Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Хайде едно романтично заглавие от мен, че Тигъра критикува поледните гастро-теми.

И добре дошли!

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 16:24 от Jade

# 1
  • Мнения: 6 243
Леле, Жади, направо ме изненада: под тая хард-кор обвивка виж каква романтична душа си имала.
Ашколсун, дето се вика!

Скоро МТВ-то пита за ходене до Дома. Я пак да повдигна въпроса - има ли желаещи, че аз имам две торби с детски играчки приготвени, трябва да ги нося вече.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Запис.
Аз за дома нямам нищо но мога да дойда.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Леле, Жади, направо ме изненада: под тая хард-кор обвивка виж каква романтична душа си имала.
Ашколсун, дето се вика!

Чакай да чуеш какви стари градски мога да пея  Laughing

За дома аз имам една торба още от преди нова година и е крайно време да се видим да ти я дам, защото ако ще ходите през седмицата няма как да се класирам.

# 4
  • Мнения: 6 243
Викам да не ходим през седмицата, щото тогава и аз не мога да се класирам, а да ходиМЕ заедно съботен ден. А?

То през седмицата, Живенце, няма кой да иде освен Херка и Моника. И Експри, и Стефко, и аз сме на работа, а Злати заминава да учи и просто я няма. Ако някой друг е желаещ - да казва, просто това е кръгът на обичайните посетители.

# 5
  • Мнения: 753
 newsm10 ей как се вреди да пуснеш тема....

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте,
кажете някой хомеопат, който се справя добре с кожни проблеми. Павел е  с диагноза себореен дерматит, мазах с кортикостероид 5 дни махна се обрива. Това до неделя, днес пак изби. В къщи ме гледат на кръв, че не  искам да продължавам да слушам докторите.

# 7
Здравейте и от нас.
Вече Васко стана на 9мес.и искам да го запиша на кухня,но немие познат града много.Живея в близост до баня пиперка,да знае някой кухня на близко,ще ви бъда благодарна.

# 8
  • Мнения: 6 243
Здравейте и от нас.
Вече Васко стана на 9мес.и искам да го запиша на кухня,но немие познат града много.Живея в близост до баня пиперка,да знае някой кухня на близко,ще ви бъда благодарна.
Мисля, че най-бликата ти кухня е на пресечката на "Васил левски" и "Патриарх Евтимий".

# 9
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Мисля , че има една по-близо  , но нали и аз не съм от Стара Загора , та не съм добре с имената на улиците  ( мисля , че е Любен Каравелов)- общо взето намира се в блока , който е зад бензиностанция........голямо обяснение -дано си ме разбрала Mr. Green

могат да помогнат Таня Черешарова- със сигурност тя взима от там и Единицата , ако не се лъжа

# 10
  • Мнения: 280
Най-близката кухня е на Граф Игнатиев на изток от баня Пиперка.След Самарата,на приземния етаж в блока.Аз от там взимам,мисля че е удобна.Знаеш ли какво трябва да приготвиш,за да го запишеш и къде да отидеш?

За ходене до дома май няма да мога да се класирам наистина.Поздравете Радина като ходите.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
За кухнята и аз немога да помогна но ако ти трябва разяснение какво ти трябва за да го запишеш с удоволствие ще ти кажа.
Дони как е Ивелин тази вечер  Tired

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 912
Здравейте,
кажете някой хомеопат, който се справя добре с кожни проблеми. Павел е  с диагноза себореен дерматит, мазах с кортикостероид 5 дни махна се обрива. Това до неделя, днес пак изби. В къщи ме гледат на кръв, че не  искам да продължавам да слушам докторите.

Танче, като цяло за хомеопатите няма кожни проблеми. За тях появата на кожен проблем е признак за нещо друго. Съжалявам, че не мога да ти препоръчам никой, за всички съм чувала и хубави и лоши отзиви. Само за Райчева имам лични наблюдения... не ми се ще много да я препоръчвам, но пък може да пробваш, смятам, че дори така е по-добре от кортикостероида. Ако те интересува ще потърся телефон.

# 13
  • Мнения: 280
И аз писах на Таня на кюто за хомеопат,но нещо не отговаря.Дано малкият ПАвел да се оправя по-бързо.

Херке,а какво става с Ивелин на Дони.И тя не ми отговаря на скайпа.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Злати Ивелин е с разстройство и повръщане от вчера по обед..снощи са имали температура но Дони я е смъкнала със свещички. На скайп може да не ти отговаря защото е заета със Ивелин...като знам Слави как само мрънкаше и се сурнеше по земята....

Общи условия

Активация на акаунт