Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани

  • 11 900
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Браво на yanac!!!!!  smile3501
Много добре изглежда новата ни тема,само могат да ни завиждат някои други градове!!!
Добре дошли и от мен на offioly и milisa.Оffiolу, разгледах ти снимките,много добре изглеждаш,а си личи че и така се чувстваш!!!Поздрави за новото жилище,ще си много близо до Розариума,така че ще разхождаш дребосъка на воля там.
Аз от 2 седмици съм оставила Инка при майка ми,но утре отиваме да си я вземем вече,че без нея е много скучно.....
И аз ще се включа в инициативата за децата от Бузовград с каквото мога.Ще събера малко дрешки,може и нещо за хапване да купя.

# 16
  • Мнения: 616
Аууууу yanac, ма много готина лентичка си ми направила.... Благодаря  Hug
аз само се "разхождах" из началните надписи, и гледам на едно място пише "остават 5 месеца и 11дни" и си викам, бреее, имало още някой на моето "дередже"  newsm78 ... и колко хубава лентичка... Пък после гледам, то било за мен  Joy
хехехе
я кажете някой добър майтор за покриви Crazy... така де, да реди керемиди 
Какво ново из Казанлък тези дни, аз от вторник не съм била там Wink

# 17
  • Мнения: 2 907
Ха, добър вечер , минавам да ви видя как я карате.
Добре дошла на новата мадама, ето още едно попълнение за Бозуковото кафене. Гледах ви снимките от последния път, брей какви сте засмяни, личи си, че сте се поотпуснали и че се забавлявате.

О, сега виждам, че имаме всъщност две нови мадами.

А не разбрах, Offioly, трабваше да го познаваме ли мъжа ти?  Laughing

# 18
  • Мнения: 411
Гледах ви снимките от последния път, брей какви сте засмяни, личи си, че сте се поотпуснали и че се забавлявате.

ТОва е защото на всичките има намерих високодоходна работа в перспектива Joy

# 19
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Гледах ви снимките от последния път, брей какви сте засмяни, личи си, че сте се поотпуснали и че се забавлявате.

ТОва е защото на всичките има намерих високодоходна работа в перспектива Joy

 Joy Joy JoyТака е !

# 20
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Първо.Добре дошла на milisa ! HugРазкажи ни малко за себе си.В Казанлък ли живееш?Кога ти е термина?(7 май  newsm78)Какъв е полът на бебчо?...

mile_vale , оправих лентичката на Нели!Как съм я смятала миналия път?! newsm78 Сметнала съм я ,че е родена на 25 февруари,а тя била на 28 февруари. EmbarassedДобре е ,че поне годината съм  на целила. Wink

offioly ,много ми допадна идеята за новия албум.Добавих го и на заглавната страница.Когато ми остане малко време и аз ще кача снимки там.Не знам какво става из Казанлък,защото от понеделник съм в домашен арест пред компютъра.Чертая за един изпит.

  До Бузовград предлагам да отидем някоя събота.За съжаление моят график за идните 3 съботи е пълен:
  Тази събота не мога(ще чертая).
  Другата събота(26.01),ще съм в Бургас.Имам 2 мероприятия:Майка ми има рожден ден и посещение на братовчедка ми,която на 14.01 роди момченце-Йоан.
  На 2.02 ще заминавам за София.Ще се върна на 5.02.(Да ми стискате палци за изпита Praynig)
  От 6.02 съм на ваше разположение! HugАко някой организира нещо по-рано,ще се включа с дрехи,но не и с присъствие. Sad Ако съберем пари може да им купим дрешки от Червената къща.Аз купувам доста дрехи за Фил от там и съм доволна.Последния път за 15 лв му взех :2 панталона,3 блузи,1 елече и 1 шапка.Иначе 15 лв едвам ми стигат за 1 панталон.


# 21
  • Мнения: 200
Здравейте момичета.  Ами какво да ви кажа за себе си- на 23 съм,родом от Казанлък.Омъжена съм и живея е Стара Загора,но почти всяка седмица съм в Казанлък.Живот и здраве очаквам появата на бебчо. Термина ми е на 26.04.Според докторката ми в Ст.З. ще си имам син. Иначе ходя на консултации при Гаргов,но той за сега не може да види какво е бебчо.  Ако нещо друго ви интересува-питайте. Аз още веднъж да кажа,че много се радвам че ви открих.   А как мога и аз да видя снимките момичета?

