Българска телевизия

  • 26 803
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
Привет от Винцето мимочета... Hug

Значи по принцип като се инсталира  Мозила не би трябвало да има  проблеми..но винаги ще ви иска различен код, а кода го изписват горе над екрана в сини буквички...http://bgtelevizia.com/tv1.php?channel=48
тази вечер кода е 111 ...

Шомон...На мен винаги ми иска код... newsm78 А на теб не ти иска...ама че работа... newsm78 Rolling Eyes Thinking Crazy

Сега в момента гледам бтв и няма проблеми..и не ми засича.... newsm78 Нямам си на идея какво може да е... Thinking


Шомонче....търкалях се от смях с твоя пост... Joy Joy Joy  Hug


# 16
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Уффффффф, и мен тая вечер ме изненада съобщението за платената телевизия.  Tired Тука работи www.bgtelevizia.com, но има доста по-малко програми   Sad  Май и ние ще минем на вариант с карта от Булсатком или АйТиВи партнер... Някой има ли идея за разликите между тях?

# 17
  • Мнения: 3 880
И на мен не ми тръгва ( с Мозила съм) , даже не ми се появява прозорец, в който да си вкарам паролата. Както и да е, не е голяма загуба.
Последните няколко седмици гледахме БГтелевизия, заради майка ми, която е тук на гости, но честно казано никое предаване не ме впечатли до там, че сега да ми липсва толкова, за да тръгна да търся чинии или да си плащам някъде, за да гледам. Единствено  информационните емисии бих гледала....

# 18
  • Мнения: 1 263
като се инсталира  Мозила не би трябвало да има  проблеми..но винаги ще ви иска различен код, а кода го изписват горе над екрана в сини буквички...http://bgtelevizia.com/tv1.php?channel=48
тази вечер кода е ...
Благодаря! Hug
Възползвах се от съвета ти и сега отново гледам  българска телевизия.
  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 465
На мен ми се появява прозореца, но не приема паролата, или пък е от юзърнейма newsm78 И аз съм с мозила.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 13:16 от Pollia

# 20
  • Мнения: 382
Ей тъкмо го пробвах по нета, и ве4е виждам теле. Леле от колко време не бях гледала бтв.Мерси моми4ета.  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 674
На мен ми се появява прозореца, но не приема паролата, или пък е от юзърнейма newsm78 И аз съм с мозила.


Pollia ....паролата всеки ден е различна... newsm78 Би трябвало да я приема... Rolling Eyes Не знам защо не става... newsm78


като се инсталира  Мозила не би трябвало да има  проблеми..но винаги ще ви иска различен код, а кода го изписват горе над екрана в сини буквички...http://bgtelevizia.com/tv1.php?channel=48
тази вечер кода е ...
Благодаря! Hug
Възползвах се от съвета ти и сега отново гледам  българска телевизия.
  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 27 яну 2008, 16:14 от ЧервеноВинце

# 22
  • Мнения: 3 674
Момичета, след като сте си  инсталирали Мозила  и отворите www.bttellevizia.com  ... натиснете БТВ например, вляво от менюто.

 После отгоре се показва  в синьо кода  а отдолу на английски пише "Thank you  for chosing our website. Clik  here to watch"...кликнете там за да ви се отвори прозореца..където да вкарате username i passsword

# 23
  • Мнения: 3 880
Момичета, след като сте си  инсталирали Мозила  и отворите www.bgtellevizia.com  ... натиснете БТВ например, вляво от менюто.

 После отгоре се показва  в синьо кода  а отдолу на английски пише "Thank you  for chosing our website. Clik  here to watch"...кликнете там за да ви се отвори прозореца..където да вкарате username i passsword


Ами и така не се появява проzорецът при мен, а "копчетата" Play, Pause, Stop са сиви (неактивни), т.е. ниЩо не мога и да кликна.
Моята Моzила я имам от доста години, старичка е вече (версия 1.7.12), дали е това? С Firefox върви ли?

# 24
  • Мнения: 3 674
Момичета, след като сте си  инсталирали Мозила  и отворите www.bgtellevizia.com  ... натиснете БТВ например, вляво от менюто.

 После отгоре се показва  в синьо кода  а отдолу на английски пише "Thank you  for chosing our website. Clik  here to watch"...кликнете там за да ви се отвори прозореца..където да вкарате username i passsword


Ами и така не се появява проzорецът при мен, а "копчетата" Play, Pause, Stop са сиви (неактивни), т.е. ниЩо не мога и да кликна.
Моята Моzила я имам от доста години, старичка е вече (версия 1.7.12), дали е това? С Firefox върви ли?
Може би понеже е старичка... newsm78  Да аз съм с    Firefox   Laughing...и върви... Hug

# 25
  • Мнения: 353
Днес вече успях да пусна телевизиятааааааааа

Биба Спароу-и моят проблем беше същият...Оказа се ,че ми е липсвал плъгин.Та инсталирах Уиндоус Медия Плеър за Мозила + плъгина

Май успях ,защото моят мъж в ей такова настроение  smile3511  newsm61  smile3512 ми дишаше във врата и забрани да сервирам вечеря,докато не си чуе новините... 

Пък аз като съм гладна и мъжО ми диша във врата и мърмори...ставам фурия  Laughing

Ама после гледах победен  newsm68 newsm44 около компа  и получих  Heart Eyes+ обещание за двойна доза шоколад и  luvbed

та си струваше ... Joy
   

# 26
  • Мнения: 3 674
.........
Май успях ,защото моят мъж в ей такова настроение  smile3511  newsm61  smile3512 ми дишаше във врата и забрани да сервирам вечеря,докато не си чуе новините... 

 .......  

Joy Joy Joy...на гладно новините май  са по-хубави... Joy Hug

Е ама най-важното е че вече всичко е наред и има БГ телевизия в къщата...нали   newsm44

# 27
  • Мнения: 324
ЧервеноВинце, благодаря!

# 28
# 29
На този саит също може да гледате бг телевизия, има доста канали - http://free-live-tv.info

Общи условия

Активация на акаунт