел...  Whistling

Ами благодаря за пожеланията(за многото деца). Мисля, че трябва и ти да ми благодариш, все пак ти разнообразих вечерта Laughing
Темата май е за метла. Кака си каза тежката дума. Който друг иска да ражда и да дебелее, моля имайте смелостта, да си кажете мнението.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 783
Моля, Како, познавам жени с по 3 деца и с вид на свещен ибис  Grinning
Ъъъъ, с дълги вратове?

# 51
  • Мнения: 3 447
С дълги слаби крака  Grinning Но и с големи носове, може би  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 1 783
Но и закръглен торс.

# 53
  • Мнения: 4 585
Методът на доказателство, използван в математиката -
Методът на пълната математическа индукция бе значително опростен.
Една дебела държавна служителка е злобна, следователно всички дебели са злобни.

Бръбърите също са свещени животни. И чакалите

Какво е бръбър?

# 54
  • Мнения: 3 447
Една дебела държавна служителка е злобна, следователно всички дебели са злобни
Следователно всички дебели са държавни служителки? Всички държавни служителки са дебели? Всички държавни служителки са злобни?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 783
Нещо като бръмбър, но по- свещено.

# 56
  • Мнения: 2 196
Една дебела държавна служителка е злобна, следователно всички дебели са злобни
Следователно всички дебели са държавни служителки? Всички държавни служителки са дебели? Всички държавни служителки са злобни?
От тук пък следва,че всички други са слаби и добри.
Тогава що всички пискат срещу продавачките,лекарите,таксиметровите шофьори,учителите?

# 57
  • Мнения: 918
Лошотията е в дисхармонията между това как изглеждаме и това как искаме да изглеждаме. Никой не е стигал до абсолютното. Чувстовто за хумор побеждава дори дебелите държавни служителки, дебелите мозъци също.

# 58
  • Мнения: 2 032
Звездоу. Ноо ти е елементарна темата.

Казвам ти го направо, само защото ме тресе грип и за 3 дена свалих 2 кила, което значи, че станах злобна.

Аре сега за домашно вземи молив и лист, и речни с прилагателни- ако ти трябва- и почвай за упражнение да пишеш поне по 30 характерстики/качества за избрани от теб хора. Даже и да започнеш със слаб/ дебел, но това ще остане само 1/30 от сбора, нали.

# 59
  • Мнения: 918
Звездоу. Ноо ти е елементарна темата.

Казвам ти го направо, само защото ме тресе грип и за 3 дена свалих 2 кила, което значи, че станах злобна.

Аре сега за домашно вземи молив и лист, и речни с прилагателни- ако ти трябва- и почвай за упражнение да пишеш поне по 30 характерстики/качества за избрани от теб хора. Даже и да започнеш със слаб/ дебел, но това ще остане само 1/30 от сбора, нали.


Аре ся, дипломната работа ли искаш да ти пиша Sick Твоя случай е за друга тема Crossing Arms

# 60
  • Мнения: 212
Никой не ми даде отговор на въпроса поставен в началото на темата
Защо Дядо Мраз е дебел и щастлив старец. Защо не го направиха слаб и щастлив. Замислете се малко над тоя факт. Психолозите на Кока-Кола когато са го измисляли образа на Дядо Мраз са имали нещо предвид като са го направили дебел.
Вие как си го представяте добрия старец слаб и клющав, а?


Има абсолютна връзка между това как изглежда човек и характера му. Затова Дядо Мраз е дебел защото е добър

# 61
  • Мнения: 3 447
Никой не ми даде отговор на въпроса поставен в началото на темата
Защо Дядо Мраз е дебел и щастлив старец. Защо не го направиха слаб и щастлив. Замислете се малко над тоя факт. Психолозите на Кока-Кола когато са го измисляли образа на Дядо Мраз са имали нещо предвид като са го направили дебел.
Вие как си го представяте добрия старец слаб и клющав, а?


