едно суеверие

  • 3 979
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 774
 Joy силно съм скарана с разните му там суеверия  Naughty
Малкия има около доста  играчки /част от тях са бебешки/ с огледалце-не е стъклено а по скоро пластмасово .
В интерес на истината има и около 200 снимки на които яко си похърква.
Всяка вечер го целувам докато спи  Peace
А забравих.....не давам и да го "плюят"- не съм го раждала за да "плюят" отгоре му,да го карат да яде кокоши задници  Sick и други такива глупости  Naughty.
Не искам да обиждам никого,но това са пълни глупости  Hug

# 31
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Незнам доколко е суеверие или нещо друго, но едно знам че от гледна точка на психическото развитие на детето то трябва да се заглежда в образа си в огледалото Simple Smile
моето злато колкото и да е малка само и дай огледало и почва една реч и едни усмивки Simple Smile)

# 32
  • Мнения: 110
Не съм чувала такова нещо, моето момиче много обича да се оглежда  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 131
Моят син от много малък обича да се гледа в огледалото и се усмихва, а имаше един период, в който дори се заливаше от смях.
Но това, за което питаш, и аз съм го чувала. Мисля, че това го казват бабите, които баят против уроки. Но не знам защо.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 734
Това е само суеверие,както всички останали.Ако искаш да си усложниш живота,спазвай го.Персонално твоето бебе може и да се стряска от отражението си,но то е защото вижда нещо ново,не е правило,че всички бебета ги е страх и затова не се оглеждат.Според мен играта с огледалото е забавна и развива човечетата.Ако  бебенцето ти го е страх не го слагай пред огледалото заради страха му,а не заради някакво тъпо суеверие!

# 35
  • Мнения: 1 197
нелепо ми изглеждат такива суеверия

# 36
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
А когато децата са малки нали има суеверие,че дрехите им не трябва да замръкват на простора ? Какво ще кажете глупаво суеверие ли е? newsm78

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Поредното суеверие ooooh!
Ним е отговорила подробно  Peace

# 38
  • Мнения: 922
Това не бях го чувала. При нас не се е страхувал, много се радваше на отражението си в огледалото.

# 39
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Поредното суеверие ooooh!
Ним е отговорила подробно  Peace

Значи да разбирам,че ти не си го спазвала

# 40
  • Мнения: 864
Това за огледалото съм го чувала.
Детето не трябвало да се оглежда,защото щяло да се стряска на сън.
Само дето моето бебе умира да се гледа в огледалото.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 095
поредната глупотевина.
сина ми беше горлям фен на огледалата.
за първи път се усмихна в живота си гледайки отраението си, малкия ми нарцис Wink

# 42
  • Мнения: 3 069
Значи Виктор е много суетен....интересно му беше да се гледа.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 230
Не съм чувала подобно нещо, но пък Ани много обича да се оглежда и да си се възхищава, то не са целувки, то не са пози и ахкания  hahaha  ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 733
И на Калоян едно от любимите му занимания е да се оглежда в огледалото и то от ранна кърмаческа възраст:) Иначе и баба ми ми се караше да не му позволявам да се оглежда и да не го карам да се смее, но не ми обясни защо Hug

Общи условия

Активация на акаунт