# 22
  • Мнения: 166
Здравей offioly ,
Май само аз не съм ти казала "Добре дошла".

Аа и аз не съм Wink
Добре дошли offioly и milisa! Hug
Аз пък имах съквартирантка от Разград Joy
Момичета извеждате ли децата в това време? Ние май отдавна не сме излизали и ни е много криво,особено на Павел. Cry

# 23
  • Мнения: 616
Аз още нямам деца, ма да се изкажа... на всяко гърне мерудия  Whistling
Според мен, децата трябва да се извеждат във всякакво време! Е, изключваме буря и порой, но тогава и възрастните си стоят вкъщи... Те са си едни малки хора, само са по-дребни. Ако ние излизаме - и те трябва да излизат!
Аз преди време прекарах две години във Франция, където живях в семейство с 4 деца, и имам известен опит... Та там децата се третираха както възрастни, никакво навличане с дрехи, напрактика - както се облича майката така и децата! Да не говорим че живеехме в къща с двор, всички бяха постоянно навън, зима, лете; и с 4 деца за две години, имаше само три пъти болести! (не говоря за счупени ръце и крака...)
 Peace

# 24
  • Мнения: 411
Всеки ден го извеждам.Обикаляма пътищата като гламави поне 1 час.Той още като стане и залепва за вратата...кво да правя.

# 25
  • София
  • Мнения: 170
Ехооооооооо,здравейте.Аз май само два пъти писах по малко и ако не се включа скоро ще трябва пак да ви се представям.
По празниците бяхме при бабите и се върнахме в неделя,та чак сега намирам време за писане.
И в Казанлък си бяхме за една седмица,ама Люската точно тогава се разболя.Преди съм го водила при една докторка,която идва от Ст.Загора в сряда и събота-забравих и името,но сега извиках някаква Славова.Някой ползвал ли и е услугите,мила изглежда и май доволна останах.Та от престоя ни в К-к боледуването ни остана.Даже дребния още не се е оправил напълно.Сега пък капки в ушите капим,че едното било малко възпалено.Ама хайде и аз стига съм говорела за болести.
Да помоля някой паролата за албумите да ми даде,че и аз малко снимки да кача,а и да ви се порадвам на последната среща.А и ние живеем на 2 мин. от Бозуковото.
На новите мами добре дошли и в темичката и в Казанлък.

# 26
  • Мнения: 149
Здравейте и от нас !
Добре дошла на milisa !
За излизането по всяко време съм на половина съгласна ,особено сега когато върлуват всякакви вируси и грипове.Вече имало такива ,които са пипнали проклетия грип Соломон,който уж се чакаше в края на Януари.Протичал с много гадни симптоми ,като висока и не повлияваща се от медикаменти температура ,кашлица ,усложнения като пневмонии и т.н.Не ми се мисли ако някое от децата ни пипне нещо подобно...А и къде да я изведа в тази кал и киша ...направо е отврат.Виж ,ако имах собствена къща и двор и дума не можеше да става за стоене в къщи! Simple Smile
Yanac - за тази червена къща съм чувала ,но никога не съм ходила да видя какво се продава.
Някой има ли представа колко са децата в дома?
kris_79 -тази Славова я чувам за първи път.Ние ползваме или личната ни Костова или на частно Рашева.

# 27
  • Мнения: 411
Някой има ли представа колко са децата в дома?

90

# 28
  • Мнения: 1 639
Аз приключих с наложащите изпити и съм по-свободна.
Този уйкенд ще разгледам нещата вкъщи и ще ги приготвя да са готови.
Аз също съм решила по 2-та употреба да минавам, периодично и да купувам дрехи за Бузовград.

Добре дошли на новите попълнения.   bouquet  ще заформим ние голяма тайфа.  Flutter

offioly, ти наистила ли мислиш, че не сме запознати с всекидневното излизане?  Wink

Кишата из града е отврат!  #Cussing out   Няма къде да се стъпи, днес се измокрих жестоко за 100 метра. 

# 29
  • Мнения: 166

Кишата из града е отврат!  #Cussing out   Няма къде да се стъпи, днес се измокрих жестоко за 100 метра. 
Абсолютно съм съгласна. Павел е отгледан навън, но...лед, киша и мъгла... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт