Бебето ми е в болница.....

  • 13 214
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Стискам палци бързо да се оправи бебечо и да сте заедно!
За кърмата - питай в кърмаческия или се обърни към някой от този списъкHug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 262
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
стискам ви много палци, малчо е в добри ръце  Hug

# 17
  • Мнения: 5 393
Стискам палци всичко да е наред с бебока Praynig
Кърмата може да се съхранява в хладилника без проблем 24 часа. Така,че можеш да цедиш и да носиш на следващия ден.
Според мен сте взели правилното решение относно стерилната обстановка.Така бебчето ще се оправи по-скоро и ще можете отново да се гушкате.Кураж Hug

# 18
  • Мнения: 5 539
Моля се да се оправи по-бързо и да не е нещо сериозно!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 217
За съжаление е сериозно, но цялата ми надежда и вяра са впрегнати в момента....надявам се, че с толкова подкрепа в молитвите от вас, Господ ще ме чуе...

# 20
  • София
  • Мнения: 44 041
А защо теб не те пуснаха с детео...егати и политиката има тази болница...чесно аз в такъв момент не бих си оставила детето само....

Да оздравява бързичко му пожелавам Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 27 524
Много съжалявам да прочета това  Cry Това е едно от недоразуменията в България, които ме шокират и които не разбирам. В т.нар. бели държави НИКОГА едно бебе, малко дете или просто дете не може да бъде оставено само. Никога.
Настоявай, плащайте, преместете го, опитайте да не е само, това е ужасен стрес за детенцето, за вас - също  Confused
Желая от сърце всичко скоро да е наред  Hug

# 22
  • Мнения: 1 199
Стискам палци да се оправи бързо:pray: Но и аз бих те посъветвала да отидеш при детето си, дори да има рискове. Това е жесток стрес за детето... Как да си мобилизира силичките и да се бори с болестта, когато е оставено с непознати точно когато му е зле... Мисля че и на теб ще ти бъде по-лесно като го виждаш. Лежала съм и аз с бебе в болница, поне ми беше пред очите...

# 23
  • Мнения: 476
Разбирам те прекрасно. След като родих се наложи детето ми да остане в болница, а мен ме изписаха. Така, че това "никога, в никоя държава освен в България" не е съвсем вярно.

Пожелавам на детенцето бързо да оздравее, а на теб да се държиш и да не губиш надежда, че всичко ще се оправи.

# 24
  • Мнения: 27 524
След като родих се наложи детето ми да остане в болница, а мен ме изписаха. Така, че това "никога, в никоя държава освен в България" не е съвсем вярно.

Недопустимо е в 21-ви век да се оставя бебе или дете на годинка-две само, без родител, без опора, без подкрепа и разбиране. За каква демокрация говорим, за какви нормални отношения?  ooooh! Съжалявам, но аз за такова нещо в Европа не съм чувала.

# 25
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Имаш подкрепа и от мен.Ще се моля бебчо да се оправи по-бързо baby_neutral

# 26
  • Мнения: 478
Ще се моля бебчето да се орави бързо.
Моя бебо беше на 20 дни когато ни приеха в болница със съмнения за пневмония. Аз бях с него обаче. След 2 дни се самоизписах след допуснати грешки от персонала, а бебчо си беше добре.
Не е редно децата да са сами. Хубавото е, че още нищо не разбира.

# 27
  • Мнения: 115
Стискам палци бебчо да се оправи бързо и да се прибере в къщи при вас Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 2 746
Ох, миличка, тежко е наистина.Но мисля, че си взела най-правилното решение за бебенцето.Всичко ще  е наред, нали е под лекарско наблюдение бебчо.Стискам палци бързо да се оправи  Praynig Hug
 

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Алекса,моля се бебко да се оправи с цялото си сърце!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт