едно суеверие

  • 3 980
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Имам спомен ,че съм чувала такова нещо,но нямам обяснение за себе си защо.

# 16
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Дори има бебешки книжки от тези гумираните с вградено огледало (може би не е стъклено) за да се оглежда бебето.
Логопедите работят и с малки деца срещу огледало.
Въобще, поредната бабиба деветина.

# 17
Суеверието е свързано с лошите сънища, които могат да имат децата, когато се гледат в огледалото.Ако питате мен това са глупости.На тях им  е интересно собственото им отражение, оставете ги да любопитстват.

# 18
  • Мнения: 4 965
Е, до определена възраст /около годинката/ децата все още не могат да разпознават себе си в отражението си, но пък обожават да се гледат.
Поредната безсмислена баабина деветина.

# 19
  • Мнения: 1 183
не съм чувала подобно нещо! На малката и е много интересно да се гледа в огледалото и  да се хили.

И при нас е така  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 418
Аз също не съм чувала подобно нещо.Дъщеря ми обича да си играе с огледалце и определено не се плаши от отражението си.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
нямам, но малкия като си отвори очите някой път и огледалото е точно срещу него имам чувството че се плаши и затова съм склонна да вярвам на това суеверие Shocked

Разперва ръце и крака и гледа ококорено ей така  Shocked и му притреперва брадичката. Познах ли?  Simple Smile

Това е рефлекс, който изчезва около 3-я месец. Peace Ако се плаши от нещо, ако изобщо можем да говорим, че се плаши, то последното нещо е отражението му в огледалото! Peace А и когато дъщеря ми е уплашена, разбират 3 улици надолу и нагоре от нашата къща. Чува се ясно.

Естествено ти можеш да вярваш в каквото си искаш, ние само си изказваме мнение по въпроса ти.

# 22
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Знаете ли пък аз какво съм слушала?Че не  било хубаво малко дете да се снима когато спи,но чесно казано и аз незнам защо newsm12

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
По-скоро си мисля, че ОТ определена възраст трябва да се забрани оглеждането в огледалото - твърде много време отнема  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
Знаете ли пък аз какво съм слушала?Че не  било хубаво малко дете да се снима когато спи,но чесно казано и аз незнам защо newsm12

1. Също и да се целува - ще му вземеш съня.

2. Като прибавиш към това и че според баба ми бебе се целува, докато спи и като погледнеш точка първа, излиза, че бебе не се целува въобще.

А на мен ми се гади от тези глупости, ама съвсем сериозно ми се гади. Sick Срамота! В 21 век в интернет да се пишат такива неща.

# 25
  • Мнения: 469
По-скоро си мисля, че ОТ определена възраст трябва да се забрани оглеждането в огледалото - твърде много време отнема  Wink
hahaha

По темата:смятам,че това е поредната глупост Tired

# 26
  • Мнения: 636
Не се съобразявам с глупави суеверия Sick.
Дъщеря ми много обича да се гледа в огледалаото, протяга ръчички да се пипне или се смее с глас hahaha

# 27
  • Мнения: 554
И аз не съм го чувала, ние си се гледаме редовно, много се радва на това бебе, което вижда и му се смее и му нарежда нещо Grinning

# 28
  • Мнения: 814
И аз не съм чувала. Синът ми толкова се радва като се гледа, смее се, целува се (още от доста малък)  Peace

# 29
  • Мнения: 1 155
Не съм чувала подобно нещо. Боянка много се радва като се види в огледалото. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт