До мамите ходили на ФМ при д-р Марков - София

  • 6 578
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Искам да попитам мамите, които са ходили на ФМ при д-р Марков, дали има такива сред вас, на които не е видял правилно пола на бебчо.
Ние бяхме на ФМ в 22 г.с. и ни каза 100% мъж и дано е така  Praynig. Изключително много съм доволна от прегледа и съветите, които дава, просто питам от чисто любопитство Embarassed

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз съм ходила,бях в 17г.с.Не вярвам да е объркал пола.Но това ще разбера съвсем скоро.  Peace

# 2
  • Мнения: 103
Аз ходих в 20г.с.  каза, че е сигурен 100% и най-важното е че се оказа прав  Simple Smile
Желая ти лека бременност!   bouquet

# 3
  • Мнения: 179
вероятността да е сбъркал е нулева   Laughing

# 4
  • Мнения: 1 671
И аз не мисля, че има вероятност да е сбъркал  Wink, със сигурност ще ти кажа другия месец  Laughing. А прегледът наистина е прекрасно преживяване!
Лека бременност!

# 5
  • софия
  • Мнения: 257
Невярвам да е объркал. Аз ходих при него в  18 гс и позна пола  Grinning  Peace

# 6
  • Мнения: 360
При нас - без грешка. Доволна съм. Свърши си работата внимателно и съм му много благодарна.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 262
мисля, че той има близо 100% познаваемост - поне така съм чувала  Peace много е готин и работа върши  Party

# 8
  • София
  • Мнения: 195

  На мен ми остават още два месеца докато разбера, но и на двете морфологии ми потвърди за момче. Даже на втората, която проведохме преди дни заснехме пишлето на моето момченце. Няма шанс да е объркал при определянето на пола. Иначе- присъединявам се към всеобщото мнение за него, че е прекрасен лекар и компетентен специалист.  Hug

# 9
  • Мнения: 1 409
Абсолютно на 100 % позна

# 10
И аз ходих при д-р Марков!Изключително доволна останах!
Ходих в 23 седмица-каза момче-и разбира се позна!

# 11
  • Мнения: 163
Марков е страхотен!Позна със сигурност пола въпреки че другите лекари ме убеждаваха,че е момиче,а както той каза се роди момче.Не съм чувала на някой да е сбъркал.

# 12
  • Мнения: 360
Д-р Марков има доста добра апаратура, която, в действителност, е ключа към успеха в този случай. То просто се вижда. Ние като бяхме той ни показа, кое е пишчицата и не беше никак трудно да се види. А иначе човекът си разбира от работата, внимателен е и си заслужава.

# 13
При тази апаратура която има не е възможно да сбърка.На мен ми бяха казали 2 ма лекаря, че е момче - при това много сигурно, но при него се видя момиче.Вярно, че тестисите падат по-късно и лесно се обърква, но апаратурата му е страхотна - грешка няма.

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Къде преглежда въпросният Марков? Аз съм се насочила към Димитрова от МЦ "Фемина" , дори в петък съм при нея на преглед, но по друг повод.

# 15
  • Мнения: 360
Има кабинет на ул. Алеко Константинов 17 А (улицата е пряка  на Оборище), телефонът му е 0899 130550

# 16
  • Мнения: 703
Момичета, понеже и аз съм се насочила към Д-р Марков, можете ли да ми кажете къде е по-добре да се отиде- във Фемина или в неговия кабинет на А. Константинов? Къде е по-добър апарата? Аз съм ходила във Фемина преди 2 години и знам че беше топ, ама да не сега Марков да е направил нещо още по-хубаво?
Мерси Grinning

ПС. Упс, току що разбрах че не работи вече във Фемина. Ясно  Wink

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 10:43 от mona

# 17
  • Мнения: 360
Марков вече не работи във Фемина, а само в частния си кабинет.Техниката там е много добра или поне така изглежда. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Шегуваш ли се? Той вижда дефекти по органите на бебчетата и ги изчислява до милиметър, та няма да види цял пенис?  Laughing
Видя пола и при нас, разбира се, и много по - важното е, че видя дефект в бъбреците на бебо и бяхме напълно подготвени да реагираме адекватно след раждането. За което ще му бъда признателна цял живот!

# 19
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Сърдечно ви благодаря момичета за отговорите. Напълно ме убедихте, че грешка не може да има и със сигурност ще ви докладвам след 2 месеца. А трябва ли да се ходи и на втора ФМ, при положение, че първият път ни каза, че всичко е ОК и според него няма смисъл? Защото някои мами ходят и в периода 28-32 г.с.

# 20
  • Мнения: 360
Мисля че в 28 г.с се откриват някакви малоформации на мозъка. Според мен обаче е излишно да ходиш пак.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Щом ти е казал, че няма нужда да ходиш повече, можеш да му се довериш. Явно наистина всичко си е наред с твоя бебо!

# 22
  • Мнения: 154
Бях в 13 седмица когато ходих при д-р.Марков и ми каза че е момиче.Беше прав.Но повръщах много и тои ми изписа ''квамател'' с ''деган''-венозно,и като казах на лекара който ми водеше консултацията(които е много добар специалист),а и се консултирах с още един лекар разбрах че ''кваматела'' не е подходящ за бременни.

# 23
  • Мнения: 1 671
Комбинацията "Деган" и "Квамател" венозно и система ме е спасявала при тежко повръщане точно като бременна и ме е вдигала на крака, между другото ми е предписвано от друг лекар. Сега пак ми се налага да пия тези лекарства понякога. Обезводняването на организма също не е добро за плода  Peace.  Не е хубаво да се взимат лекарства, но щом се налага  Tired.
Milenni, щом ти е казал, че няма нужда да ходиш пак, сигурно е огледал всичко, което е искал и е трябвало.  Peace На мен ми го каза също след последната ФМ (аз правих 3 ФМ, но по по-особени причини исках да съм сигурна, че всичко е наред).

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 22:15 от evelinar

# 24
  • Мнения: 139
някой може ли да каже колко време предварително трябва да си запиша час и каква е цената на прегледа /ФМ при Марков/?

# 25
  • София
  • Мнения: 389
Записването на час - около месец предварително. ФМ струва 60 лв. без запис на диск. Ако искаш запис е повече - не съм сигурна 70 или 80.

# 26
  • Мнения: 139
благодаря за отговора   bouquet

# 27
  • Мнения: 139
сега като влязох в сайта видях, че има двама лекари с тази фамилия. За кого става въпрос?

# 28
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
За д-р Димитър Марков, кабинета му е на ул. Ал. Константинов 17, вх. А

Общи условия

Активация на акаунт