? Към майките на деца в 1 клас в София!

  • 833
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте мами
моля за помощ предстой ни спешно преместване в СОФИЯ и за втория срок трябва да преместя детенце в ново у-ще Cry
скорострелно трябва да намеря къде да се  запишем
отговорете ми на следните ? за да си направя изводите

1.В кое у-ще учат децата?
2.Какъв чужд език има ?
3.От колко до колко часа са на у-ще?
2. Доволни ли сте?

Благодаря на всички предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
Едва ли за теб ще е от полза информацията за всички училища в София. Посочи ориентировъчно за кой район става дума или поне от коя страна на грандиозното задръстване предпочиташ да е училището.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Напиши към кой квартал сте се ориентирали и какво е учило детето досега. Какви са Ви предпочитанията и т.н. Иначе ми се струва безсмислено само да си пишем.

Някой може да е доволен от училище в Младост например, но колкото и да е доволен - живеещите в Люлин едва ли биха записали детето там.

# 3
  • Мнения: 133
мерси за бързите коментари

нека да е за как се казва
Центъра и Широкият център и около него 

да без крайните квартали
 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
Дъщеря ми е в 120-то училище(пл. Папа Йоан Павел ІІ - на Евлоги Георгиев зад НДК)
В първи клас има паралелки с английски, паралелки с рисуване.
В самото училище има Алианс(т.е. вариант детето да го посещава без да са ангажирани родителите).
В двора на училището има Център за работа с деца - много занимания, заплащането е минимално. Децата могат да ги посещават без ангажимент от родителите да ги водят.
В първи клас има занималня, която е до 18 часа, безплатна.
От втори клас е платена.
Сутрин часовете на първи клас започват в 8.15
Хубавото е, че има вариант за занималня и в Центъра за работа с деца - там е платена, но пак цената е символична.
Първи клас учат само сутрин цялата година и часовете и междучасията са им съобразени да не съвпадат с тези на големите.
Има стол - децата обядват с купон за 0.80 ст.(моята капризана обаче въобще не харесва храната ).
Има още доста неща, които се предлагат в училището, но аз не съм се интересувала от всичко в детайли.
Поради дългата стачка е трудно да дам оценка на училището, но  -да, засега сме доволни. Случили сме на госпожа.
За тези неща се сетих да пиша.

# 5
  • Мнения: 133
Мерси Етиа

Общи условия

Активация на акаунт