Репортаж относно болничните и тяхното заk

  • 843
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Дами от БТВ искат да направят репортаж, за забавянето на болничните. Днес господин Христосков ще говори за проблема пред комисия в парламента.
Знам има много недоволни от вас, които са поставени в неизгодно положение с тези болнични.
Репортерката иска днес да направи репортажа и помоли някоя майка или бремена жена, да заснеме кратък репортаж.
Ние от СНБМ обаче нямаме жена с такъв проблем в момента. Затова моля някоя от вас, която има проблем с болничните да ми се обади на телефон 0885957545, спешно е! До към 15-15.30 трябва да говоря с репортерката дали може да заснеме репортажа.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 13:28 от УФСЪ

# 1
  • Мнения: 983
Снощи по "Господари на ефира" дадоха изказване на г-н Христосков, който препоръча хората да си вземат отпуск когато са болни, отколкото да си чакат парите за болнични от НОИ  ooooh! Щом той го казва, просто нямам думи  Tired
Иначе аз май съм от изключенията, нямала съм проблеми, май  Whistling

# 2
  • Мнения: 934
Хайде Дами, никоя ли не се навива да каже на глас това което Ви притеснява???
Аз самата, не съм имала проблем с болничните, понеже отдавна бяха свършили, когато влезе в сила тази разпоредба. Не смятам, че е правилно аз да говоря за това.
Не се колебайте, моля Ви нека поне да кажете това от което сте недоволни. Не е правилно да ви ощетяват така с бавенето на болничните. Сега имате поле за изява.
Само да кажа, че интервюто ще бъде на удобно за вас място и че репортерката, ще изчака до към 15-15.30 да и кажа дали има майка която се е престрашила да говори.
 

# 3
  • Мнения: 934
Дами много ви благодаря. Намери се едно майче, което се съгласи за репортажа.
Благодаря отново, форума доказва, че е сила!
Лек ден ви желая

# 4
  • Мнения: 1 197
Кога ще го дават репортажа

# 5
  • Мнения: 2 531
Съжалявам че съм от  Пловдив, иначе днес ходих пак да се обяснявам за пустите болнични / от м. ноември/ !!! Ужасно недоволна съм!!! #2gunfire

# 6
  • Мнения: 934
Кога ще го дават репортажа
Сигурно довечера в новините в централната емисия на БТВ.

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Само да кажа, че през октомври се обадих в БТВ по същия повод - още на другата сутрин заснеха репортаж и го излъчиха в обедните новини./а съм в провинцията/.
Оттогава нямам проблем с изплащането на болничните Grinning.
Значи можело Twisted Evil.

Общи условия

Активация на акаунт