Признание

  • 3 785
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 467
Да. Е, не беше лесно, щото съм вършила и глупости... Той също ми каза, беше ми интересно:-)
 А, и благодарение, на признанията ми после се получиха леки сътресения. Събудиха мнителността... Но мисля, че с времето, през което сме заедно, вече сме си доказали кой какъв е.

# 76
  • out of space
  • Мнения: 8 573

 Между другото благородно завиждам на жените, които и до ден днешен са с първия мъж в живота си, който се е и оказал точния за тях.

А на мен ми се вижда ужасно тъжно и скучно...

# 77
  • Мнения: 307
http://www.eva.bg/content/view/4018/72/lang,bg/
Провокирана от тази тема,искам да ви попитам:Признали ли сте на партньора си някога с колко мъже/жени/ сте правили секс преди него?
Ако му бях признала ,нямаше да сме партньори сега.    Laughing

# 78
  • Мнения: 750
Провокирана от тази тема,искам да ви попитам:Признали ли сте на партньора си някога с колко мъже/жени/ сте правили секс преди него?
Не е здравословно да знае! Mr. Green
Нека живее в заблуда,по леко ще му е! Whistling

# 79
  • Мнения: 184
Нямаше нужда да ме пита.
То си личеше Simple Smile

# 80
  • Мнения: 39
Той предполага.....но едва ли се досеща Simple Smile))))Няма нужда от излишни приказки,има толкова по интересни теми за разговор,особено със съпруга Simple Smile)))

# 81
  • Мнения: 526
Бяхме още на етап "Ние се сваляме и сме гаджета", на чаша вино, сами в квартирата. От дума на дума, той каза, аз казах итака се опознахме още малко Grinning Laughing

# 82
  • Мнения: 3 268
Ето,като ви чета и се уверявам в това,колко различни са  хората и най-вече мъжете.Аз също познавам мъже,които държат жена им да е едва ли не девственица и други,които си падат по много отракани мацки,с опит.Това ги възбужда.Май втория тип са повече,поне от моите познати.

# 83
  • Мнения: 4 965
Питала съм мъжа ми за неговите връзки и ми е разказвал /е, без подробности за секса/.
Относно моите минали връзки - не ме е питал, а и да пита - ще мълча като комунист на разпит. Е, случвало се е да дочуе някой разговор с приятелки, ама тактично се прави на разсеян. Вероятно му се ще да си мисли, че се е оженил за девственица  Laughing.

# 84
  • Мнения: 480
Мисля, че е глупаво да се пита, както и да се отговаря...
Просто няма нужда да се ровим в миналото и да търсим стари грешки...

# 85
  • Мнения: 33
Голяма грешка е да се споделя...моят приятел е турчин (роден и живял в Турция) и доста ме разпитва по темата. Преди да сме заедно, когато още ме сваляше направих грешката да му кажа, че турците са ми ясни какви лъжци и свалячи са и сега непрекъснато рови да разбере откъде точно го знам това...ако наистина знаеше...Simple Smile))))

# 86
  • София
  • Мнения: 442
Рискуваш твоята "бройка" да е по-голяма от неговата и ще му стане гадно. Мъжете, колкото и да са модерно мислещи предпочитат тяхната половинка да е била супер желана, но в повечето случаи недостъпна.

Общи условия

Активация на акаунт