Има абсолютна връзка между това как изглежда човек и характера му. Затова Дядо Мраз е дебел защото е добър
Защото, Борисе, от съдържащите захар безалкохолни се дебелее, затова.

# 62
  • Мнения: 2 032
Ох, маминият Борко, той си мислел, че дядо Мраз е измислен от Кока-Кола.

Боре, кажи за лека нощ днес да ти прочетат за Пинокио: Карабас-Барабас е хем дебел, хем лош, няма да можеш да заспиш от удивление от този факт.

# 63
  • Мнения: 6 029
О беее, Дядя ви Коледа е червен зарад цоца цола. Инак бил некъф друг цвят, мъ забраих какъв.

По темата - и слаба, и дебела - все съм си злобна.
И не смятам, че има връзка.
А авторката на темата се оказа 46 кила, нали?

# 64
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ама какво общо има характера на човека с килограмите му newsm78

# 65
  • Мнения: 918
О беее, Дядя ви Коледа е червен зарад цоца цола. Инак бил некъф друг цвят, мъ забраих какъв.

По темата - и слаба, и дебела - все съм си злобна.
И не смятам, че има връзка.
А авторката на темата се оказа 46 кила, нали?
от твойте уста, знаеш къде Laughing че иначе ше ме застигне кака Ти проклятието.

# 66
  • Мнения: 918
Ама какво общо има характера на човека с килограмите му newsm78
Те тва питам и аз цяла вечер newsm78,

# 67
  • Мнения: 25 571
Ама какво общо има характера на човека с килограмите му newsm78
Те тва питам и аз цяла вечер newsm78,



Може би това?  newsm78

По-прозаична е причината, да пусна темата..........пълна жена, работеща в държавната администрация. Днес водих половинчасов спор с това свещено животно.
Джейна пак се напорка, май...  Whistling

# 68
  • Мнения: 1 080
Уф, жените са по- злобни от мъжете .Но пък дребните мъже са по- злобни и често излизат победители в бой .Пълните мъже са лежерни ...
Жените са си злобни  - дали пълни или дебели .

# 69
  • Мнения: 3 447
Пълните мъже са лежерни ...

Лежерни са, щото са си измислили онуй успокоение за големия камък и голямата риба  Laughing

# 70
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182

# 71
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182

# 72
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Вижте предните 2 снимки и направете сравнение ,кое е по добре?

# 73
  • Мнения: 1 080
По- добре-  в смисъл ?

# 74
  • Мнения: 281
Не мога да преценя.

# 75
  • Мнения: 6 029
Еее, Лидия?
Ако беше пуснала слаба и дебела жена, да ти кажа кое е по-добре. Ама между мъж и жена как да ти кажа кое е по-добре?

# 76
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
По принцип не сравнение между мъж и жена,а между слаб и дебел,защото неможах да намеря подходяща снимка затова ги пуснах така newsm10 yes  love001

# 77
  • Мнения: 227
Еее, Лидия?
Ако беше пуснала слаба и дебела жена, да ти кажа кое е по-добре. Ама между мъж и жена как да ти кажа кое е по-добре?
   Joy Да и аз съм затруднена.

# 78
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Ште се поразровя още малко да открия нещо по подходящо,но при всички случаи слабият човек е по-здрав-затова предпочитам слаб  bouquet

# 79
  • Мнения: 516


Ето ти слаба жена. Защо не сравниш първата картинка и моята?

# 80
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Ето слаби сега ще намеря дебели

# 81
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182


Ето ти слаба жена. Защо не сравниш първата картинка и моята?

newsm78И двете краиности не са хубави.УЖАС

# 82
  • Мнения: 3 447


Ето ти слаба жена. Защо не сравниш първата картинка и моята?

Флор, твоята по-скоро може да се сравни с това:
http://www.spilogsjov.dk/missb/fat-woman.jpg

# 83
  • Мнения: 6 029
Стига де. Ужасни снимки. Сложете само линкове.

# 84
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Ето слаби сега ще намеря дебели
Ето това е най-добре какво ще кажете?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да, тия горните са супер.
Флор, на твоята снимка сигурно е някоя анорексичка?

