С чичко Дюки се гордеем и похапвайки слабеем - 67 тема

  • 20 134
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 45

 Добро утро!  Сега слизам от кантарчето и не мога да повярвам  още половин килограм на долу  съм  Crazy .  Изкарах 7 ударни дни(общо -3,5кг и без прегрешения) и от днес мисля да започна втора фаза, като за начало ще я карам 5/5 от вас знам че така е най-добре пък после ще видим.

Успешен ден на всички и с много минусчета да се похвалим през новата тема!   newsm10

# 31
  • Мнения: 2 922
Бейби дол, ние с теб с еднакво меню!

Днес съм на риба  Laughing

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Данида   smile3501
Жедира  smile3501
Талис  smile3501

# 33
  • Мнения: 1 241
Вещи,   bouquet  bouquet  bouquet
Шапка ти свалям, през ден - тема   bouquet

Пожелавам ви успешен и режимен четвъртък Heart Eyes

Честито на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 957
Добро утро:)

# 35
  • София
  • Мнения: 1 544
Вещи   bouquet мерси за труда по темата.
 Мерси за кафенцата. Hug
 Аз задържам, от вчера съм на ПЗ. Правих си галавечеря за 2ри етап. Печена скумрия , задушен спанак с малко водичка и отгоре 2 яйца на очи. Изядох половината, но се чувствах много гузна.
Слънчев ден ви желая Hug

# 36
  • Мнения: 35
И аз да се отчета - 5 дена изкарах на ПЗ и през това време постоянно бях +100/-100 грама. От днес продължавам с 5 П дена и се надявам килцата да тръгнат по-категорично надолу  smile3521

# 37
  • Мнения: 3 202
Добро утро, писателни Simple Smile)

Момичета забравих да попитам следното: имам чувството, че ми пада кръвната захар. Хипоглюкомия мисля, че се казва това /ама дали така се пише  newsm78/. Днес следобед ми стана малко лошо, отмалях и окапах някак си. Какво мога да правя? Да пия от посладителя?  Joy
Мисля, че е съвсем наложително да се посъветваш с лекар и да му разкажеш за диетата. За това режима препоръчва редовните изследвания.
talis Поздрави  newsm10

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Вместо запис, да пусна фотото.

http://images23.snimka.bg/004972580.jpg

http://images23.snimka.bg/004972578.jpg


Толкоз стига. Качени са и в албумчето на срещите.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 22:03 от Дивиана

# 39
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро,
вещи- мерси за темичката неуморен шерифе дюкански  Hug
има и снимчици от Варна...пу пу пу

# 40
  • София
  • Мнения: 2 060
Добро утро на всички!
От вчера съм - 500гр. и вече  Rolling Eyes Rolling Eyes  57,9 Party, но няма да местя линийката, че още не е категорично 57. Продължавам и днес на П и от утре 3 дни ПЗ. Мисля, че и следващата седмица смесен режим ще ми е достатъчен, но ....да видим.
Кръвното за сега е в нормални граници, след вчерашната изцепка Crazy. Мисля че течностите ми бях твърде много. Аз по принцип си пия много вода, но сега направо прекалявам. Иначе със солта внимавам, слагам по малко, но......явно трябва по-стриктен контрол във всяко отношение.
Черпя ви чайче, защото това е моята сутрешна напитка


Хайде, успешен ден на всички!И....да има минусчета!

# 41
  • София
  • Мнения: 2 245
Супер сте варненките! Браво!

Честито намаление на всички!

За 3та фаза - днес е четвъртък! Протеинчета!!! Много ги обичам!

Вчера ядох едни лоши неща и днес си мислех, че ще съм на +, ама не....обаче мисля и утре да съм на П, за да се стегна малко!

Момичета, внимавайте, 3та фаза е много отпускаща...поне за мен. Лоша работа!  ooooh!

# 42
  • Мнения: 615
Добро утро сладурки.
Вещи   bouquet за новата тема.
Добре дошли на новопостъпилите - успех и никакви отклонение , чеее ще има  #2gunfire от шерифа.
Честито на свалилите.
 Shocked Shocked 1 тооооон та това е цял слон.
А аз още задържам на 60 кг и не мърдам , а толкова храна поглъщам, само снощи изядох една пилешка пържола на скара, едно пилешко шишче и една порция патешки сърца на скара.

Ауууу много готини Варненки  Hug

# 43
  • Мнения: 469
Добро утро!
Вещи, благодарско за всичко   bouquet
Ванче, честито, браво на теб, аз ти казах, че вървим заедно. Много се радвам.
Даренка, чичко Дюки казва, че не бива да се прави грешката, когато сме на ПЗ да не ядем П, може да е по-малката част от зеленчуците, но не бива без хич.
Ех, варненки, големи дюканки сладуранки сте!  bouquet
Честито на всички празнуващи днес! Да сте живи и здрави, слаби и красиви.
Аз вчера също получих комплимент от един познат, който не ме е виждал най-малко 10 години, че съм се разхубавила. Много беше хубаво да го чуя.

# 44
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Яяя винска решила да се появи....момиче ,уж можеш да четеш пък кви въпроси задаваш...яя да те порицая публично тук...чети първа страница..кви вина, кви 5 лева..той алкЮхола и без това е скъп по нашите ширини...тъй че ако се решиш добре дошла  Hug
Честито на свалилите    bouquet
Варна -какви сте фини и салатени  Hug
сисисча-няма да се отказваш  ей,  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт