Колко време продължава тоя пусти грип?

  • 36 387
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние вече сме си вкъщи, но ще ходим още 1-2 дни за слагането на АБ, понеже върви венозно.
Това е положението. Нещата при Сиската бяха хванати съвсем навреме и се овладяха бързо( шшшш, да не чуе дявълът). Вече изобщо не кашля, а Т не ми е вдигала от постъпването( даже още преди да й сложат АБ). Носът й обаче учудващо продължава да тече  Tired
дано повече да не ви се налага да боледувате така тежко

# 181
  • Мнения: 1 163
Много съм отчаяна МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ СЪС СЪВЕТ.  От миналата седмица от вторник Рали е с температура, температурата спря на 3 ден и на четвъртия отново. Пиехме цевзил, сега ни го смениха с Аугментин. Днеска и беше 4 прием на антибиотика и майка ми се обади, че на обяд пак вдигнала температура а и снощи имаше. Правих и изследвания на урината и кръвта. Кръвната й утайка беше завишена и затова и смениха антибиотика но и след четвъртия прием да има температура ми се струва малко множко. А и гърлото и е зачервено. Абе общо взето сме 8 ден с температура ако не броим един ден прекъсване.

# 182
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
mimi_msm, не знам какво да те посъветвам, само ще ти кажа, че Георги в продължение на почти 2 седмици всяка вечер ми вдигаше Т, но само следобед и вечер. При него се оказаха бактерии, които организма разпознава като враг, започва борба срещу тях и вдига Т. Той обаче имаше секрети в гърлото и носа. Ако има секрети и кашлица направете изследвания и там, а може и просто да си кара двуфазния грип, но с по-малка пауза м/у фазите и до 2-3 дни да мине. Пожелавам ви бързо оздравяване и дано не е нещо сериозно!  Hug

# 183
  • Мнения: 1 163
Не съм, благодаря за съвета, но вече съм много отчаяна не съм спала от вторник от притеснение немога и хапка да хапна /ама това майната му/. Почти през ден я гледа доктор, гърдите й чисти гърлото възпалено, възпалена е и третата сливица и се стичат секрети назад та като се закашля и повръща даже. А ми се вижда много да пие антибиотик и пак да вдига температура наобяд, след обяд и вечер към 3.00 часа

# 184
  • Мнения: 5 577
 Confused леле, не му се вижда края на този грип явно.  Close

бързо оздравяне на всички дечица.

аз пак да похваля сироп апетон, много съм очарована - поради лекарствата Иван загуби апетит, но след  като почнахме сиропа яде като див - вечеря свинска пържола с патладжан и гъби  Shocked

ние сме само с кашлица, но гадна  Close

Общи условия

Активация на акаунт