# 86
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Да, тия горните са супер.
Флор, на твоята снимка сигурно е някоя анорексичка?
Да едната е болна от анорексия другата от болемия

# 87
Да, тия горните са супер.
Флор, на твоята снимка сигурно е някоя анорексичка?
Да едната е болна от анорексия другата от болемия

Пише се бУлИмия. И ако под булимичка имаш предвид жената с много наднормени килограми,в грешка си.булимията води до други неща.
на тази на плажа са й изкуствени балконите.


А темата е безбожно тъпа.

# 88
  • Мнения: 516
Лидия, жените, болни от булимия не са дебели. Изглеждат съвсем нормално. Постнах тази снимка, защото исках да покажа, че въпросът с килограмите е относителен.

# 89
  • Мнения: 281

Напротив, много е интересна. Даже съжалявам, че не я пуснах аз.

# 90
  • Мнения: 6 029
Това, което е пуснала Флор дори не е най-страшното. За съжаление има и по-страшни.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Джули, че какво по-страшно от това? Аз от това насетне си представям само ковчег. Бррр.

# 92
  • Мнения: 6 029
А има, има. На тази лицето й изглеждаше сносно.

# 93
  • Мнения: 2 792
  Обичам такива теми, те са чудесното доказателство, че манталитет и интелект не се трупат или свалят с килограми.
  п.п. пак ми проработи музата за клиширания изказ  Flutter

# 94
  • Мнения: 1 072
А има ли жени, които не са анорексички и не са дебелани. Зададе ли се такава тема започваме да се блъскаме в крайностите и забравяме напълно нормалността.

# 95
  • Мнения: 3 447
А има ли жени, които не са анорексички и не са дебелани. Зададе ли се такава тема започваме да се блъскаме в крайностите и забравяме напълно нормалността.
Ми питах и аз, ама явно няма  newsm78

# 96
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Ето една от многото нормални жени

# 97
  • Мнения: 281
Анелия?
Тя е звезда.

# 98
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Нали все пак и тя е жена като нас .Какво от туи че е звезда.

# 99
  • Мнения: 3 447
Ето цял куп нормално сложени жени

# 100
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
 newsm10 smile3501 newsm53 newsm47 newsm74 newsm26

# 101
  • out of space
  • Мнения: 8 573

Въх!  Shocked Не думай.

# 102
  • Мнения: X
На едрите пълни женици не им се налага да бъдат злобни,защото внушават респект така или иначе с визията си ,а като си слаб и немощен се налага да се правиш на зъл,за да не те помислятза мърда Tired

# 103
  • Мнения: 274
На едрите пълни женици не им се налага да бъдат злобни,защото внушават респект така или иначе с визията си ,а като си слаб и немощен се налага да се правиш на зъл,за да не те помислятза мърда Tired
Laughing Все се чудех що само с един поглед получавам, квото искам, пък то де бил ключа от палатката........  bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 3 392
Много неуместен въпрос.
Не считам, че описаните във въпроса качества избират гордите си притежателки по килограмите.

# 105
  • Мнения: X
аз например съм дребна и злобна и като не мога да го докарам на ръст ,гледам да го докарвам откъм глас,съответно познатите ми казват:"то нашето в тълпата не се вижда,но се чува" Hug

# 106
  • Мнения: 281

Тя е силебрити. Като Бионсе.

