Споделете 43

  • 21 019
  • 1 030
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
тцъ, тцъ, тцъ...скоро спамърите ще ни дишат прахта, усещам го! натам вървим  Laughing

# 16
  • Мнения: 742

Добро утро. Кафе с удоволствие. Приятно ми е да пиша тук, уютно такова.

Споделям, че ми е ужасно мъчно за семействата на лекарката и инспекторката, които загинаха в пожара вчера.

jj , подутото да не е лимфен възел? Или зъб се обажда.

# 17
  • Мнения: 2 891
Не е зъб. Над костта е. И аз си мислех за лимф, но на другата буза го имам същото, но тънко и дълго и не е възпалено. На сухожилие ми прилича.

# 18
  • Мнения: 4 406
и аз на кафе- 3 в 1 за сега!
запазвам си ред да пусна тема 44.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро и от мен  Simple Smile! Наистина утрото било по-мъдро от вечерта...питам се не може ли да е все утро Crazy.

# 20
  • Мнения: 503
Добро утро! Вече съм с къса коса. Много къса. Резултата е неочаквано добър.

# 21
  • Мнения: 17 407
Добрютру! Честит рожден ден на Луканка! Гал, честито!

# 22
  • Мнения: 742
Гал, честито

гранулом, ако е вътре в устната кухина, на венеца. Ще ходиш на дентист мисля, не че ти го пожелавам.

# 23
  • Мнения: 2 891
Добро утро! Вече съм с къса коса. Много къса. Резултата е неочаквано добър.

Снимка?  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 742
Добрутро, Дренка  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 891
ellyst, не е вътре, от вълшната страна на челюстта е и като го натисна се мести наляво надясно  Laughing

# 26
  • Мнения: 742
Ми предавам се  Laughing   

# 27
  • Мнения: 3 405
Да имате идея какъв плейър ще разчете запис от диск на видеокамера Канон?

# 28
  • Мнения: 984
Сопрано, прощавам ти за "разваления часовник". Има за какво да не ме харесваш, но не ми пука. Ако изобщо има някакво значение, искам да ти кажа, ей тъй в темата, че чувствата ни са споделени. И аз не те харесвам. И, кво? Нищо! Нали ти сам каза "живота е виц, не ставайте смешни!".

Чакам Тати да сподели нещо.

# 29
  • Мнения: 4 300
Зъбният проблем по описание ми прилича на джоб. Без зъбар нема да се мине, не е страшно иначе, веднъж съм имала, не болеше, махна се от само себе си. Не помня обаче какво ми каза зъболекарката, дали ми прави нещо на зъба.
Намерих си пръстена, скътан в една чашка- свещник, заедно с половинка от някаква шнола ooooh!

Анджи, имаше един real time плеър. Само с него се отваряха клипчетата т стария фотоапарат на мъжа ми, който убий ме не се сещам каква марка беше.

Общи условия

Активация на акаунт