За завиванвето нощем....

  • 2 301
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 258
дъщеря ми спи с потниче и памучна пижамка с чувалче /зимно/ на 20-21 градуса  Peace

# 31
  • Мнения: 2 774
От бебе зимата спи с боди и гащеризон /така не се притеснявам че кръста му е развит/.Торба не слагам.Завивам го с пухена завивка,често се развива.Температурата в стаята е 19-20 градуса .

# 32
  • Мнения: 2 159
както и да я завивам тя се отвива и спи само по пижама и чорапи, от както се е родила е така... Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 1 197
с боди,ритънки и чорапки така екипирана я вкарвам в торба и отгоре олекотена завивка температурато нощем не пада под 20/21градуса

# 34
  • Мнения: 2 197
Боди с дълъг ръкав и долнище. Пижама не ползва. Завивка- рядко. Ако я напъхам в спално чувалче ще се побърка. Никога не е била студена.

# 35
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Боди и памучна блузка и ританки, завивам го с олекотена завивка, Т в стаята е 19-20 градуса. Ръцете му почти винаги са студени, но ако може да се вярва на Спок това не е индикация, че на детето му е студено.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние сме с парно, но с външни стени и става доста студено нощем. Затова спи с дебела пижамка/гащеризонче, задължителлно с чувал, даже през нощта му мятам и олекотено...

# 37
  • Мнения: 84
Боди с дълаг ръкав и пижама Т около 20 градуса, завивам с олекотена завивка и спи така до 2-3 часа през ноща, след което започва едно въртене мятане и така до сутринта по няколко пъти го завивам, но повечето време е отвит.
В чувал е невъзможно да го пъхна.

# 38
  • Мнения: 3 929
Гледам да поддържам Т в стаята от около 20 - 22 градуса. Отопляваме се с радиатор. Детето ми спи с боди и отгоре с пижамка, а го завивам с олекотено юрганче. Често е отвит, но все го дебна да го завивам, че ме е страх да не настине. когато човек спи, тялото се отпуска и знам, че тряба задължително да се завива, дори и лятото в най-големите жеги.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Боди, пижамка, чувалче. Климатика работи на 18 градуса.

# 40
  • Мнения: 959
Синът ми на 4г.спи с боди ,пижама и чорапки,нарочно се отвива и няма сила която да го накара да се завие,спи напълно открит на т.21гр.Дъщеря ми на 1г.спи с боди и пижамка в чувалче на т.20гр.

# 41
  • Мнения: 1 155
Обличам й боди с дълъг ръкав, пижама и чорапки и я слагам в торба, закопчавам и не се притеснявам за нея. И нейните бузки са студени сутрин, но не мисля, че й е студено.

# 42
  • Мнения: 1 217
Боди с дълъг ръкав,пижама и чорапи.
Завит с одеяло.
Температурата в стаята не надвишава 17 градуса.
Но много често се отвива през ноща и дефакто спи отвит почти цяла нощ.

# 43
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Боди с дълъг ръкав, пижама и тънки чорапки. Слагам я в чувал без ръкави и отгоре одеалце. Т е около19-20 градуса. Напоследък се измъква и от чувала и ако не я усетя, на сутринта е абсолютно отвита и премръзнала.

# 44
  • Мнения: 8 999
У нас винаги е било топло - не по-малко от 23-24 градуса поддържме. Децата, когато бяха бебета, спяха с боди и памучна пижамка/гащеризон и в спален чувал. От около година спят с олекотени завивки, но вече са големи и сами си се завиват нощем.
На 15 градуса аз лично бих спала с най-дебелия пухен юрган, дебела пижама и чорапи!

Общи условия

Активация на акаунт