# 107
  • Мнения: X
да,ама Бийонсе е дебеУаа Blush
 Joy

# 108
  • Мнения: 3 447
да,ама Бийонсе е дебеУаа Blush
 Joy
Да бе, не може да помръдне от лой.

# 109
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
http://i.data.bg/07/03/17/282957_orig.jpg

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 17:39 от Tatti

# 110
  • Мнения: X
тук сигурно е била на диета Joy
Но аз все пак и така много я харесвам Hug

# 111
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
 newsm10 newsm10 newsm10

# 112
  • London, baby
  • Мнения: 800
Наистина ли мислиш, че Бионсе е дебела??????????  Shocked

# 113
  • Мнения: X
Наистина ли мислиш, че Бионсе е дебела??????????  Shocked
Не,но в сравнение с Анелия е по-сочна, а иначе се сетих за онази реклама със СуперЛюбо,в която дечицата спореха :"-Той е дебеууу.Не,не е дебеЛ.Не, той е дебеуу...",та за тва се изцепих,доколкото знам самата тя няма особени комплекси за килограмите и хич не й пука на жената.  chef

# 114
  • Мнения: 4 585
Абе аз съм 80 кила, ама съм бил и 96, после бях 65, и все съм си гаден.
Ето Лидия плясва голяма картинка, пък аз информирам модератор.

# 115
  • London, baby
  • Мнения: 800
........ самата тя няма особени комплекси за килограмите и хич не й пука на жената.  chef
Цаката е дефекта да го превърнеш в ефект, а това прави и тя



http://www.bigfatblog.com/images/20040124before.jpg
 Дебела и слаба жена, според мен.

Бионсе може да има едър кокъл  Mr. Green, но е стегната. В никакъв случай не е дебела.


Wolf , много си гаден. И мен тогава издаде за снимката...  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 11:32 от viessmanka

# 116
  • Мнения: 1 952
Бионсе не е дебела спрямо расата си, спрямо мен обаче е дебела. Единият й крак е колкото двата мои.

# 117
  • Мнения: X
Бионсе не е дебела спрямо расата си, спрямо мен обаче е дебела. Единият й крак е колкото двата мои.

Именно това е нещото,заради което не я причислявам автоматично към слабите...Вярно,че добре ги използва тез крака,ама винаги някак си ги гледам със особено страхопочитание baby_neutral

# 118
  • Мнения: 281
"Бионсе" го казах ей така. Извинете. Друг път ще помисля повече, като посочвам някоя Звезда.

# 119
  • Мнения: 1 052
Злобните мъже и жени са недоволните мъже и жени. Яд ги е, че другите си карат кефа. За злобата няма килограми. Simple Smile
Слабите жени са зли защото не ядат, дебелите са зли защото са дебели, Бионсе е трътка, на розовата са и силиконови, а пък темата се изметна пак в това, кое е дебело и кое слабо и кое е по-красиво.
Ана, отивай да ридаеш горко, че не си пуснала темата.

# 120
  • Мнения: 281
Ана, отивай да ридаеш горко, че не си пуснала темата.

Самобичувах се вече. Буквално.

# 121
  • Мнения: 1 072


Бионсе си е трътка.  Grinning
Но се радвам, че черните продават такъв сексапил. Уплътнен. Малко да се наруши хегемонията на "кокилите". А ние нормалните ще продължаваме да чакаме, да влезем в полезрението на обществото.  Grinning

# 122
  • Мнения: 281
Кога ще стигнем до завистта, омразата, лицемерието и лъжата, че нямам търпение вече...

# 123
  • Мнения: 274
Ех, как искам да съм "дебела" като Бийонсе....в момента съм просто дебела. А, да - и добра.

# 124
  • Мнения: 3 447
На тази снимка бих казала, че е **тка  Laughing

# 125
  • Мнения: 1 072
Аз общо взето, гледам да се придържам към това. Еталон ми е. Повече подробности.

# 126
  • Мнения: 274
Русото и сините очи ще ги докарам някак, че даже и килограмите. Ама от ръста си 30 санта няма да махна, пък!  Crossing Arms

# 127
  • Мнения: 3 447
Туй ми е еталона за телесност: цък, цък, цък.

# 128
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Туй ми е еталона за телесност: цък, цък, цък.
  newsm10 smile3501 newsm74 Oha!

Общи условия

Активация на акаунт