Много въпроси от нова мама

  • 1 239
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 667
Цитат на: Abadjieva

Тези снимки има ли ги някъде другаде в по-качествен формат. Не мога да ги принтирам. Т.е. аз мога ама на хартията нищо не се чете.
Благодаря.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 575
Ние започнахме сок от ябълки след като Наско навърши 2 мес./до 9 се кърмехме/.Може би сега ябълките са различни от лятните/стари или невидели слънце/ и да получите колики от тях.Спокойно можеш да изчакаш. Пишлето започнахме да забелваме от 2-я мес. по-малко,докъдето може и ако има насъбрана смегма се почиства с тупфер с преварена вода/или риванол/.По-добре му го прави,за да не се наложи да ви цепят/не искам да те изплаша/. За децата това не е болезнено,а неприятно,но като се прави всяка вечер след баня е много бързо и лесно. Успех.А.... за кенгурото пробвай и сама ще прецениш дали е удобно на бебо. Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 6 175
Цитат на: SafeHeaven
Цитат на: Abadjieva

Тези снимки има ли ги някъде другаде в по-качествен формат. Не мога да ги принтирам. Т.е. аз мога ама на хартията нищо не се чете.
Благодаря.

Да-а-а и аз така се мъчих преди два месеца с този линк. После търсих из интернет, но уви не намерих никъде показано толкова подробно.
Абаджиева улесни ни малко, че останах без китки на ръцете от разнасяне!

Общи условия

Активация на акаунт